Kas notiek Latgalē

Varu pastāstīt,kā ir ar tiem gateriem.Strādāju vienā.Caurvējš,putekļi,mēnesī 25-27 darbadienas,alga ap 115-120 ls mēnesī.Tālāk jau katrs var domāt pats,vai strādāt tādā gaterī,vai simtlatniekos,vai sēdēt uz pabalstiem,vai iet maliķot...
26.novembris 2010, 12:34 | links
 
Aldēn- ne jau visos gateros ir tāda darba samaksa un tādi apstākļi, bet cilvēki vienk aiz slinkuma negrib iet un strādāt...... labak sedet uz pabalstiem, neko nedariiit, tikai krutku dzert dien dienaa.......
ir te viens gateris, kur Tevi kā normālu cilvēku atved/aizved uz darba vietu un algas ir normālas, bet nē- neviens neies strādāt, a cilvēki,kas vēlas strādāt brauc ap 50km lai tiktu uz tieši to gateri.....
bet nu labi, lai jau ir, cilvēkiem pašiem ir galvas uz pleciem!
Domāsim labāk par ledu! garām mazam dīķim/ezeriņam braucu-tik noviena krasta drusku plans ledutins.....:((( cerams sāks salt tas ledutinis ātrāk klāt! :)))
26.novembris 2010, 13:12 | links
 
Ashukainais kur Tu dzīvo? Kādi tur mīnusi,domāju par laiku?:)
26.novembris 2010, 13:35 | links
 
HOOK, Rēzeknes apkārtnē pa dienu siltāks par -6 gradiem nebija.... bet zeme nemaz vēl nav sasalusi....:( gan jau uz nākamajām brīvdienām varēs točna copēt pa visiem ezeriem......es vismaz tā ceru :)))
26.novembris 2010, 15:22 | links
 
Ashukainais izrādās Tu dzīvo pareizā vietā:) Es braukšu uz to pusi ap 7 decembri,mērķis Rēzeknes rajons,Lendžu pagasts,liekas pareizi uzrakstīju:) Tur ir Viraudas ezers,esi copējis? Ja kas varam saštukot kādu cop,Tu pa gidu vietējo:)
26.novembris 2010, 16:04 | links
 
nu bet tikko tak vēl lija un gaiss bija reāli plusā. Nevar tak viss uzreiz ņemt un izdzist līdz sasalšanas temperatūrai. pacietību kungi, viss notiek un drīz arī sasals :) piemēram man mašīna sasala jau vakar :) laikam pa šitiem slapdraņķiem bija biki mitruma slēdzenēs.. iekšā tiku, a lai aizslēgtu, nācās visu brīnumlīdzekļus staķikā iepirkt :D
26.novembris 2010, 16:06 | links
 
Hook, es no Rēzeknes uz citu galu :( man 30 Km līdz Rēzeknei.....
parasti pa Lubānu tirinos ziemā!;)
Martin mums ar vakar bija labuckas, iepriekšējā dienā lkietus gāza, visa mašīna slapja bija-garažā iekšā un viss......
vakar aizejam-ibim, bagazhnieks aizsalis, klapejaam putaam visādus sprayus utt -bagazhnieks atveras, visu mitrumu nosusinājām, sprayus riktigi iekšā ....
tālāk durvis- atslēgu pat pagriezt nevareeja.... ar sprayus sagaaza-atslēga pagriežās, a pašas durvis piesalušas pēc tā lietus, tad kameēr durvis atvērām un tā kādas 40 min pagāja, kamēr tikām mašīnā:D:D:D
26.novembris 2010, 16:58 | links
 
Jāieliek,noteikti ka kāds grib pārņemt pieredzi!
26.novembris 2010, 17:32 | links
 
Too Hook
Viraudas ezers ir uz otru pusi no Ashukainja dziives vietas ja par atskaites punktu njem Rēzekniun es ljoti shaubos ka lai arii sola labus - temperatuuras zinja ka pa Viraudu vares droshi staigaat ezers diezgan dziljsh un avotu daudz taa ka jaabuut uzmaniigam, bet ziemas otraja pusee plakano ( brekshuku) lomus tur var pavilkt labi
26.novembris 2010, 19:49 | links
 
Ashukainais nu skaidrs:)
26.novembris 2010, 20:24 | links
 
Zivotaaj paldies par info!Nāks tuvāk un tad jau manīs,ja cietēkie kadri būs uz ledus tad iešu!:) Braucu ciemos un pie reizes jānomierina sirds būs,kaut riktīgs ziemas copmanis neesmu,man galvenais ūdeni redzēt,nosalst un miers:)Pamāžošos ar murmišku un uz dzīvo:) Kādu Aivaru Līdaku jau jānoker:)
26.novembris 2010, 20:27 | links
 
Nu gadjuma ja buusi shaiaj pusee un ja ir luste uzsit varbuut ko var kopaa sahstukot vismaz kadu pelhkji , kuru pats biki paziistu - biki pakomenteet
26.novembris 2010, 20:33 | links
 
Netālu no Lubānas viens ezeriņš jau 70%- iņi jau līdz pusdienai bija aizvilcies ar ļadu,lūk tā.
26.novembris 2010, 20:36 | links
 
Zivotaaj oki sarunāts!Uzraksti kādu kontaktu!
26.novembris 2010, 20:50 | links
 
Sidla no Lubāna uz Tavu pusi?-maziņš ezerelis?
26.novembris 2010, 21:20 | links
 
Svaigākās ziņas no frontes līnijas - Rušona austrumu gals jau aizsalis. Ledus biezums priekšpusdienā ~ 3 cm. Lielais ezers vēl viļņojās. Ledus biezuma pieaugums 1 cm 6 stundās. Cirīša un Ilzas ezeri vēl nebija aizsaluši.
27.novembris 2010, 22:17 | links
 
svaigaakas zinjas R;ēzeknee -12, pa Kovshu ezeru jau 2 matadori staigaja, izmeriju ledu divas vietaas .. niedrees biezums apm 8 cm. 2 cm tiira ledus un amp 6 cm ledus putra necaurpiidiiga, tiira vietaa( peldvietaa kura aizsala praktiski peedejaa) tur sasalis tiirs ledus apm 5 cm biezumaa... tatad otrdien vai trewdien jamauc atklat sezoni un kadas ashukiitim aciis paskatiities
28.novembris 2010, 12:04 | links
 
Aivar moš uz Micānu mauksi proverkā vai arī uz to slepeno ?
28.novembris 2010, 12:37 | links
 
Nee manuprat tomeer ne uz Micaanieti .. tur labakais un droshakis buus peec nedeljas ja shitadu salu sola.. ir cita vieta - droshaaka a attalums braukt tas pac.. tagad galvenais dabuut pie dziiviibas mashiinai lai ventilators puush silto gaisu savaadaak... ar vienu aci skatoties ta nav braukshana
28.novembris 2010, 12:41 | links
 
Kādi tur Micānieši un slepenie..Prom uz Lubančiku!
28.novembris 2010, 12:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager