Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
Salacā nav labi :( Līmenis augšā, mazie strautiņi pārvērtušies mutuļojošās upītēs, kas kā Statoil kafijas automāti gāž brūno dziru upē. Salas lejas daļa nav copējama dēļ vižņiem, kas nobloķē upes vidu.
Pa visu dienu ne uzsitiena. Satiku pāris copmaņus, tie arī ar gariem ģīmjiem gar upi vazājās. Saka, ka pirmais datums arī bij švaks.
3.janvāris 2015, 10:50 | links
 
Raihs, nu vo visu ažiotāžu izbojāji :D
2.janvāris 2015, 21:09 | links
 
Seju grāmata pilna ar knapmēru bildēm :D

micuks, 2.janvāris 2015, 20:33

"pilna"-tas laikam būtu ļoooti skaļi teikts:)
2.janvāris 2015, 20:48 | links
 
Seju grāmata pilna ar knapmēru bildēm :D
2.janvāris 2015, 20:33 | links
 
P.S. Un kā ar lašiem?

Pike-hunter, 2.janvāris 2015, 19:35

Ar lašiem labi,bez lašiem-slikti...
2.janvāris 2015, 20:19 | links
 
Ledus,noteikti,nav. Tik pēc atkušņa,vētras un lietiem,kāds līmenis.
2.janvāris 2015, 19:59 | links
 
Varbūt muļķīgs jautājums, bet Salacā ledus nav? Ja kāds zina, padodiet lūdzu ziņu - ir doma svētdien aizšaut pamētāt spini, bet nav neviena, kam tajā krajā pajautāt.
P.S. Un kā ar lašiem?
2.janvāris 2015, 19:35 | links
 
Es jau 50m attālumā no upes-koka namiņš,kamīns, laba co,apakšā šalc upe. Rīt starts:) Vienīgā nepiedodamā un man pašam neizprotamā lieta-kāda iksa pēc es vēl esmu skaidrā???

raihs, 31.decembris 2014, 20:45

Vēl jau neko neesi nokavējis. Līdz rītam vēl laika gana. :)
31.decembris 2014, 20:49 | links
 
Es jau 50m attālumā no upes-koka namiņš,kamīns, laba co,apakšā šalc upe. Rīt starts:) Vienīgā nepiedodamā un man pašam neizprotamā lieta-kāda iksa pēc es vēl esmu skaidrā???
31.decembris 2014, 20:45 | links
 
Sezonas noslēgums Salacā, otrdienā. No rīta ārā -1.5C. Ierados pirmais un pēdējais, laikam pārējiem bail no aukstuma un vēja. Mačam regulāri salst ciet riņķi, bet ir interesanti.. a zivīte tik kūtra, tik kūtra - to un šito krāmē priekšā - ni un ni...nu galīgi negrib skriet līdzi paikai. Iemetu divas bumbiņas, cope vispār pazūd - tātad ņammā iekšā pēc brīža kāda atjaunojas. Dažas zivis izvilku zacepā - tātad ir, bet neņem. Pa dienu virs nulles, riņķi ciet nesalst, blakus ap pusdienas laiku vēl daži ierodas, darbojas ar fīderi, izskatās, ka veiksmīgi. Pāreju uz fīderi, tiešām veiksmīgāk, bet cope joprojām ir ļoti cimperlīga. Zivs ir nostājusies no tilta uz augšu labu gabaliņu, dziļāk bedrē - nu loģiski. Pēc pusdienas kolēģiem skatos apsīkst cope, man turpinās, bet daudz tukšo copju. Lieku arvien mazāku kumosu, biku uzlabojas - pavadas garumam īsti nozīmes nav, bet nozīme ir saucamajai "animācijai". Nu interesanti bija bez gala! Sāk ķerties jeļčiki - smuki tādi apaļi un rauda. Kolēģiem pa straumi vēl uz augšu ķeras pamatā breksītis, bet skatos izmērs gan tāds smuks - stipri virs vidējā standarta. Zivju finālā nebija ļoti daudz, bet cope bija ārkārtīgi interesanta, jo varēja visādi izpausties.

letinsh, 27.novembris 2014, 11:45


Jā, tā tur tagad ir. Pagājušajā nedēļā bija tieši tas pats. Aizbraucu ar čomu - es ar pludu, čoms ar fīderi. Ar pludu noķēru kādas 6-7 teibas, pāris raudas un vienu sapalu, bet uz fīderi čomam knapas copītes, bet diezgna regulāri. Viņam bija praktiski tikai teiba (ne daudz, bet 2 reiz vairāk kā man) un copītes nepārtraukti, bet realizācija švaka. Dažas smukas teibas pa ceļam arī nodila... Bet nu zivs tiešām smuka... Mājās nosvēru - lielākais jeļčiks 230g, kas priekš šis sugas ir ļoti labs izmērs.
27.novembris 2014, 13:17 | links
 
Sezonas noslēgums Salacā, otrdienā. No rīta ārā -1.5C. Ierados pirmais un pēdējais, laikam pārējiem bail no aukstuma un vēja. Mačam regulāri salst ciet riņķi, bet ir interesanti.. a zivīte tik kūtra, tik kūtra - to un šito krāmē priekšā - ni un ni...nu galīgi negrib skriet līdzi paikai. Iemetu divas bumbiņas, cope vispār pazūd - tātad ņammā iekšā pēc brīža kāda atjaunojas. Dažas zivis izvilku zacepā - tātad ir, bet neņem. Pa dienu virs nulles, riņķi ciet nesalst, blakus ap pusdienas laiku vēl daži ierodas, darbojas ar fīderi, izskatās, ka veiksmīgi. Pāreju uz fīderi, tiešām veiksmīgāk, bet cope joprojām ir ļoti cimperlīga. Zivs ir nostājusies no tilta uz augšu labu gabaliņu, dziļāk bedrē - nu loģiski. Pēc pusdienas kolēģiem skatos apsīkst cope, man turpinās, bet daudz tukšo copju. Lieku arvien mazāku kumosu, biku uzlabojas - pavadas garumam īsti nozīmes nav, bet nozīme ir saucamajai "animācijai". Nu interesanti bija bez gala! Sāk ķerties jeļčiki - smuki tādi apaļi un rauda. Kolēģiem pa straumi vēl uz augšu ķeras pamatā breksītis, bet skatos izmērs gan tāds smuks - stipri virs vidējā standarta. Zivju finālā nebija ļoti daudz, bet cope bija ārkārtīgi interesanta, jo varēja visādi izpausties.
27.novembris 2014, 11:45 | links
 
Vakar biju atkal Salacgrīvā. Šoreiz biju gandrīz pēdējais )kā parasti) :-). Šoreiz pretendentu bija mazāk ka'iepriekš, bet cope bija tikpat laba - copēja nonstopā. Pirms pusdienas laika sāku piebarot(lai nostādītu zivi), jo vismaz bija skaidrs, ka ir jēga to darīt - citi pretendenti "nelādēja" vai lādēja grūbu. Šoreiz rullēja gaļa, bet ne motilis. Nu var teikt, ka pasākums izdevās, jo zivīte nostājās uz manas barības. Pludi lidoja arvien tuvāk, un tuvāk... arī bezkaunīgi pāri, utt... bet šoreiz kaut kā copēja tikai man.
Lomā pamatā smukā rauda, smukāka kā iepriekš, toties bija vairāk breksīši.
Straume bija ļoti vienmērīga, lai gan līmenis bija nokrities par kādiem 30 cm.
Bonusā sapalītis un ļoti smuks jeļčiks - tāds virs 200 gr.. Zivs turējās tuvāk krastam.
15.novembris 2014, 21:08 | links
 
Biju Salacgrīvā otrdien. Ierados kā parasti pēdējais :-). Publikas daudz, ļoti daudz. Skatos palēnāk kaut ko velk... rauda. Forši! Nostājos, sāku copēt - ķeŗās arī man. Liekas, ka pārējie ķēra uz grūbu es uz baltajiem. Uz grūbu izskatījās ka pasākums notika raitāk. Un faktiski bez iebarošanas līdz 13:00. Tad pirmie iebarojieni, zivs sāk pieturēties. Straume pamatā uz jūru bet brīžiem tomēr no jūras. Zivju ļoti daudz, jo arī pēc shodiem turpina copēt. Var just, ka zivs migrē - tad tuvāk krastam, tad tuvāk. Īsāk sakot cope tiešām superīga, vakarā no copes kreisā roka locītavā reāli jau sāpēja. Nesaprotu, kā tie pārējie izvilka līdz vakaram, kuri vicināja bolonēzes. Man pamatā rauda ar daudziem virs vidējā Salacas izmēra breksīši - tādi ap 400-600gr.
6.novembris 2014, 10:25 | links
 
Jurists ir kārtīgs jurists,'istjenu glagoļit'...:)
29.oktobris 2014, 20:35 | links
 
... sūda būšana ir sūda būšana un vienalga cik par to maksā. Nedrīkst nozīmē nedrīkst ir smieklīgi. Nedrīkst bet gribi - ej, riskē, dari un neraudi, ja noķers. Nedrīkst arī nodokļus nemaksāt.
29.oktobris 2014, 20:31 | links
 
Atliek vienīgi cerēt, ka tas vietējais sēdēs krūmos dienu un nakti, un ziņos par katru, gan par godīgo pārkāpēju, gan negodīgo!
29.oktobris 2014, 17:17 | links
 
250
29.oktobris 2014, 17:08 | links
 
Raih, 500, ja nekļūdos, EUR, ir smuks cipars vietējam alkānam. Tā ka nav brīnums ka tur notiek stučīšana. Plus vēl iekļūšanas iespēja neaizskaramo sarakstā arī ir liels bonus. Tad varēs mierīgāku sirdi pa naktīm šeptēties.
29.oktobris 2014, 15:58 | links
 
Kā jau minēju tēmā "lieciet tak to itāli mierā", likums (tobiš "nedrīkst") lai paliek mentu pārziņā, makšķernieka pusē lai paliek ētika (vai morāle). Ja cilvēks ķer līdaku,un kaimiņš to zin,bet tomēr to "sūda jūdas grašu" dēļ zvana mentiem,tad tas ir nožēlojami
29.oktobris 2014, 15:53 | links
 
Es domāju, ka ļoti labi saprotu, par ko tiek runāts!
Morāle ir tajā, ka visi nedrīkst, bet daži tomēr drīkst... (viņiem taču ir cēli nodomi) , pats rakstīji :"liekat taču to itāli mierā" , tas par spiningošanu Gaujā, lieguma laikā.
Mans uzskats, ja ko pārkāp, tad esi gatavs saņemt sodu, nevis kritizē to kaimiņu, ka viņš pazvanījis, jo viņš ir ziņojis par pārkāpumu. Un tie sūda graši ir motivējošs līdzeklis, kā panākt, lai kāds vispār ziņo.
Fakts ir tāds, ka nedrīkst, bet morāle - pārkāpt to vai nē.....
29.oktobris 2014, 15:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager