Spiningošana ar Ultralight

UL lietoju Gander Mountain 2.55m tests 1-7 gr Asarot ar viņu neapakstāms kaifs.Aukla 0.18 SLR spole Shimano Twinpower 1000 Esu savācis sev patīkamu plinti ašukiem.Usmā uz saulrietu no 12 metieniem 10 ašuki,Roterīts 0 un 00 bet uz āķa kaut ko spraužu...;DD
28.jūlijs 2010, 20:30 | links
 
iu kaapeec es uz piiteni taa? it iipashi ar super ultra litu uzvelkot uz acs polarizeejosho brilli, var redzeet kaa asariishi tikai pabakstot no saaniem roteriiti, bet pieskaarienu var just pat plaukstaas! taapec savas abas 500 shimano sedonas apviishu ar 0.04mm firelinu, lai copes kaifs veel buutu trauslaaks un sirdij tiikamaaks:))) veiksmi ultralaitistiem;)
28.jūlijs 2010, 19:22 | links
 
ehh ... sakārdinājāt ... :)) sagribējās 1.65-1.8m 0.8g kātiņu 500-1000 spoli 0.18 auklu, galā 00, 0, mazie tvisteri un pieslānīt pāris maisus ar asarīšiem :))
28.jūlijs 2010, 19:08 | links
 
Zaraza, es tak Tev rādīju asaru kātu sirds priecēšanai :))
Atceries, kā mans locījās?
:DDD
28.jūlijs 2010, 18:59 | links
 
ja gribi paskaldit asarus liiciiti, njem lidz 1.65m un testu lidz kaadiem 7gr! :)
28.jūlijs 2010, 18:52 | links
 
nezinu kaapeec taa, bet te daudzi iesaka njemt ultra lite kaatus garaakus par 2m, protams katram savs viedoklis, bet man patiik iisaaki, jo kad piekjeras kautkas treknaaks lai savaldiitu ir kaifs:) mazais spinis ir saliekts rataa, un pat mazs asariitis dod kaifu! bet kaa jau daudzaas foruma teemas par inventaaru ir daudz teikts, visam ir jaabuut sabalanseetam:)))
28.jūlijs 2010, 18:49 | links
 
es te intereses pēc iegādājos Shimano alivio 180cm 3-15g kātiņu ar attiecīgu mazo Salmo Grandwizard spolīti. Pirku ar domu labāk izbaudīt asaru copi līcī, BET pēc pirmā izmēģinājuma paliku nedaudz vīlies. Nesaktoties uz kāta sīkumu un tievumu, asara spirināšanos uz šitā brīnuma jūt daudz mazāk nekā
uz 2.40 standarta 10-30g dropshota kāta. hvz kāpēc tā - vai nu kāta garums par īsu lai izdotu cauri blankai rāvienus,vai nu veinkārši kāts baigi nejūtīgs (nu ir jau lētais gals)...
28.jūlijs 2010, 18:36 | links
 
aah un nesen iegaadaajos mushinjas domaatas super ultra laitam ( kautkaada franchu firma ) iespaids labs njem visi iznemot asari-laikam karstaa laikaa mushinjas neinterese!:)))
28.jūlijs 2010, 18:23 | links
 
manaa uztveree ulrta lite ar testu no 3-15gr nau nekaads ultra lite copes veids:) un ja veel spoles ar izmeeru 2500:D tas jau buutu medium light, es esu super ultra lite copes fans, mani super ultra lite kaati nepaarsniedz 7gr, un garumu 1.65m, mans miiljaakais ir shimano exage 1.40m liidz pieciem gramiem:) par spoleem runaajot prieks super ultra lite buutu veelami shimano 500seerijas, vai ja maks atljauj daiwa luvias 1003, bet prieks parastiem ultra litiem var jau kaatu 1.83m garumu un testu lidz 10gr un ar spoli shimano 1000 seerijas ar mono 0.18-0.20mm, vai piiteni 0.10mm, bet prieksh saviem super ultra litiem esu noleemis mainiit no 0.10mm piito fireline uz 0.04mm to pashu fireline, buus kaifiigaak! atshkjiriiba starp ultra lite un super ultra lite ir taa ka super ultra lite ir reaali kaifiigaaks, no laivas, un var saskaldiit visaadas fishas, tai skaitaa miermiliigaas, kuras neskaitaas pleesonjas:) un vareetu ietekt celjotaajiem kpmplektinju kaads ir man aiznjem tikai 30cm smukaa sominjaa ir shimano ax s.t.c. mte 165L, ar kaadu no shimano 1000seerijaam, ar piiteni 0.10mm, un jebkuraa laikaa un vietaa var apstaaties un prieka peec paskaldiit visaada izmeera asarus:D veiksmi visiem ultralaitistiem:) vajag dibinaat vispasaules ultralatistu klubu, jo shis copes veids ir reala atpuuta, un kaifs:))) nost ar jerkiem, un smagiem spinjiem:DDD prieksh manis super ultra lite cope ir kaa atkariiba no nikotiina:DDD!!!
28.jūlijs 2010, 18:17 | links
 
Pilnīgi piekrītu ZG, labāk ar rezervīti to testiņu, a to būs kā man - ultralaits taps par laitu (sīkāk nekomentēšu ) ;)))))...
1.jūlijs 2010, 20:29 | links
 
Ar kātu - 10 gr paprāvāka rotiņa iemešana radīs problēmas. Ar 15 gr kātu 6 gr rotiņš lidos tālāk, copes būs cietākas. Ultra Light kātam var nederēt 2000 izmēra spole, spoles kāts pa lielu turētājam, un 2000 spole tādam kātam ar pa smagu. Ja ņem 1000 spoli, tad obligāti apsties pārnesumu, neiesaku mazāku par 5.3 : 1 Un lai iesāktu copēt asarus, tok nevaig Ultra Light. Un ja vēl sāksi iedziļināties kātu akcijās...
30.jūnijs 2010, 09:28 | links
 
1000-niece catana vienu sezonu pagaidām nokalpjusi ideāli, vairāk jau vilktas gan līdakas, bet vienalga nekas nav noticis, viena pat tīri ok bija :)
9.aprīlis 2010, 15:49 | links
 
gapp, spiningam ar (reālo) testu 2-10 g ir šaurāka specifika! ja, taisies uz asarīšiem mētāt mazos rotiņus pa seklumu, uz priekšu! Ņem ciet! Spiningam tomēr jābūt ar nelielu svara testa rezervīti. Bieži vien, pirmais cipars atbilst īstenībai, bet otrs nē. Ko darīsi dziļākās vietās, no laivas, kad džigs jāiesēdina dziļāk un ātrāk?! Asars, cik ātri sakustas, tik ātri beidz rīties. Tici man, 3-15g ir gana elastīgs. Ņem tūkstošnieku spoli, auklu 0,18 un copē vesels.
9.aprīlis 2010, 12:48 | links
 
Ar tiem pārdevējiem jau ir kā ir, tas gan, bet nu nepērku uz vienu sezonu, viedokļus uzklausīt gribas dažādus. :) Neesmu no tiem, kas veikalā paturot rokās uzreiz saprot - der vai neder.
9.aprīlis 2010, 11:24 | links
 
gapp, ar tiem pārdevējiem tā prātīgi :))... bija storijs, kā viens pazīstams džeks pēc visai veiksmīgas atpūtas palielā kompānijā pie Daugavas, kad tika izvilkt ap 5kg sams (pilnīga haļava) nosprieda, ka viņš tagad ķers samus. Neprasot nevienam padomu aizlikās uz bodi un pārdevējam teica- man vajag pričendālus samiem. Iegruzīja puisi uz latiem 200 apmēram.....kā mēs darbā ņirdzām, kad ieraudzījām viņa jauno samu inventāru....vienīgais, kas bija +/- OK bija aukla :)))
Bet par tēmu- ja asarus spiningot, it sevišķi no laivas, nemuļķojies un ņem to 3-15g un 2.40m.
9.aprīlis 2010, 11:20 | links
 
Bet varbūt tomēr to pašu Catanas 1000 FA spolīti ņemt? :D
9.aprīlis 2010, 11:08 | links
 
Tikko pakonsultējos ar veikala pārdevēju. Nu man strikti ieteica asariem ņemt 2-10g, jo daudz elastīgāks par 3-15g Shimano Catanu (240mm). Tagad nesaprotu, kam ticēt, kamēr neesmu uz ūdens izmēģinājis, tikmēr neko nesaprotu... Par Shimano Catanas 2500 FA spolīti neesmu pārdomājis, bet aukla laikam būs tomēr Sufix 0,2mm monofilā.
9.aprīlis 2010, 11:03 | links
 
Bums, man agrāk likās ka April12 ir kosmonautikas diena. Nu, ķipa Gagārins tajā datumā tavo.
Bet starptautiskā wisky diena .......
... tas rullē :)))))))))
7.aprīlis 2010, 18:41 | links
 
tieši tā, tāpēc veči vēlas iegūt pēc iespējas universālāku kātu.
7.aprīlis 2010, 18:03 | links
 
bums - tas tikai spiningošanai, a kur ta vēl fīderi, mačkāti, mušošanai...no izvēles var apjukt pilnīgi...piedāvājums plašs, bet arī konkurence zvērīga... :)
7.aprīlis 2010, 17:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager