Kas notiek Latgalē

man lidz lubanim un atpakalj tas ir 3x lidz Micanam sabraukaat DDDD un nekad es Lubaana neesmu ticis ( nu ja tikai neskaita pavasarii ruduljus) labi ko pavilkt
28.novembris 2010, 12:59 | links
 
Aivar a mums sanāk pa tālāko ceļu 45km uz Lubančiku (uz vienu pusi) a uz Micānu sanāk gandīz tas pats :))))))-kaut kas ap 40.....
Lubančikā vismaz sikuli jau nu noteikti ķeras,a Micāns tajā ziņā daudz kaprīzāks, iespējams vienk man tā liekas, jo īsti neesmu apguvis to ezereli.....sākumā pirmo mēnesi, kad tieku uz ledus, izmēram, maza nozīme, ka tik ķerās uz bļitkiņām, protams patīkamāk lielu strīpaini izvilkt......
28.novembris 2010, 13:13 | links
 
nu man tagad lai mashiini sachinii a tad jau maniis .. bet ja jau sanaks ka pilniigi nekur tad ieshu uz to pashu pilseetas ezereli... bljitku patirinat
28.novembris 2010, 13:53 | links
 
Aivar, nav kur skriet- mūsu asari paaugsies lielāki :))))
28.novembris 2010, 14:11 | links
 
nu pirmais cledus tas jau vienmeer vilina...... man jau maajas saka .. ka nu luk atri pienaks laiks asariishiem
28.novembris 2010, 14:12 | links
 
pilnīgi no mājām, sanāk, ka Tevi grib izraidīt :)))))
28.novembris 2010, 14:13 | links
 
nu ne jau izriadiit bet zina ka taas bezmaz vai lomkas DDD pec pirma ledus un ashukiem.. parsi rezes sniipi psaldeet tad buus mieriigak DDD
28.novembris 2010, 14:17 | links
 
lai kādas man lomkas ir, es labāk izturu lomkas, nekā saslapinos un vēl apslimstu :(((
28.novembris 2010, 14:23 | links
 
nu ja jau kovwika bija cm 5 tiira ledus peedeja lasmenii kas veel bija, un man vel minuimums 2 sutkas jagaida tas noziime nu vel apmeram tik pat tatad otrdien trewdien bezmaz vai jau boris liidzi jaanjem ashukus meklet
28.novembris 2010, 14:25 | links
 
tas gan......
a es atrak par sestdienu polubomu netikšu.....
sencītim darbs 1-4dien, a piektdiem man skolas eksāmens....
28.novembris 2010, 14:48 | links
 
tagad jau - 13 aiz loga tatad pa nakti buus ka minimums - 15. ehh labi vares mieriigi un droshi staigaat...
28.novembris 2010, 15:29 | links
 
tas gan :)
pie mums pat virs hesa viss ledū, domāju, ka vietējie rīt noteikti jau sēdēs:D:D:D
28.novembris 2010, 16:53 | links
 
Viljaaniet:)
Joptvai, cik ilgi tu maaciisies? Mosh uz otru gadu esi atstaats?:))))
28.novembris 2010, 17:42 | links
 
Tonton, šis pēdīgais-Augstskolā
tagad vēl citi kursi vienlaikus........
28.novembris 2010, 17:44 | links
 
situācija Līvānu novada Silavas ezeros ir tāda, ka ir viss noklāts ar ledu, var redzēts, ka jau pa ledu ir staigāts, iemetu pa ledu, ar pusķiegeli - viss ok, uzkāpu, pastaigājos - viss ok, sāku lēkāt (85 kg), ledus sāka plaisāt, rezumē - rītdien var jau pirmie copētāji kāpt uz ledus, bet ļoti uzmanīgi, parīt jau var droši atklāt sezonu. Situācija Koša ezerā Daugavpils novadā - šonakt jau būs pilnīgi viss ar ledu, jo dažviet ledus nav uzveicis visu ezeru, rezumē - sestdien tur atklāšu sezonu.. :) Pēc statistikas, tad šonakt dpilī ir bijis visaukstākā temperatūra.. tas priecē... :)
28.novembris 2010, 18:05 | links
 
Slengs
Tu Kosha ez. ko jeedziigu arii esi nokjeeris? Kaut pats esmu blakus uzaudzis, nepatiik man vinjsh, kaut kas tur naf taa kaa gribeetos, sevishkji peec taas slavenaas 1996g. slaapshanas.
28.novembris 2010, 18:19 | links
 
tontons7 - tā kā esmu arī pats netālu no turienes, tāpēc tieši pirmā ziemas cope, kā atklāšanas pasākums notiek košenē. Jēdzīgu noķēris neko neesmu (un netaisos), bet sportiskā ziņā šis ezers ir ļoti labs. Kā liels mīnus ir tāds, ka pagājušajā ziemā 70 % pusplaužu bija ar lenteņiem. Jebkurā gadījumā, košene ir un būs kā atklāšanas pasāciens, bet pēc tam jau citur, un šogad droši vien biežāk brauksim uz leišiem.
28.novembris 2010, 18:28 | links
 
ehh.. man ar tik 6dien sanāk atklāšana :( pats gan laikam pa Jeekabpils puses planchkaam.. Tonton, a peec div nedeelaam jau uz leishiem jaalaizh, ne? :)
28.novembris 2010, 18:32 | links
 
Laikam visi Latgales Mārtiņi sestdien atklās zemledus copi:D:D:D
28.novembris 2010, 18:35 | links
 
nu tak! :)
28.novembris 2010, 18:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager