Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
Vispār jau tāds pasākums notiekas. Entuziasti tīra savus mīļākos spotus. Pirms n gadiem, man ar atmiņu tā švakāk :D, bija jau reiz tāds mega pasākums kā Salacas tīrīšana, par, no laikam jevropas, saņemtu ļoti smuku ciparu. Bija pat tehnika iesaistīta. CL bija pat apspriests ar ko viss tas beidzās.

micuks, 8.februāris 2015, 17:03

Pareizi saki-"Entuziasti"-daži cilvēciņi kaut ko dara,domāju,ka no tā jēgas tā pamazāk. Bet ja visi samestos,tad būtu reāls efekts! Personiski es to neuztvertu kā apgrūtinājumu-vasarā kādu dienu papļuņčāties pa upi-ja laba co iegadās,tīri labs tusiņš sanāk. Un labums arī.
Par to "apgūšanu" atceros-tur kaut kādas pārsimts štukas noklīda
8.februāris 2015, 17:11 | links
 
Vispār jau tāds pasākums notiekas. Entuziasti tīra savus mīļākos spotus. Pirms n gadiem, man ar atmiņu tā švakāk :D, bija jau reiz tāds mega pasākums kā Salacas tīrīšana, par, no laikam jevropas, saņemtu ļoti smuku ciparu. Bija pat tehnika iesaistīta. CL bija pat apspriests ar ko viss tas beidzās.
8.februāris 2015, 17:03 | links
 
Man viens labs čomiņš (Tu viņu arī zini), kurš vispār mani mudināja risināt šo problēmu arī labi pazīst Eidi. Viņi šo tēmu arī ir daudz pārcilājuši. Es esmu pārliecināts, ka Eidis noteikti būtu ar mieru būt par plāna izstrādātāju, kuras berzes un kādā secībā tīrīt. Domāju ka viņš varētu pat būt darbu koordinētājs un vadītājs uz vietas, lai proces ir effektīvs.

Dizhais, 8.februāris 2015, 11:45

Jā,zinu Eida viedokli un viņa sāpi par upi. Viņš varētu piekrist.
8.februāris 2015, 11:50 | links
 
Raihs - aicinu Tevi izveidot sarakstu ar Tev zināmiem lašu matadoriem ( domāju, ka Tu zini ļoti daudz viņus). Arī es kādu saujiņu varētu uzrunāt. Vajag visus apzvanīt un atzīmēt kuri būtu gatavi ziedot vienu-divas dienas no vasaras šādai aktivitātei. Es varu provēt noskaidrot, kur dabūt tehniku, kas noderētu kā palīginstruments. Un tad ar cilvēkresursu un tehnikas apkopojumu varētu doties pie Salacgrīvas domes ar priekšlikumu risināt šo problēmu. Es esmu gatavs iesaistīties šīs problēmas risināšanā, bet viens nav karotājs un no priekšlikumu izteikšanas vispārīgā formā nekas nenotiks. Sagrupējamies un izdaram?

Dizhais, 8.februāris 2015, 11:35

Špenglera sarakstu?:) Kā jau minēju,mana pārliecība,ka uz brīvprātības principiem tas nedarbosies! Tas būtu tas pats,kā braukt kā misionāram Āfrikas bērnus glābt. Jārunā uzreiz ar Salacgrīvu-ja šie atbalstīs priekšlikumu,tad var darīt
8.februāris 2015, 11:49 | links
 
Man viens labs čomiņš (Tu viņu arī zini), kurš vispār mani mudināja risināt šo problēmu arī labi pazīst Eidi. Viņi šo tēmu arī ir daudz pārcilājuši. Es esmu pārliecināts, ka Eidis noteikti būtu ar mieru būt par plāna izstrādātāju, kuras berzes un kādā secībā tīrīt. Domāju ka viņš varētu pat būt darbu koordinētājs un vadītājs uz vietas, lai proces ir effektīvs.
8.februāris 2015, 11:45 | links
 
Raihs - aicinu Tevi izveidot sarakstu ar Tev zināmiem lašu matadoriem ( domāju, ka Tu zini ļoti daudz viņus). Arī es kādu saujiņu varētu uzrunāt. Vajag visus apzvanīt un atzīmēt kuri būtu gatavi ziedot vienu-divas dienas no vasaras šādai aktivitātei. Es varu provēt noskaidrot, kur dabūt tehniku, kas noderētu kā palīginstruments. Un tad ar cilvēkresursu un tehnikas apkopojumu varētu doties pie Salacgrīvas domes ar priekšlikumu risināt šo problēmu. Es esmu gatavs iesaistīties šīs problēmas risināšanā, bet viens nav karotājs un no priekšlikumu izteikšanas vispārīgā formā nekas nenotiks. Sagrupējamies un izdaram?
8.februāris 2015, 11:35 | links
 
Ja gribat ķert karaliskas zivis, tad berzes vasarā ir jātīra! Nevis internetā te būtu čīkstējuši, bet sagrupējušies aktīvisti un pa vasaru izdarījuši labu darbu. Kamēr neviens to nedarīs - tikmēr nekādu dižo rezultātu arī nebūs vairāk!

Dizhais, 8.februāris 2015, 09:17

Šī ir ļoti pareiza doma,bet uz brīvprātības principiem tā šancēs neefetīvi-kāds patīrīs,kāds pateiks-kādēļ es,kādēļ ne viņš? Vēl kāds pateiks-kāpēc man tas jādera-es taču maksāju par licenzi!
Man būtu ieteikums tiem,kas atbild par licenžu izsniegšanu. Katram,kurš grib ziemā ķert zivis,vasarā viena obligāti brīvprātīgā diena upes tīrīšanā-citādi licenzi nedabūsi! Vienu vietējo par galveno(kaut vai ar to pašu Eidi parunāt), pa kādiem 10 vīriem dienā-un aiziet! Upe sezonas laikā būtu tīra! Jo jāatzīst,ka Salaca tiešām pārvēršas par varžu dīķi. Kāds vecs vietējais stāstīja,ka viņa jaunības laikos Salaca bijusi kā strauts-kristāldzidru ūdeni un plikiem,tīriem akmeņiem(ne tā kā tagad-visi apsūnojuši). Un krasti arī tīri-neaizauguši.To visu var labot!
8.februāris 2015, 10:42 | links
 
Ja gribat ķert karaliskas zivis, tad berzes vasarā ir jātīra! Nevis internetā te būtu čīkstējuši, bet sagrupējušies aktīvisti un pa vasaru izdarījuši labu darbu. Kamēr neviens to nedarīs - tikmēr nekādu dižo rezultātu arī nebūs vairāk!
8.februāris 2015, 09:17 | links
 
Uz nokaitētās "Lašveidīgo spiningošanas sāpes" tēmas fona, gribētu piemest oglītes un pagausties, kā jau četras reizes pēc kārtas, šogad, "lieliskajā" licencētajā upē esmu palicis pa nullēm!!! Sāku jau domāt, ka ķert nemāku, tāpēc pa vidum aizšāvu uz Gauju, kur pāris stundu laikā viena sarkanā ziftiņ un div līdak.
8.februāris 2015, 09:11 | links
 
Man gan vakar priecīga diena! :)
Noķēru pirmo lasi mūžā. Šoreiz gan neliels, bet āķi lūpā viņš iemeta man lielāku kā es viņam :D
Cīnamies un zivis būs!
2.februāris 2015, 17:43 | links
 
Taimiņš- 7.9Eiro/kg Purvciema tirgus, un nav kreņķis!:)
1.februāris 2015, 14:42 | links
 
Mēs ar vakar, triju cilvēku kompānija aplauzāmies uz nebēdu. Bijām, gan publiskās vietās, gan ne tik..., bet zivi tā arī nesastapām. Tika izmēģināts viss arsenāls, cilvēka pēdu neskartās vietās katrs akmentiņš izgrabināts, bet tāpat "pārlidojām kā finieris...."

Interesanti, vai Salacā notiek zivju resursu papildināšana? Ir kāda statistika kur pieejama?
1.februāris 2015, 11:20 | links
 
Nu bet šogad laši nārstoja tādās upītēs,kurās parasti nenārsto.Jo ūdens līmenis bij liels,pats redzēju kā nārsto. Tad nesaprotu kapēc
Salacā viņu nav.

Marksis, 31.janvāris 2015, 21:27

Tas ir vienīgais,uz ko atliek cerēt-gaidīt,kad sāks krist lejā. Kaut ko jau tauta noķer,bet nu uz tādu cilvēku daudzumu tik mazs noķerto zivju skaits-tas nav normāli. Izņēmumi jau gadās-piemēram,aizvakar viens dabūja 8kg un 6kg, bet pārējiem-0
31.janvāris 2015, 22:00 | links
 
Roņi būs lašus apēduši. Vismaz man viens tīklu licējs teica, ka lašus redzēt nedabū, kā tīklā tā ronis aprij pirmo, pēc tam mencas
31.janvāris 2015, 21:54 | links
 
Nu bet šogad laši nārstoja tādās upītēs,kurās parasti nenārsto.Jo ūdens līmenis bij liels,pats redzēju kā nārsto. Tad nesaprotu kapēc
Salacā viņu nav.
31.janvāris 2015, 21:27 | links
 
Miers,miers-nav zivju-un nav! Neko nevar darīt! Citu gadu ir,šogad nav(pagājšgad gan arī īsti nebija).Kā Vonnegūts teiktu- "Tā gadās..."
Starp citu-nekur nav! Gaujā švaki,cerējām uz Ventu-arī nav. Hrens viņ zin-zvejnieki kaut ko murgoja par kaut kādām straumēm,kas jūrā esot pamainījušās-visas zivis kaut kur citur aizpūstas. Vai arī šīm navigācija nojukusi... Vispār kaut kas tāds varētu būt,jo zvejniekiem tīklos šoruden esot bijuši dramatiski slikti rādītāji
31.janvāris 2015, 20:54 | links
 
Neatceros,kaut kur lasīju.
31.janvāris 2015, 20:29 | links
 
Marksis, kur Tu rāvi, ka Salaca ir īpaši aizsargājama?
31.janvāris 2015, 20:28 | links
 
Zivju nav tāpēc,ka tur valda vietējo bezpriģels,anarhija.Oktobrī,novembrī zivis tika durtas uz nebēdu! Īpaši aizsargājamā upe,ibio!
31.janvāris 2015, 20:26 | links
 
Nelietoju bleķus!

Marksis, 31.janvāris 2015, 20:20

Tā pēc jau arī zivju nav!
31.janvāris 2015, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager