Spiningošana ar Ultralight

Nē, tās jūsu sajūtas ir nieks salīdzinot kādas sajūtas bija mums ar čomu kad šis uzsēdināja samu nepilnus 25kg smagu uz vieglo Salmo kātiņu testu līdz 12gr. uz 0.10 pīto aukliņas mazo gumijas zivtiņu, protams bez pavadas:)
10.decembris 2011, 15:14 | links
 
Jā,kad šoruden uz 15g kātiņa izstīvēju 11,3kg lašu mammu,atkarība radās konkrēta...D,kamēr nebiju dabūjis krastā,neticēju ka kātiņš nepārlūzīs.
10.decembris 2011, 14:44 | links
 
RedBull Pamēģini uz UL pastīvēt lašveidīgo virs kilo !! tikai rēķinies ar atkarību:)
10.decembris 2011, 12:56 | links
 
šogad tik sāku uz UL copēt, patīkama sajūta 2kg līdaku uz 1-9 gr. kāta izvilku un 0.14mm aukliņas, tāda pati sajūta kā uz karpu kāta 10nieci vilkt :))
10.decembris 2011, 11:43 | links
 
ultra light skaitas 5-12testu?
10.decembris 2011, 10:53 | links
 
par drati ok! nav man tik vinjas... par kilogramiigajaam - nez katram savs, galvenais, lai pieejam tam procesam kaa tuvam un lielam hobijam :) nav, ko cilaat teemu, kas veca kaa zeme (atvainojos, par pieskarshanos shai teemai)...
29.augusts 2011, 16:08 | links
 
Labāk paņemiet trīs līdaciņas zem kilograma, nevis divas trijnieces.
Piekrītu Andrim, nebāziet to drāti žaunās.
29.augusts 2011, 15:51 | links
 
mans plasmasas brīnums šādu joku tāpat neļautu... šonedēļ pameklēšu metālisku.
29.augusts 2011, 15:17 | links
 
Zivs uz kukana izdzīvo ilgāk, ja sprādze tiek izdurta caur augšējo un apakšējo žokli, tā lai zivij mute būtu ciet. Sprādzes galu var uzasināt, vieglāk veikt "pīrsinga" operāciju.
29.augusts 2011, 14:32 | links
 
bet galvenais - apsveicama doma ir domāt kā zivis saglabāt dzīvas, lai atlaistu, ja sanāk noķert vairāk kā nepieciešams vienām pusdienām vai vakariņām priekš ģimenes... nedodamies jau pārtikas sagādē (nav akmens laikmets)... šogad nereti ir bijuši 4 - 6 mēri, pāris reizes vairāk, bet nekad neesmu paņēmis vairāk par 3, bet pārsvarā max 2 līdakas. Līdakas zem 1 kg es vairākus gadus neņemu. pilnīgi pietiek, un godīgi sakot nav diemžēl tā garšīgākā zivs. ļoti skaista, interesanti vilkt u.t.t., bet ne ļoti garšīga (zinu zinu - gatavošanas vaina, lai gan esmu visādi gatavojis)... takā baudam procesu un cienam pretinieku :)
29.augusts 2011, 11:47 | links
 
zivju tīkliņa mīnuss ir pārsvarā salīdzinoši nelielie izmēri, īpaši, ja izmanto metāla, tad tomēr zivis berzējas gar tām metāla malām... man tas liekas ne visai ok... kukans stiprinās ļoti zolīdi - nekas nekur netiek durts vai spiests - gar žaunu vāku (svarīgi neielikt starp žaunām). var smuki visas atlaist un nav problēmu - jāuzmanās nebraukt pārāk ātri - jo tas gan mēdz nobeigt.
29.augusts 2011, 11:42 | links
 
kristsKG> nav vieglāk un ērtāk izmantot zivju tīkliņu?
Kā pie tā kukana zivis vispār stiprinās klāt? Visi varianti, ko varu iedomāties ir diezgan sadistiski.
29.augusts 2011, 11:09 | links
 
twisterīši ir visai rezultatīvi, galvenais ir mēģināt nevilkt baisi ātri, censties uzraustīt, pagremdēt - + ir tas, ka uz twisteriem līdaciņas sēžas drusku retāk kā uz roteriem. Es pats sestdien Kaņierī ar UL mānīju asarīšus uz Nr.2 Meppsa un dabūju līdaku ap 2,2 - 2,4kg - cīņa bija pa skaisto - burvīga (turpina peldēt, jo veiksmīgi pārlauza plasmas kukanu... jāpērk metāla)...
29.augusts 2011, 10:12 | links
 
Pirmā super ultra light nedēļas nogale ir pagājusi. Pirmajā dienā gāju uz forelēm, rezultātā viena līdaka (ap 45 cm) un 3 asari. Izmantoju 0 nr. mepps roterīti otrā dienā gāju notestēt pīto auklu uz citu upi, rezultātā līdaka (ap 35cm) un 2 asari. Sākotnēji mēģināju džigot ar tvisterīšiem, bet kaut kā nevarēju sagaidīt rezultātu. Uzliku 2 nr. mepps mosca kaparnieku un noķēru līdaku, pēc tam pārliku uz 0 nr. mepps aglia un noķēru asarīšus.
29.augusts 2011, 09:55 | links
 
magnumam par kaparu taisniiba! man arii ir traapiijushaas un tiesa, ka ne uz lielaaku par 0 izmeeru... rudulji gan ir vilkti gan uz 1.nr, 2 nr, popera, vobleriem u.t.t. Engure ir interesants placdarms UL :) arii citur.
26.augusts 2011, 10:17 | links
 
ceru, ka buusi apmierinaats ar spoli!!!! taa jau riskanti ieteikt, bet man pasham tieshaam patiik!
26.augusts 2011, 10:13 | links
 
meetaaju arii twisterus, gumijzivtinjas... nav probleemo - ja akcija ir pietiekoshi aatra, tad var labi gan izjust, gan arii smuku driblu dabuut
26.augusts 2011, 10:12 | links
 
moose> paldies par ieteikumiem, cerams, ka sanāks iebraukt veicī pēc mepps kaparnieka.
26.augusts 2011, 09:50 | links
 
magnums-njem meppu 00, vai 0. kapara krasaa. pavasarii raudas, lielaakaa ap 500gr, un alaantus liidz kiilo skaldiiju veesaa mieraa. pie pashaam niedreem pat breksis ap 800gr traapijaa, biju meems:) baltajaam patiik kapars bet ne lielaaks kaa 0, un ja vari piespraud pie trijzhubura mazu sliecinju, un velc peec iespeejas leenaak un pie grunts, pavisam leeni lai lapinja knapi rotee. paarbaudiita shtelle,neatkauties. asari protams vairumaa bet ne lielie, jo baltos tvarstu liiciishos ar niedreem.
25.augusts 2011, 23:17 | links
 
vispaar ari liidakas spinis sen atpakalj bija shekspiirs ugly stiks. varena lieta. zheel ka iemainiiju pret shimano nexave 2.40, peec tam nozheeloju, jo vairaak nevareeju atrast tikai no usa cur netu tagad var dabuut-iisto. pret shekspiiru nau nekaadu pretenziju,iznjemot to pirmo U.L spini, bija chaabigs gan.
25.augusts 2011, 23:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager