Spiningošana ar Ultralight

zēni atkal aiziet marazmā Nav viena kāta ar ko var zivis ķet un malku skaldīt savam špiņošanas veoidam ir SAVI kāti
1.Jig
2.Ultralight
3. twiching
4 Jerk
5.Daunriger
6.Velce
7. Ar multiplikātoru /arī savs kāts/
un Vēl veselu lērumu aizmirsu
7.aprīlis 2010, 17:22 | links
 
VIEPLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!
12 aprīlis staraptautiskā viskija dzeršanas diena !!!!!!!
7.aprīlis 2010, 17:10 | links
 
vieplis - tie āķi tieši uzsit asumu :DDDDDD
7.aprīlis 2010, 17:07 | links
 
Bums, ja nebūto to šausmīgo āķu, izskatītos pēc palīgierīces sieviešiem. Pats taisīji?
:)))
7.aprīlis 2010, 17:03 | links
 
izskatās maza mīļa mantiņa. spārniņi ir vnk uzmaukti uz auklas vai kā?
7.aprīlis 2010, 17:00 | links
 
Tie grami un cietība, un garums ir, manuprāt, jāizvēlas arī atkarībā no krasts/laiva un sekls/dziļš, jo izraut, piemēram, 3kg zanderu no krasts/3m vai laiva/12m ir diena pret nakti.
Ceļot no liela dziļuma un pie tam, kad tie rupuči lien zem laivas, tie mazgramīgie var neturēt.
7.aprīlis 2010, 16:56 | links
 

ņem pat raudas
7.aprīlis 2010, 16:39 | links
 
Ālandos mērķa zivs ir līdaka un jūras forele tātad štrumiem jābūt atbilstošiem Asari un ālanti ir piezvejas prece .Ja es eju uz asariem un citām izmēra ziņā mazākiem radījumiem tad ultralight - kāda trakā līdaka ir piezveja un tas var tikai palielināt emocijas.Ar 0.2 strofu un mazo cikādes roterīti /pavadu lietoju jo dunčeļiem dāvāt labus vizuļus negribu/izmāniju 7,2 kg līdaku tas bija maija mēnesis un copēju ar ledu izrautajās niedrēs pie krasta .Es ķeru kā man ir patīkami varbūt dažreiz arī nepareizi -pareizāk netipiski .:DD
7.aprīlis 2010, 16:26 | links
 
te gar ļumīgumu nav nekāda sakara katram kātam ir strojs kurš arī nosaka cik tas ir mīksts un ciets Ultraligt var būt gan ar vienu gan otrs man personīgi patīk ātrs strojs /jūsu terminā neļumīgāks/:DDDDDDDD
7.aprīlis 2010, 16:18 | links
 
Nīlsen, tas tak mans byrons ar ko 4.5 līdaku izmocīju, asarus un foreles ar esmu pavilcis, tai cenai ir labs, bet ka patur rokās ko labāku, saprot ka šis pa ļumīgu :)
7.aprīlis 2010, 15:28 | links
 
...man ar kādreiz patika, bet kopš tās reizes - nepatīk.

...tā reize bija ālandos, kad nekas nekur neķērās, atskaitot duļķainā ūdenī...tā nu braukājam, meklējam...atrodam ritīgo duļķi kanālā kas iet uz 1 mājeli...tā godīgi no kanāla sākuma pamētājam, lai vietējos iedzīvotājus netraucētu (ālandieši dikti jūtīgi, ja viņu privacy traucē) paņem kautkas normāls tā uz 3+ kg...kātiņš ultralight, jo patika...nu un ta šī ņēmās...kanāls šaurs, novaldīt viņu nevar, ta šī zem laivas, ta niedrēs...sacēlām troksni, no laivu būdas izskrēja resns pekonens apenēs, sāka mūs šitot fakot un maķerēt...es pieklājīgi mēģināju paskaidrot, ka vot šoto zivi nomierināsim, savāksim un sveiki...a šim bija kliedzamais uznācis, nekas neiedarbojās...nu mēs jau arī virzījāmies klāt viņa īpašumam nevis prom, beigās vecais sāka stobru vicināt...bet tad arī līdakai bija spēki galā...viss beidzās labi, a kaifa nekāda...
7.aprīlis 2010, 13:49 | links
 
Netīšām nopirkās 3-12 gr laps un firma laps un cena laps Nu loti patīk lielus zivus vilkt ar ultralight
7.aprīlis 2010, 13:08 | links
 
Adobrjam :) pie tam ar 2.40 varēsi tālāk un precīzāk iemest.
7.aprīlis 2010, 13:02 | links
 
ASARIM pietiks ari ar 3-15gr.pietiekoši labi strādā!:)
7.aprīlis 2010, 12:58 | links
 
gapp, ezeram noteikti ņem 2,4m ar testu 3-15g. Varēsi ne vien asarus, bet arī līdakas ķert!
7.aprīlis 2010, 12:57 | links
 
Nja, vai nu neprotu rakstīt, vai arī neizlasa manis rakstīto kārtīgi. :D

Vieglais spinings asariem. Spole - Shimano Catana 2500FA.
Kāts Shimano Catana. Garums: 2,1 vai 2,4m? Tests: 2-10 vai arī 3-15g?
Aukla pītā vai mono, diametrs, kāpēc?
Spiningot domāts ar maziem twisteriem, retāk rotiņiem, pārsvarā no laivas.

Pašam jau ir ekipējumā 2,7m spinis ar 15-40g testu līdakām. Šobrīd cenšos saprast, kādu labāk otro spini iegādāties.

Ceru, ka tagad saprotamāk uzrakstīju...
7.aprīlis 2010, 12:54 | links
 
gapp, Tava izvēle (asaru gadījumā) ir normāla un tas saucās light (vieglais) spinings! Spoli gan vajadzētu ne lielāku par 2000! Es liktu pat mazāku. ultralight ir 2-10(12)g un ir ar tāds "zvērs" super ultralight 0-4, 1-7g! (mānekļa svara tests) ar tādu var spningot jebkuru zivi! (esmu upē un ezerā spiningojis pat vīķes!!!
7.aprīlis 2010, 12:54 | links
 
līdakām jau ko nopietnāku prasās.piem 10-30gr testu.bij man kātiņš 2-7gr.kā "nobraucu" pa krūmiem,tā izbeidzās!:(
7.aprīlis 2010, 12:48 | links
 
zivgarni, atvaino, laikam nepareizajā tēmā trāpīju
7.aprīlis 2010, 12:47 | links
 
Man ir 2,7m līdakām, laivā reizēm liekas nedaudz par garu, tāpēc sliecos uz 2,4m. Copēt domāju uz mazajiem tvisterīšiem (tiem ar astītēm) un rotiņiem.
7.aprīlis 2010, 12:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager