Spiningošana ar Ultralight

liidakam iepatikaas 2nr vibrax, viss melns ar sarkaniem punktinjiem uz lapinjas. asariem dikti garsho.
25.augusts 2011, 23:04 | links
 
varbuut ari nevajag daargu inventaaru pirmajam komplektam.
spoliite ar kuru saaku shimano 500 tx ir ievietota manaas bildees:)
primitiiva bet laba, uz taas uzkodaas izbadeejusies 2kg zaljsvaarce, asaru vietaa, kuru protams atlaidu.
bremzes shai spolei ir primitiivas,dabuuju bremzeet ar pirkstu pasliidziibu, jo liidaks negribeeja padoties.2007 g pavasarii:) bija piita virsuu.
25.augusts 2011, 22:56 | links
 
nee Magnums, tas nebija toch kaa aizvainojums! J kaads paarprata tad sorry no manas puses. Es ar U.L esmu airaavies jau n-tos gadus, saaku ar kaatiem kurus pa leeto nopirku,spoli pirmo dabuuju kaa davanaa shimano 500 tx, veesture, staav plauktinjaa kaa muzeja exponaats:D
piemeeram catana 1.80 ir pusljumiiga,bet beastmaasters ir gana ljumiigs,bet patiikams, jo sataisiits no kautkaadaam biofibraam?hvz kas taas taadas:) nexave mazaa 1.40 ir atraa un exage travel spin-saliekamais,pat rokturis njemaas nost,un spinja sominjaa ar spoles vietu aiznjem tik 33cm, ko var mieriigi iemest parastaa ielas mugurene, un aiziet kautvai street fishing jebkuraa vietaa pilseetas centraa:) pie katra sninja var pieras, man patiik beastmaasters kautkaa. laba kvaliitate un cena
25.augusts 2011, 22:39 | links
 
KristsKG> nopirku tavu ieteikto spoli. Vai tu tvisterus un mazās gumijzivis arī mētā vai tikai rotiņus. Brīvdienās iešu forelēs un aizbraukšu uz vienu ezeru, kur asari nav pārāk daudz (līdakas ir gana). Būtu interesanti uzzināt uz kādiem mānekļiem uzķeras baltās zivis.
moose> ļumīga stiklene neuztvēru kā apvainojumu, vienīgi nesapratu, kas būtu labāks variants - stingrs grafīts. Jebkurā gadījumā nāks laiks, nāks padoms.
25.augusts 2011, 22:15 | links
 
buus kaifs! ar UL ir bauda vilkt taadus izmeerus, kurus ar "parasta testa" spiņiem bez īpašas sajūsmas. Turklāt UL ir tiešām rezultatīvs.
25.augusts 2011, 22:01 | links
 
Nu zinot, kāds es esmu, es neparedzu garu mūžu, bet nu, gan jau kādu zivi dabūšu :)
25.augusts 2011, 21:54 | links
 
Ehh...tāds bija mans pirmais UL kāts. Taču mana paviršā attieksme pret savu inventāru viņu arī nokāva.....nu neko, par viņu man atmiņas palikušas tikai tās labākās....saudzē!!
25.augusts 2011, 21:46 | links
 
Mikado kāts 0-7g 210cm, Shimano Catana 1000 spole (šī jau ir vismaz 3. sezōna), 0.18 Chempion line aukla, un galā viss kas ir atrodams, sākot ar yo-zuri vobleriem, beidzot ar vullīšiem :)
Rīt dodos 2 dienu pārgājienā pa Ances purviem un mežiem, paķārstīšu asarus, tad jau manīs kā ir :)
25.augusts 2011, 21:26 | links
 
apsveicu aigaigarin! kādu nopirki? kā komplektēsi. nav jau slikti, ka citi padalās iespaidos par komplektācijām. nevajag jau to uztvert kā mērīšanos ar kr..., jo tad jau zūd citiem interese dalīties iespaidos... mosse aprakstītās kombinācijas galīgi nav tā dārgā gala -kāti no 30 - 50 lvl un spoles ar tādās summās. ar UL tiešām 3.mepu ir tā kā ir mētāt - kātam par lielu slodze, un tas jau vairs nav mikro un vai mazais māneklis... nr. 00, 0, 1, 2 rotiņiem...
25.augusts 2011, 21:20 | links
 
Urmaas, rabotaj!:DDD Kad būšu uz pekām, tad piesakos par šoferi!:DDD Jau tagad molča varu savai tjeļagai priekšu uzraut gaisā:DDD Mošk vēl driftā startēt...
25.augusts 2011, 20:37 | links
 
Boroda
Būtu man šoperis,tad nogādātu tev mušpaperu un attaukotāju.
:)))
25.augusts 2011, 20:26 | links
 
Jaunēkli.Varēji jau pagaidīt z-svjatku atlaides.Ilgi vairs nav jāgaida!
:)))
25.augusts 2011, 20:24 | links
 
Lielo runu iespaidā, pats sev šodien beidzot iegādāju UL, nu tad jau manīs, kā ies, bet drīzāk jau nākamsezōn.
25.augusts 2011, 20:18 | links
 
Urmaas, ja tjebja poņal!:)))
Man tagad patīk gulšņāt:))))
25.augusts 2011, 20:14 | links
 
Ir cilvēki kuriem partīk gulšņāt uz "Razkladuškas" un gaidīt karpas copi.Ir cilvēki kuri spiningo.Ir ari cilvēki kuriem patīk fīderēt utt.Bet U.L tiešām aizrauj.Bet katram savs!
:))
25.augusts 2011, 20:06 | links
 
Būs lab, būs lab.:DDD
25.augusts 2011, 19:30 | links
 
paardevu lashu spini, liidaku spini.
esu U.L fans liidz galam-kaa narkotjiks mani paraava:)
patureeju vieniigi 1 fiidera koplektu un viss:)
kaa teikt mieriigai copei pie dabas:)
25.augusts 2011, 19:27 | links
 
varbuut Boroda, viekaarshi gibeeju jaunajiem U.L adeptiem ieteikt ko sakariigu, tas arii viss:)
25.augusts 2011, 19:25 | links
 
moose, tu bik pāršāv pār strīp. Investors našolsja, tvaju...nogu. Ir arī cilvēki, kuri vairāk pa Ls3 mēnesī nespēj investēt. Tā kā ņependrojies.
25.augusts 2011, 19:22 | links
 
Aigar tas nebija kaa uzbrauciens. vienkaarshi vajag investeet labos materiaalos, lai pasham prieks un kalpo ilgi. un nevajag piipot un dzert alinjus, snikerus un chipsus un city dogus un viss buss kaa naaks ja gribaas dikti:) labus UL komplektinjus:)
25.augusts 2011, 19:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager