Sakas upe

skaista upe, bet kas tur dzīvo?
a kā ar sariem, džigotāji nav manīti?
16.jūlijs 2015, 00:00 | links
 
Ta varetu but jo sogad neskaitot pavasari upe nav bijusi diezgan dasna! Bet cik veci runa tas ta esot visur sogad... nekas rit atkal jamegina upe kadu breksiti piemanit..D:
15.jūlijs 2015, 23:36 | links
 
Tā varētu būt! Kāds vienmēr sēž kreisajā krastā augšpus tilta. Jahtklubā laipu galā (pret straumē) arī vīri pa kādam brekšukam velkot.
15.jūlijs 2015, 23:31 | links
 
To es zinu ka talak jura D: Vnk domaju ka varbut runa iet par ventspils sosejas tiltu jo kad braucu uz upi tur nebija ne autini ne copmani! Bet ja runa iet par to tiltu tur jau ari copmanus var neredzet it ipasi ja cope uz juras pusi!
15.jūlijs 2015, 22:59 | links
 
Tikai centrā! Tālāk - jūrja.
15.jūlijs 2015, 22:52 | links
 
Par kuru tiltu iet runa uz sosejas vai centra??
15.jūlijs 2015, 22:45 | links
 
Nezinu kā Sakā copējas no krasta, bet,šķiet'kautkas tomēr ir, jo vakar no rīta, braucot pāri tiltam, bija kādas 5 automašīnas tilta abās pusēs. Copmaņu tik daudz neredzējās, bet tas varbūt tikai tā izskatījās.
15.jūlijs 2015, 22:27 | links
 
D: D: Par so upi diez vai tev kads kko stastis un vietas saka nav daudz ja nav noslepums kurs tad tev kko stastija jo vakar biju upe un pirms manis tur copejis neviens nebija vismaz kadu menesi jo zales pari galvai saugusas!
15.jūlijs 2015, 21:36 | links
 
Edij,Tev skolā latviešu valodu māca?
15.jūlijs 2015, 21:36 | links
 
Sveiki ! man ienāca labas ziņas pa sakas upi !gribētu izprovēt.! Jautājums ir tāds kur tur ir parks ! teica ka nevaigot pat iebraukt pāvilostā ! Pirms turienes ir kautkads parks! Varbūt varētu kautkā sīkāk uzināt par kādu labu pieejamu vietu !
15.jūlijs 2015, 17:32 | links
 
Tatad vakar pec ilgaka partraukuma biju upe uz fideriem cerot uz kadu breksi! Pec paris stundu aktivas barosanas pieteicas ari pirmais breksis tad vel viens un tad viens noravas un kadu stundu klusums tad atkal vienu izmaniju iemetu atpakal atkal cope uz aizgaja ar visu aki ta lidz 00-00 nosedeju un vairak neko nedabuju pa vidam bija vel dazas raudas un asarisi kopuma cope videji laba rit brauksu atkal tad jau atskaiti iemetisu un velak kad bus laika ieliksu bildi!
15.jūlijs 2015, 13:15 | links
 
Tas tā varētu būt, jo pēdējo reizi esmu gājis zem tilta gadus 4 atpakaļ... Tad varēja iet tikai gar pašu labo krastu, jo visu upi bija aizņēmuši murdi.
8.jūlijs 2015, 18:54 | links
 
Paldies par atsaucību...,

bet sazzvanoties at Pāvilostas pašvaldību dabuju zināt, ka esot noteikts ne vairāk kā 5ZS,... bet ja nu ir kāds zirgs vairāk, tad galvenais esot neskriet!!!

GAPPs minēja par zīmi, tas laikam tā arī ir, ka ar atpūtas kuģiem tikai līdz tiltam.

Neko neesmu dzirdējis par ierobežojumiem. Vietējos esmu redzējis ejam ar motoru pie estrādes. Paši esam aizgājuši ar kuteri līdz zivju bodei (priedes). Būs izrunāts!

skiperis, 8.jūlijs 2015, 12:21
8.jūlijs 2015, 14:14 | links
 
Un zīmi biju domājis 1.5. Atvainojos, par trīskāršu atbildi, šeit nav iespējas labot. :(
8.jūlijs 2015, 12:26 | links
 
Biju domājis uz iztekas pusi (ne uz jūras pusi).
8.jūlijs 2015, 12:23 | links
 
Ja nemaldos, tad uz šī tilta (56.886921, 21.183375) ir šī (http://www.likumi.lv/wwwraksti/2005/046/B046/N158/02_1_01.PNG) zīme, kas aizliedz tālāk kuģot atpūtas kuģiem. Es to saprotu tā, ka no tilta uz upes ietekas pusi tikai ar airiem, bet esmu pats tur ar motoru braucis, inspektori gan nav gadījušies. Es gan neesmu pārliecināts, vai pareizi uzrakstīju.
8.jūlijs 2015, 12:22 | links
 
Neko neesmu dzirdējis par ierobežojumiem. Vietējos esmu redzējis ejam ar motoru pie estrādes. Paši esam aizgājuši ar kuteri līdz zivju bodei (priedes). Būs izrunāts!
8.jūlijs 2015, 12:21 | links
 
Sveiki,

Kāds zin, vai ir ierobežojums iekšdedzes laivu dzinējiem lietošanā Sakas upē?

P.s. Dzirdēju ka ir, bet nekur nevaru atrast dokumetu vai citu info kas to apstiprinātu.
8.jūlijs 2015, 09:42 | links
 
Nesaprotu kas sogad notiek ar upi!
28.jūnijs 2015, 10:26 | links
 
Tatad sovakar pasedeju ar pludiem upe cerot uz kadu breksi vai karpinu un sanaca baigais aplauziens likas ka upe zivju nav 6 stundas 3 raudinas un copes ar galigi nebija! Vispar sajam menesim neraksturigi augsts limenis prieks tas vietas kur sedeju bet noteikti ka ne jau limenis pie vainas!
Arī es vakar vakarā 4 stundas nosēdēju pie upes un pa visu šo laiku tikai 1 vārga copīte.
Tā iet,ka savlaicīgi neieskatās forumā!
erx88, 27.jūnijs 2015, 00:34
28.jūnijs 2015, 06:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager