Spiningošana ar Ultralight

Magnums
Nesalīdzini SALMO ar SHIMONO!!!
:))
22.augusts 2011, 12:16 | links
 
Magnums
Neko sliktu vai labu paršo spoli nevaru pateikt,jo nav man tāda bijusi īpašumā.Kaut pēc skata nav slikta.Derētu vēl tuvāk uzmest lūriņu&apčamdīt!Seklās kasetes visām spolēm nepiedāvā.Kaut uzskatu,ka ar viegliem mānekļiem ir vieglāk "strādāt" ja spolei ir seklā kasete.Kaut ,ja izmantosi tievās auklas - pīto 5-8Lb,vai mono 0,12-0,14,tad tava izvēlētā spole būs gana laba.
:))
22.augusts 2011, 12:14 | links
 
Vai nederētu arī salmo elite micro 05fd spole?
(http://shop.salmo.lv/products/4384)
22.augusts 2011, 12:08 | links
 
urmass> vai seklā kasete skaitās kāda īpaša fīča? Man likās, ka tai tieši būtu jābūt vēl lētākai.
Apskatīju eboat, tur piedāvā NEX1000FC, vai ir pieredze ar tādu + ultralight?

kristsKG> cik ilgi jau darbojies ar Mitchell? Eboatā ir fluid 1000, vai tas ir tavs modelis?
22.augusts 2011, 11:59 | links
 
to Magnums

Ja ir iespējams pielikt 5-6 lvl, tad es ieteiktu Mitchell FLUID 1000(dabūjams e-boat, Fishbone)! Pašam ir un der tiešām forši. Es esmu pārliecinājies, ka UL pilnībā der 1000 izmērs, griezti varētu būt 1500... nevajag baidīties no mazākiem.
22.augusts 2011, 11:04 | links
 
Tai cenā vari iepirkt Shimano nexave.Ieteiktu 1500 vai 2000 modelīti.Lielāku gan nevajadzētu.Tik šai cenu kategorijā būs pagrūti nopirkt spoli ar seklo kaseti.
:)
22.augusts 2011, 09:47 | links
 
Brīvdienās dāvanā saņēmu Shakespeare Spirit Ultra light, 2,10m, tests līdz 7 gramiem.
Vēlos pakonsultēties ar profiem kādu spoli (līdz 30 ls) pirkt.

Saprotu, ka vajag seklu kaseti un ne pārāk lielu. Visticamāk, sūtīšu internetā (lv i-neta veikalā), tādēļ aptaustīt diez vai sanāks.
22.augusts 2011, 09:40 | links
 
nu jā, pats arī domāju, ka nākamreiz jāpaprasa šeit forumā, pirms pirkuma.
13.februāris 2011, 21:04 | links
 
Prieks ka šoreiz Tev noveicās , bet tā var arī iebērzties .
13.februāris 2011, 20:56 | links
 
paldies par atbildēm.
@gintsgg nu re kā sanāca, veikalā teica, ka esot labs. uz to brīdi izkrita no galvas, ka no sākuma te varēju paprasīt ;D. vienkārši gribēju sākt lietot ul un domāju, ka būs labs viņu pērkot. tagad arī saņemu pozitīvas atsauksmes.
13.februāris 2011, 20:23 | links
 
pašam ir viens Surf Master Ambiteh UL kāts 0-8 g, 180 cm. nu esmu apmierināts, kāts labs, par to cenu tiešā labs kāts. esmu ar šo gan foreles gan karūsas vilcis :)
13.februāris 2011, 20:09 | links
 
Vai neliekas ka esi sācis no otrā gala , viss pirms vajadzēja pajautāt atsauksmes un tad domāt iegādāties , vai nē ? Kas izdarīts , tas izdarīts .
13.februāris 2011, 19:53 | links
 
Taitii
cik ir bijušas darīšanas ar SurfMaster kātiem,nekad nav bijušas problēmas.starp citu SurfMaster man ir iecienītākie kāti.par tavu konkrēto modeli nepateikšu,jo man tāds nav bijis.bet ceru ka tas ir labs,tāpat kā pārējie šīs firmas kāti!
:))
13.februāris 2011, 19:50 | links
 
Iegādājos kātu Surfmaster 215cm. Tests 2-10 g. Varbūt ir kādas atsauksmes par šo kātu?
13.februāris 2011, 19:47 | links
 
jā,un to kopumā, lielos vilcienos sauc par-" makšķerēšanas sporta" attistību Latvijā ;).es jau neko,kur gribu tur piedalos.līdzīgi būs ar "visus Latvijas makškerniekus vienojošu organizaciju"-karosim kopā,bet tusēsim atsevisķi :DD.
11.februāris 2011, 18:43 | links
 
Jurchik: sheit neiet runa par pirkstinju meetaashanu. Jebkuraas sacensiibaas ir viens meerkjis: uzvareet. Jo augstaaka liimenja sacensiibas, jo lielaaka noziime ir nianseem. Taa tas ir jebkuraa sporta veidaa, arii forelju kjershanas sacensiibaas. Ja kaadam tas nav saistoshi, nav ko chiiksteet. Ikdienas copee var labi bliezt pa savu upi ar bambusa kaatu un diviem vizuljiem.
11.februāris 2011, 12:33 | links
 
nav jau runa par copes krutumu, bet gan par zivju ķeršanu. un foreles tiešām ar smalkiem rīkiem jāķer, kas attiecīgi maksā. tāpat vobleri, nu japāni ir vislabākie, bet viņi maksā, kā jau marisv rakstīja.
11.februāris 2011, 11:55 | links
 
tā viš ir,jo krutāki pribambasi,jo krutāks copmanis.vēl derētu ieviest tabulu krutuma mērīšanai,kurā atspogulotu attālumu starp izplestiem pirkstiem.jo lielaks attālums,jo krutāks copmanis :DDD.
11.februāris 2011, 11:48 | links
 
Diezi vai buus taa, ka atbrauks zoninsh no laukiem un izgrieziis pogas visiem. Taa tomeer nav ikdienas cope. Foreles sacensiibaas parasti aktiivas ir tikai pirmaas 20 minuutes, liidz saprot, kas par shtelli. Peec tam vajag ljoti iipashu pierunaashanu, smalkus riikus un iipashus maanekljus. Normaala japaanju balsas vobleriisha cena vismaz 20Ls.
11.februāris 2011, 11:40 | links
 
Nevajadzētu attīstīt to domu par "slepenajiem krūmu talantiem", kuriem 50 Ls būs šķērslis. Ja arī tādi ir, tad visticamāk, vairāk par 2-3 vietējām upītēm nepārvalda, LČ kontekstā tam svarīgas vietas nav, it sevišķi, ja bāzējoties uz šo tiek virzīti tālāki mērķi un PČ.
11.februāris 2011, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager