Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
"To sūda jūdas grašu dēļ šie tur ie gatavi kaimiņu nostučīt."
Tas ir tikai apsveicami, ka sistēma strādā, protams, ka atlīdzība naudas izteiksmē par palīdzību sargāšana, ļoti motivē. Un tas kā katrs to uztver - nostučīt vai ziņot par pārkāpumu, ir atkarīgs no personas morāles.
Es dzīvoju Gaujas krastā, bet neuzskatu, ka man tāpēc ir citi noteikumi un izņēmumi. Tieši otrādi, jāpieskata sava vide, un ar negodīgiem ciemiņiem vienmēr veicu pārrunas. Pagaidām ir izdevies iztikt bez trešo personu iesaistīšanas, laikam man ir labas pārliecināšanas spējas (nē fizisku spēku neesmu pielietojies, lai gan tas problēmas nesagādātu...).

RobisRobis, 29.oktobris 2014, 11:48

Pirms runāt par morāli,vajadzētu vismaz pacensties saprast,par ko tiek runāts. Viss ir ok,ja cilvēks,redzot vīru vatņikā,cietu kātu rokā ar cemmeri galā,piezvana inspektoram, pavisam cita lieta-gadiem ilgi pazīstot kaimiņu,to "sūda jūda grašu" dēļ nostučīt viņu??? Bet caurmērā pazīstot tāgala iezemiešu dabu,mani tas īpaši neizbrīna
29.oktobris 2014, 12:20 | links
 
"To sūda jūdas grašu dēļ šie tur ie gatavi kaimiņu nostučīt."
Tas ir tikai apsveicami, ka sistēma strādā, protams, ka atlīdzība naudas izteiksmē par palīdzību sargāšana, ļoti motivē. Un tas kā katrs to uztver - nostučīt vai ziņot par pārkāpumu, ir atkarīgs no personas morāles.
Es dzīvoju Gaujas krastā, bet neuzskatu, ka man tāpēc ir citi noteikumi un izņēmumi. Tieši otrādi, jāpieskata sava vide, un ar negodīgiem ciemiņiem vienmēr veicu pārrunas. Pagaidām ir izdevies iztikt bez trešo personu iesaistīšanas, laikam man ir labas pārliecināšanas spējas (nē fizisku spēku neesmu pielietojies, lai gan tas problēmas nesagādātu...).
29.oktobris 2014, 11:48 | links
 
Man sapnī liela panna ar salmiņos grieztiem kartupeļiem rādījās:)

usis, 29.oktobris 2014, 00:06

Tas uz naudu:)
29.oktobris 2014, 11:26 | links
 
Man sapnī liela panna ar salmiņos grieztiem kartupeļiem rādījās:)
29.oktobris 2014, 00:06 | links
 
Interesanti, kāds reāli arī naudu ir dabūjis? VIDā ir arī nodeklarējušas abas puses? Interesanti kura organizācija to organizē..
29.oktobris 2014, 00:01 | links
 
tur taču visās malās plakāti, kā noķersi ko prātīgu , tā sašņorēs, šovakar pārrunāju tēmu ar jomas profesionāli, teica - jāpauzē;)

usis, 28.oktobris 2014, 22:56

Salacā tas reāli strādā! Neticams ,bet reāls stāsts iz Salacas krastu dzīves dažas dienas atpakaļ. Man draugs dzīvo upes malā. Nārstā nedarbus nedara.Bet nu neko-tieši šim pie mājas upē bedrīte,tur līdaka ietusējusi-var redzēt,ka sīkos trenkā. Šis paņem spini,divi metieni-līdaka krastā,šis iet mājās. Nepaiet ne pusstunda,inspektori klāt. Te esot kāds manīts spini mētājam.Neticami,it īpaši,ka tiešā tuvumā nav nevienas mājas! Lūk,Salacā tagad arī kokiem ir acis un ausis. Nē,jāsaka modernāk-Salacas krastos tagad arī kokiem ir mobīlais... To sūda jūdas grašu dēļ šie tur ie gatavi kaimiņu nostučīt.
P.S. Bet lašiem tas viss,protams,labpatīk:)
28.oktobris 2014, 23:53 | links
 
Ahh, nu es vairāk par balto zivi domāju nevis lašiem!:))
28.oktobris 2014, 23:02 | links
 
tur taču visās malās plakāti, kā noķersi ko prātīgu , tā sašņorēs, šovakar pārrunāju tēmu ar jomas profesionāli, teica - jāpauzē;)
28.oktobris 2014, 22:56 | links
 
Kas Salacā darās? Kaut ko prātīgu noķert var ap Staiceli?
28.oktobris 2014, 22:52 | links
 
Biju piektdien, Salacgrīvā. Ierados vēlu un protams visi robi bija aizsisti, blīvs paliels. Par izbrīnu pie paša tilta neviens nerosījās, bet metrus 50 augstāk. Nu labi! Straume lēna, bet raustīga, te lielāka, te pazūd. Līmenis laikam zems, bet sāka celties dienas gaitā. No rīta publikai ķeŗās šis tas, bet ne aktīvi. Ļaudis copēja uz grūbu, īpaši nepiebarojot. Pa kādam breksītim, pa kādai raudai - izmērs raudai smuks. Es bliezu uz gaļu. Likās ka no rīta zivs stāvēja pret otro balstu - patālu. Dienas vidū, visiem cope apsīka, laikam zivs aizvirzījās augstāk, jo tur visi sāka kaut ko raustīt. Man rezultāts nebija neko dižs, jo kamēr sataustīju zivi, kura bija kaprīza un likās, ka maziem bariņiem skrien augšup. Kā nāk čupiņa, tā viens divi trīs un klususms. Cope pavērās ap 14:30, bet savukāt tieši tad mani noņēma no trases - izsaukums mājup. Biju nomainījis maču uz fīderi, lieta aizgāja daudz raitāk, iebaroju tālāk, kur ar roku vairs neaizmest. Beigās likās ka jāpāriet atpakaļ uz maču, jo ar fīderi zivs bija uzbarota un sāka pieturēties vietā, uz maču īsti skriet līdzi negrībēja. Baigi svarīgi bija laba paika un precīzi barot un mest. Īsāk sakot - vēl nav riktīgā cope, zivs apakšā ir, bariņi mazi, noturēt grūti, bet eksperimentiem ļoti labi. Copēju arī ar slieku - asarīši aktīvi pieteicās!
19.oktobris 2014, 20:52 | links
 
nuss, upee kolhozs, bet atskaites nevienas :)
Ar ceriibas pilnam domaam devos uz upi peec sudraba laimes. Daudzu kilometru rezultaats - viens meera shnapijs un zhanis uz kg. No sudraba ne minis, liimenis zems. Pat neizleca neviens.
30.septembris 2014, 22:05 | links
 
Es, savukārt, vakar uztaisīju "razvedku bojem" - rezultāts tāds pats! Pabiju pie tačiem un papļāpāju ar saimnieku. Šis arī jūras zvejnieks esot un pēdējā nedēļā tīkli tukši. Neviena zandarta un vimbas, par lasi nerunājot. Izskatās, ka šogad tas sudraba prieks izpaliks.
7.septembris 2014, 21:51 | links
 
Bijām,nomētāmāmies līki no 6:00 līdz 20:00. Līdaciņas vairumā,asaris un pat sīks zandartelis.Zivju nav
7.septembris 2014, 20:15 | links
 
Paskaties karti, tur zonas ir sazīmētas, un tālāk https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/ uzzināsi arī cenas katrai konkrētajai zonai.
27.augusts 2014, 12:28 | links
 
micuks, paldies!

Doma nav par lašiem un taimiņiem. Biju cerējis, ka kaut kur ir pieejama skaista salacas karte, kur atzīmēti visi punkti, kur nepieciešama licence un kāda licence. Laikam pašam būs tāda jāzīmē, balstoties uz nolikumiem..
27.augusts 2014, 09:41 | links
 
Palasot šo sadaļu secinu, ka visā Salacā ir nepieciešama licence? Interesē Staicele- Salacgrīva.. Tās A, B un C licences attiecas tikai uz Salacgrīvu?

sigi, 26.augusts 2014, 22:10


Par kurām licencēm iet runa? Lašveidīgo vai parastajām? Te ir nolikums ar visām zonām http://salacgriva.lv/lat/salacgrivas_novads/meklet/?searchInput=mak%C5%A1%C4%B7er%C4%93%C5%A1ana
26.augusts 2014, 22:34 | links
 
Palasot šo sadaļu secinu, ka visā Salacā ir nepieciešama licence? Interesē Staicele- Salacgrīva.. Tās A, B un C licences attiecas tikai uz Salacgrīvu?
26.augusts 2014, 22:10 | links
 
viss kārtībā vienas dienas licenze 2.80ero,var nopirkt vietējā bodē no9.00
2.jūlijs 2014, 11:10 | links
 
Salacā pēc MN ir liegums visu gadu un license vajadzīga visā Salacā visu gadu. Vai satiksi inspektoru vasarā-?
1.jūlijs 2014, 20:48 | links
 
Vai posmā Masalaca-Siaicele no1.jūlija-1.septembrim Salacas upē nav vajadzīga makšķerēšanas licenze???
1.jūlijs 2014, 10:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager