Kas notiek Latgalē

Martin, ideāli, ja proti kopmleksi lietot gan šķērsenes, gan vertikālās... Lai ko arī neteiktu šķērseņu fani, uz zanderiem ziemā tās nes vairāk galvassāpju nekā efekta - tik tukšo copju, piesitienu un shodu...nu viņu nah.. Līdakām gan šķērsenes vairumā gadījumu ir to što doktor propisal...
12.novembris 2010, 13:01 | links
 
eduks - nu tu bračka lej darvu uz rētām... es arī uz to šniti kādas dažas sezonas esmu atgriezies no tirināšanas pie raustīšanas:D Par Salmo bļitkām varu tikai piekrist, ir reizes kad strādā, ir, kad vari sabērt āliņģī un iet mājās:D Taču ir bļitkas, kas vismaz parāda kur ir zivs - sudrabu neviens nav atcēlis:D Kastmasteru imitācijas mēdz ar apbrīnojamu regularitāti izšaut, kā arī bimetāla versijas par tēmu kapars&co:DDD

Bļitkošana iespārda:DDD
12.novembris 2010, 13:43 | links
 
Bļitkošana sucks!
:DD
12.novembris 2010, 13:49 | links
 
mirtins
nu vo....a vēl vakar ziemu negribēji :DDDD
12.novembris 2010, 13:49 | links
 
Tirināšana sucks, raustīšana rocks!!! ;DDDDD
12.novembris 2010, 14:01 | links
 
Zivnieks - tas, ka man patīk bļitkot nenozīmē, ka es būtu pret vasaras makšķeri janvārī :D
12.novembris 2010, 14:01 | links
 
Nu vasalinki visiem. Beidzot atgriezos no Zive.lv :)
Īsumā par copi -
svētdien Feimanju ezers - man 4 līdz laivai, viena ņemama, kollegam 3 asari, kopā 3kg. Cops slikts un mācējām tik uz mētāšanu. Tautas daudz.
Trešdienas vakars lejpus Krāslavas - ljurbošanās...uz grunduļiem un raudas fileju - 6 kāti, viens tikai strādāja - 3 copes, viena realizēta - 450gr ljurbuks. 2 tukšās uz fileju, rezultāts uz grunduli. Secinājumi - ūdens pa siltu, mailes jāgatavo laicīgi, jo uz vietas tikai neatlaidība un dieva pirksts dos tās. Joprojām aizdomas, ka lielās ir beigtas un pagalam...
otrdien pēc infas Daugavā velcētājs ticis razdačkā - nu lielas un bezjēgā .... ticama info ja kas.
12.novembris 2010, 14:28 | links
 
Viepli, pumpainie sucks! :)
12.novembris 2010, 15:52 | links
 
Martins, tā domā tie, kuri bez sporta asara neko citu dzīvē nau redzējuši.
:)))
12.novembris 2010, 15:59 | links
 
Viepli, draugs, nevis "nau", bet "nav"! :) un.. un sporta asari mēs neaiztiek, bet pumpainie tik un tā sucks :)
12.novembris 2010, 16:10 | links
 
spiningists, a tu gan ilgi gājis no zives uz šejieni :)
12.novembris 2010, 16:55 | links
 
Viepli, nu te man būtu jāatbild klasiķa ZG vārdiem ;)) - (teksts aptuvens, bet pa jēgai :DDD) - labāk es izvelku savus sporta ašukus, mierīgi ielieku tos kastē un neraustos, nekā slapstos pa krūmiem slēpjot pumpainos ;DDDDDDDDDDDDDD...
12.novembris 2010, 18:44 | links
 
Eduk, klasiķis ZG zina tikai par sporta asariem. Par otro daļu viņš tikai nojauš pēc nostāstiem. Tāpat, kā tu.
:)))
12.novembris 2010, 18:46 | links
 
Viepli, nu gan esi liekulis!!! Pārmeti kādreiz vecajam lāga zēnam pimpadūuu :DDD ka viņš sēž visu laiku forumā un acumirklīgi atbild uz postiem, a pats... uz tā paša āķa uzķēries !? ;)))))))
12.novembris 2010, 18:49 | links
 
Apžēliņ, ko tik tu neatceries! Esmu šokā!
:DD
12.novembris 2010, 18:52 | links
 
Eduk, patiesībā Vieplis te slapstīdamies studē par bļitkošanu :) Ziemas zābakus no kabeļiem gan jau ir saņēmis, tagad te no visu postiem mēģina saprast kādus mānekļus jāpērk. Viņš tik negrib, ka viņu atmasko... bet mēs jau citiem neteiksim, ne? :)
12.novembris 2010, 19:14 | links
 
Shodien akal pabiju Slepenajaa. :) Kameer nelija, vispaar nekaa, tad ap 13tiem leenaam saaka kusteet un visus 6 nozhmiedzu. Jeemaas baigi knapi un uzmaniigi, arii shodi bij, 1 shnapijs nokoda, otrs tika atlaists, bet zhora vairs naf. Starp nogalinaataajiem visi viiri, koroche sievas domaas, ka karaa aizgaaja:)))
12.novembris 2010, 19:33 | links
 
Tonton, a ja jau aizgāja runa par tādu tēmu - a nav mēģināts sameklēt bodē kādu vēža imitāciju? a vdrug nostrādā? :)
13.novembris 2010, 07:56 | links
 
Nu ko ļadus gaiditaji pirmdien sola
+12 diena..vasarina atgriezas un ta vajag visu ziemu :)
13.novembris 2010, 08:06 | links
 
gugu-paņirdz, paņirdz............
kad būs -30 grādiņi -tad arī parunāsim........:)))
13.novembris 2010, 08:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager