Spiningošana ar Ultralight

gapp, 2500 un tests 3-15g noteikti nav ultralight!
7.aprīlis 2010, 12:45 | links
 
gapp
pašam ir u-laits 2,7m 3-15gr.līdz 3nr rotiņu iemest ir lapi.var ari lielākus,tik biku pārslodzē aiziet.zato okkunenus vilkt kaifs!:)))
protams pa mazajām upītēm neizmantoju.tāpēc tik garš!:)
7.aprīlis 2010, 12:44 | links
 
Varbūt kāds var palīdzēt ar padomu. Joprojām domāju, kādu vieglo spininga komplektu nopirkt asariem. Par spoli viss būtu skaidrs - Shimano Catana 2500FA. Arī kāta marka varētu būt Shimano Catana, taču šobrīd domāju par kāta garumu (210 vai 240) un kāta testu (2-10 vai 3-15). Pats it kā sliecos uz 240 un 3-15. Arī auklas izvēle neskaidra, gribēju it kā pirmo sezonu ar pīto mēģināt, bet lasot atsauksmes redzu, ka viedokļi dalās. Varbūt varat kko no savas pieredzes ieteikt.
7.aprīlis 2010, 12:40 | links
 
bezkljovs pirmais komentārs - kaifs lasīt :)
14.janvāris 2010, 15:34 | links
 
labi,ka ne ar rakst'amma's'inua;:)))
17.maijs 2009, 18:31 | links
 
a, es vēl ar adāmmašīnu protu adīt:))
17.maijs 2009, 18:20 | links
 
bezkljovs
Ja Tu ieraudzītu manu aprīkojumu, kas ir garāžā uz āķa, Tev mute vaļā paliktu.
Man viss aprīkojums glabājas garāžā pie sienām.
17.maijs 2009, 18:05 | links
 
Breks,

Aha, spriežot pēc tā, ka viņš savā meistarībā tiecas kādreiz izaugt līdz savam elkam, kuram pilnīgi "pohuj", kādu spininga spoli lietot (ja neskaita to, kas karājas "garažā uz āķa"), tad nē - pat ne visdrūmākajos nestojaka murgos:))))
17.maijs 2009, 17:58 | links
 
bezkljovs
nu redzi cik labi visu pārzini, laikam jau būsi trāpījis visās trijās jomās. :DDD
Par tiem dzimumaktiem izskatās, ka esi vispār krutais vecis, profs laikam esi kļuvis neizdevušos dzimumaktus, savus, skaitot.
Un par to "kveksi" runājot, tas ir izvilcis zivis tik, cik tu savos ārprāta murgos, un nestojaka laikā pat izsapņot nevari!
16.maijs 2009, 19:50 | links
 
Bezkļovs, un nekā personīga, vai ne? :)))
Riktīgi nosmējos!
:DD
16.maijs 2009, 13:11 | links
 
Unikālākā diskusija, kas laikam spilgti raksturo to, kāpēc mēs esam tur, kur esam:)
Piedalās 3 personas: latvju bāliņš (pieklājīgais, pazemīgais), latvietis-tipiskais (celtniecībā darbu zaudējušais, potences problēmu nomocītais, uz visu pasauli niknais) un vēl kaut kāds kveksis, kas laiza pakaļu visiem, ka prot pateikt stiprāku vārdu.
PIRMAIS uzdod normālu jautājumu par viņu interesējošu tēmu; OTRS, pēc kārtējā neveiksmīgā dzimumakta mēģinājuma nespēdams saprast, par ko ir runa, protams, nodirš viņu pēdējiem vārdiem, tādā veidā gūstot kaut vai kādu gandarījumu; un KVEKSIS, kas beidzot atradis kārtējo dirsu, ko palaizīt, to dara ar milzu aizrautību.
Un pats paradoksālākais, ka vainīgs beigās izrādās latvietis-pieklājīgipazemīgais, jo viņš redz kādam kaut ko pārmetot, tā vietā lai mācitos no TĀDA copes eksperta un "normālā veča". :)))
16.maijs 2009, 12:30 | links
 
SHIMANO SPINN ULTRALIGHT 228cm test 0,6-7g ar Shimano Twinpower 1000 spoli tas ir ultraligt kopplekts kurš man kalpo jau 6 gadus un labāku man vairs nevajag .strādāju gan ar 00 gan ar lielākiem.Ja nemaldos tad kopējais svars ir 350 gr.Intensīvas asaru copes laikā ar viņu mētāju ,stimmeri. COpes rekords no 25 iemetieniem 23 asari/Usmā/
15.maijs 2009, 18:00 | links
 
Liels paldies Tev mucinsh par padomu!
Ne asakas!
15.maijs 2009, 17:27 | links
 
funis
lietoju Tica Libra SA 2500 spoli jua pāris gadus, ir ok un maksā arī ok. Vēl var ieteikt Shimano Nexave 2500 vai 3000 īsti neatceros, arī cenu līmenis ok. Bet vislabākais ieiet bodē, paņemt kātu, kas visvairāk līdzinās tavējam un kabināt spoles, kas atbilst tavai cenu kategorijai, tā atradīsi to, ko vajag.
ne asakas
15.maijs 2009, 16:42 | links
 
funis
Man foreļu spolīte jau 10 gadus-nesūdzos EUROSTAR pārnesums 6:1
14.maijs 2009, 22:14 | links
 
Veči sorry,bet man joprojām ir tumša bilde.Labi,rīts gudrāks par vakaru.Jāiet pačolēt ,kā ies Busulim Eirovīzijā!
14.maijs 2009, 21:58 | links
 
vieplis
Man ir trūcīgas prasības pret spininga spolēm, ko nevar teikt par karpu copes spolēm.
Ne asakas!
14.maijs 2009, 21:53 | links
 
Breks, tev gan trūcīgas prasības pret spolēm.
:DD
14.maijs 2009, 21:49 | links
 
Breks
Tātad tu saki,ka jāiet uz bodi,un jāņem uz čuju?Bet tās spoles ir čupu čupām.
14.maijs 2009, 21:39 | links
 
funis
Sorry vecais, bet garāžā uz āķa, ja rīt neaizmirsīšu tad uzmetīšu aci.
Īstenībā man pohui kāda spole, galvenais lai labi rokā ieguļ!
14.maijs 2009, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager