Kas notiek Latgalē

Vakar atklāju ziemas sezonu uz viena neliela ezeriņa. Ledus diezgan ekstrēms.Mans svars ap 120 kg ar drēbēm.Var iet tikai ar pešņu, jo ledus ļoti nevienmērīgs. Aizgāju līdz ezera vidum. Tur vietām pieklājīgs ledus, bet tur pat blakus pešņa viegli iet cauri. Asari atsaucās, bet kūtri. Daži tīri ne ko. Uz ezera biju viens pats. Tad nolēmu atgriezties uz vecajām lunkām ar līdaku makšķeri un bļitku bez pešņas. Gāju jau atpakaļ. Viens neuzmanīgs solis un ledus mani neizturēja. Dziļums tai vietā ap 3metri. Izdzīvošanas instinkts nostrādāja un kaut kādā veidā izķepurojos uz ledus, makšķeri gan ziedoju. Slapjš tinos lēnām uz krasta pusi. Esmu priecīgs, ka varu rakstīt šo info, sēžot pie datora, varēja būt bēdīgāk. Sargājiet sevi !!!!
14.novembris 2016, 08:38 | links
 
Vasali,broļi!Ko ar ladu Viļeks,Bolvu apkaimes azarūs?
13.novembris 2016, 23:09 | links
 
tochka - viena no trijaam varbuuteejaam---- man zinaamaam...
13.novembris 2016, 19:52 | links
 
Aivar, fakti par Eduku nemaz neizbrīna :)) atklājāt kur parasti vai citā točkā?
13.novembris 2016, 19:45 | links
 
Šodien es ar ap pirmo ašuku atklāju sezonu, ar otro aizklāju uz kādu laiciņu :) Biju Bērzupē, ledus pašvaks, bet gar omūta malu pastaigāt var, avakar tur pa vidu 1 čoms ievēlies, laimīgi izvilkts. Pa plato ledus kā papīrs, vietām balts un melns, tobiš slapš. Kopā 4 copes bij. Vakar bijis labāk, līdz 1,5kg varēja pieskaldīt, šodien visiem 0-10gab. Drīz varēs ar laivu.
13.novembris 2016, 17:59 | links
 
Ai Maarcha - kadi morwi - wodien uz ta ezerinja piebraucot klat 7 mashiini i 12 dzheki miidija ledu.... tiesa ap 12 jau saaka tiities prom... un 13 arii mes braucam palika tikai Eduks ar Arturu...un taaka Eduks gaja sanaak bezmazvai visam ezerinjam apkart apiet var .. a pa vidu veel nevaaar
13.novembris 2016, 17:50 | links
 
Palasu forumu un secinu, ka morži savairojušies ne pa knapo..... :DDD
13.novembris 2016, 17:42 | links
 
Leimanišku lielajā dīķī sēž viens pie krasta, Griščatos 5 sēž. Rīt es došos laimi meklēt. :)
13.novembris 2016, 16:06 | links
 
ja nekusiis un lietus nebuus nebuus tad veel dienas divas tur kur zinamas takas mow i vares staigaat ... ja bus lietus vai sniegs( a kaut cm) tad vairak to sniega ledus robezhu nevares redzet tad nu die neiesaku
13.novembris 2016, 15:30 | links
 
Gradusņikā +1,a no jumta nepil un neizskatās ka kustu,kā īsti ir?Cerams otrdien vēl varēs gar krastu uzkāpt,tur kur piektdien bija 5-8cm!
13.novembris 2016, 15:26 | links
 
Zifotāj, nu tu gorjačs puisss :D Šodien tik ne forši viss kūst ka prieks..... Vot tagad ieknābtu kādi 10 grādiņi vai vēl vairāk.....
13.novembris 2016, 15:16 | links
 
Beju otkon nu jou ar 100 bori, jesli natrokot ir ok lads 8 cm pljus minus..... ashuks knobot nagriebieja apmoneju capamus tikai 5 i liedacenja.... viel ar viinu pasastaipeju bet razowlisj mirom.... man bljitka palika jei aizpeldieja augt.
13.novembris 2016, 14:24 | links
 
vechi super atkloju sezonu! dzeivs i sauss! no ekstreema pilnis biksis! jesli bez peshnis, solis pa labi, pa kreisi i biutu dilsa!
zzaall ka leidaku nadaboju!
12.novembris 2016, 22:08 | links
 
Jāiet cept uz ledus izceltā 64cm līdaka...
12.novembris 2016, 19:13 | links
 
Zifotāj!
Nu apsveiciens ar ziemas sezonas sākšanu! Pats vēl klusēju, ceru rīt izšaut! Vīruss, sobaka, man te 5dienas Daugavas copi norāva, šodien jau labāk.
Vai kāds nav bijis Berjozofkā vai vismaz ko dzirdējis?!!! Vai ledus irrr? Būs bagāžniekā laiva ar jāiemet :))))))) Visiem prīkā!
12.novembris 2016, 17:30 | links
 
Sezonis atklats mani 120 kg iet mieriigi paaris vietas tikai iekraksteeja - bet tur kur sniegs i neliiiist!!! copes redzeeju i jutu lielieties nav ar ko bet dazhi matadoori likas bljitkas pabarojushi i lidakas pavilkushi i pa kdam rupaakam ashukam dabujushi... ja sataisishos braukt riit ( ja pa nakti sniega nebuus) njemwu bori ledus tur kur var iet cm 6-10 kaa kur
12.novembris 2016, 17:08 | links
 
Uz Pušas ezera viļņi. Gaidu ziemu. Savādāk besis, gribu visus sūtīt divas mājas tālāk. Garlaicība. Dzeru tagad savu taisīto vīnu.

Alex, 11.novembris 2016, 16:47

Netālu no tevis uz Bižas ezera vīri esot kāpuši virsū...
Bet labāk neriskēt.
12.novembris 2016, 12:03 | links
 
Man no loga redzas, divi vietējie pingvīni uzlīduši uz ezera, viens pat līdz vidum aizlīdis.

Malikis2011, 12.novembris 2016, 11:32

Tas ir Aulejas ezers?
12.novembris 2016, 12:01 | links
 
Man no loga redzas, divi vietējie pingvīni uzlīduši uz ezera, viens pat līdz vidum aizlīdis.
12.novembris 2016, 11:32 | links
 
Griščatu dīķī (Maltas pagasts) pilns ar makšķerniekiem. Viens mīnuss šajā dīķī- ūdenszāles līdz pašam ledum.
12.novembris 2016, 10:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager