Izbrauciens atkartots, bet no riita - triis ap pusotra un divi ap kg... riit buus kūpiņš
1.septembris 2018, 15:03 | links
Kā ar copes vietām Dridza kempingā? Fīders, Spinings. tās mega dziļums biedē :) vai tajā galā nav tik traki?
gric, 17.augusts 2018, 10:52
Sveiki copmanji! mosh kas var iiteikt puusmu voj piibrauciinji pi Daugavis, senj nav biuts bet gribiis tikt da jos, storp liepkalni- koknese? jau iipriiks, lels paldis!
arnis19, 2.augusts 2018, 07:21
maugliz [13.07.18]: Sveiki.Vasals... Brauc uz daugavu tur zivju more līksna-nīcgale
Nesen sacis esmu dzivot Daugavpilī. Un protams esmu sācis intereseties par copes vietām šai pusē.
Ir dzirdēti makšķernieku stasti, ka "Daugavas lokos" ir biusi laba cope. Man šie stasti nav apstiprinajušies. Kāds var būt ieteikt vietu (ne konkrētu, bet ūdens tilpni), kur iespēja ir pasēdet ar grunteni vai fideri, lai kaut ko noķertu ar.
Sieva pēdeja laikā netic, ka braucu makšķerēt. Kaut ka situacija jalabo :D
Kāds varbūt var padalīties ar informāciju par zivīm Nirzas ezerā,interesē asaris,līdaka arī,bet ne tik,kāds asarim izmērs,vai ir cerība uz skaistiem asariem?Plānojas brauciens augusta otrajā pusē!
artig, 8.jūlijs 2018, 19:08
Sveiki biedri copmaņi, brīvdienas ir doma aizšaut uz Latgali vai ir kadi ezeri kurus varat ieteikt? Padoma ir velcešana un džigs!?
Sams122, 1.jūlijs 2018, 14:04