Spiningošana ar Ultralight

vispaar domaaju, ka shii tema ir lieka, jo ir jau dazas liidziigas!
22.decembris 2008, 19:35 | links
 
no vina miers nekad nebus :D vareetu, jau staastiit, ja vinam kkas ar pielektu. pus gadu staastiiju vinam visu pa karotem un ta vinsh man paprasiija, vai es vispaar spinningojot ar karoteem.. nu ta domaajiet pashi..
22.decembris 2008, 19:35 | links
 
....... un tēma slēdzama :)
22.decembris 2008, 19:35 | links
 
Marex

Ultralight ir tas pats spinings, vienkārši par ultralightiem sauc spiningus kuriem ir tests kautkur no 0-8. Tāpēc praktiski viss tas pats kā jebkuram spiningam. Auklas diametrs atkarīgs no tā ko ķersi, no ļoti tievām līdz 0,20 vai 0,22. Garāku par 2,1m gan nez vai vajadzētu, kautgan nezinu vai garāki vispār ir, varbūt kļūdos. Spoles vēlams mazas, lielums no 1000 līdz 2000, tas tā lai lielāks kaifs.
22.decembris 2008, 19:27 | links
 
labi beidzam pa kkadiem kragiem runat un pasakam marekam to kas interese lai atrak butu miers no vinja :)
22.decembris 2008, 19:26 | links
 
nu ta varetu but bet lai jau marex uzzina to kas interese nu nekada labuma nebus no ta bet lai tiek vai ta man zeel :)
22.decembris 2008, 19:24 | links
 
nu Aigar tu dabuusi no viniem, MRX kraagaa uzsuutiiji :D
22.decembris 2008, 19:18 | links
 
Man ir ultra light, izmantoju tikai forelēm, garums 1.8m, nesūdzos, bet kaifoju!
22.decembris 2008, 18:48 | links
 
prasi konkreti centisimies konkreti atbildeet :)
22.decembris 2008, 18:32 | links
 
nu marek marek es visu ko gribeju uzzinat uzzinaju no dzekiem kas spiningo foreles un visvairak no cl zurnaliem panjem 2006gada vasaras zurnalus un lasi tur vis pilns par forelem asaiem un to spiningosanu ar ultralaitiem un raxs pa tiem ari ir
ja nu ar tiem nepietiek uzsedies kraagaa _MP_ ainaram vikingam vai kadam citam foelistam un uzzini to kas uz sirds :)
un ja negribi prasit personigi vismaz uzraxti kadam zivim un cik platam udenstilpneem tev vbinju vajag !!!!
22.decembris 2008, 18:31 | links
 
Labdien!Tā kā CL forumā nav tēmas par Ultralight gribēju uzzināt visu par Ultralight spininigiem kāds būtu optimālākais garums,tests kādu auklu izmantot utt.?

Paldies!
Domāju ka nebūs uzdirsienu,ceru uz jūsu sapratni! :)
22.decembris 2008, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager