Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
Cik zinu tad salacā nav licenzēta makšķerēšana vismaz tā ir uagšpusē.

Zinu kad pie Mazsalacas tilta parasti ir jūras raudas jo tur viņas nārsto!
28.aprīlis 2010, 13:48 | links
 
Tikai tā licence neattiecas uz lašiem un taimiņiem.
25.aprīlis 2010, 21:55 | links
 
par 10.naudiņām ir atļauts gadu meditēt no Vecates tilta līdz Īģei..
25.aprīlis 2010, 17:11 | links
 
aukšgala ietekās vēl naff..
25.aprīlis 2010, 16:18 | links
 
Es domāju,ka laiks bija vainīgs.Zivis upē ir 100%.Drusku jau arī vietas jāzin..........
25.aprīlis 2010, 14:20 | links
 
Piektdien biju beidzot aizlaidis pirmo reizi paprovēt uz lasi/taimiņu, izvēle krita uz Salacu, licencētajā zonā A. Pēc nostāstiem tika iepirkta kaudze ar roteriem un šūpiņiem, no kuriem tad kādi vismaz 8 arī tika atstāti upē. Jāatzīst, ka ne es, ne mans copes biedrs copi tā arī neredzējām. Laiks bija izmainījies diezgan dranķīgs un auksts, varbūt tas ietekmēja copi? Jo cik jau nu satikām copmaņus upes krastā un sanāca parunāt, tad no tiem zivi piektdien nebij redzējis neviens, tāpat nemanījām ar ka kāds stīvētu ko otrā krastā. Copējām no kādiem 8.00 - 16.00.
Interesanti, nez kādi sestdien rezultāti sacensībās uz lasi/taimiņu Salacā?
Secinājums pēc pirmās copes: Pagaidām liekas, ka ierastā foreļu cope tomēr interesantāka, jo upes mazākas, tāpat pa vidu visu laiku kaut kas notiek, ķerās sīkākas, arī alatas, utt., ujp, bet uz to lasi vari nomētāt visu dienu un tā arī copi neredzēt un laikam tas nav nekāds retums.
Bet nu gan jau, kā saka, viss nāk ar laiku..
24.aprīlis 2010, 22:34 | links
 
Salaca 3 rajonā virs Staiceles galīgs klusums iepriekšējās brīvdienās.Čomam viena vietējā vimbiņa.Izskatās,ka vimba vēl nav.
21.aprīlis 2010, 10:40 | links
 
vai kāds ir bijis Salacā šajās brīvdienās? kāds līmenis,kā gāja?
18.aprīlis 2010, 21:50 | links
 
Es te iepriekš biju drusku sajaucis,es runāju par posmu salaca 3.Palasiju likumus,vismaz es nepamaniju,ka kautkur būtu minēts par aizliegumu makšķerēt ar gruntsmakšķerēm.
12.aprīlis 2010, 11:17 | links
 
Ja godīgi,tad man arī sagādā grūtības sajēgt tos salacas likumus.Bet nu no makšķerēšanas ar grunteni mani neviens neatturēs.ja arī to tiešām nevar darīt,tad tāpat uz tik idiotiskiem likumiem es vienkārši nereaģēju,jo man personīgi nav argumentu,kāpēc lai aizliegtu ar gruntenēm copēt.Ķipa viens pārgudrītis izdomāja un tagad tā būs.Ne sūda tā nebūs..........vismaz man nē...........
12.aprīlis 2010, 11:01 | links
 
Kā īsti ir ar to likumdošanu- vai piemēram šogad Staicelē atļauts pavasara sezonā makšķerēt ar grunteni? (Cik esmu centies lasīt tos likumus par salacu- lielāku murgu ir grūti atrast)
12.aprīlis 2010, 10:14 | links
 
Tātad salacgrīvā rauda un vimba jau ņem pilnā sparā???Ja jau tā,tad pēc nedēļas jau vajadzētu būt staicelē.Tikai nezinu,kā tur ar ūdens līmeni.Ganjau kautko darīt var.....
11.aprīlis 2010, 21:21 | links
 
salacgrīvā,a staicelē kad varēs ???baigie ūdeņi
11.aprīlis 2010, 19:45 | links
 
Kur tas internāts atrodas???Man vairāk Staicele interesē.......
11.aprīlis 2010, 16:38 | links
 
pret internātu kolchozā,velk un bļe-ojas,citur pagaidām klusums,
11.aprīlis 2010, 15:05 | links
 
Raudas un vimbas vēl nav manāmas salacā?
11.aprīlis 2010, 13:13 | links
 
Salaca 2 augšgalā,no staiceles uz augšu pirms nedēļas bija vnk ārprāts.
11.aprīlis 2010, 13:12 | links
 
Nezinu kā citur bet lejasgalā viss notiek.
10.aprīlis 2010, 12:52 | links
 
Kurā vietā līmenis kā vasarā?!!!Man te ziņas ienāca,ka esot ārprātīgi augsts līmenis.Tāds,kāds sen nav bijis.........
10.aprīlis 2010, 09:51 | links
 
Salacā viss normāli, līmenis gandrīz kā vasarā tikai straume vēl paliela.
9.aprīlis 2010, 11:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager