Kas notiek Latgalē

gribu redzēt tādu austrumlatvieti,kurš tāpat vien brauktu pēc vienām ragutiņām!gan jau visai derevņai pajēma.un vēl biku.tik nebļaustaties,ka cena pieaugs par 1/3.jo šamais tak austrumlatvietis+nobrauktais ceļš!
:DDD
1.decembris 2010, 20:22 | links
 
da labi veči, nestresojiet, pa ceļam piestāju pie Brālīša :))))
Urmaas, ja visai dzeravņai vajadzētu- paķertu i aizvestu, bet kam prasiju, nevienam nevajag.....tāpēc sev 1 paķēru i viss :))))
Martin, keine Problem nach Cabelas gefahren!
1.decembris 2010, 20:35 | links
 
Ashukaini
neķer kreņķi.viss tak bumbās?
:)))
1.decembris 2010, 20:36 | links
 
Urmaas, viss jau baigi forši, kamēr netieku copē, varu no pie mājas kalniņa pašļūkāt ragutiņās :D:D:D
Martin, man piedāvāja sestdien braukt uz Tavu gorodu spēlēt šaškas, tagad domāju, moš aizlaist ar ragaviņām uz Tavu pusi -Ragaviņās salīdīs daudz, Tevis ķertās zivis :))))
tikko padomāju, a ja nu Tu satiecc sestdien draugu Oblomoviču! - labāk pats aizbraukšu sestdien pēc sava Oblomoviča :)))))))
1.decembris 2010, 20:41 | links
 
Ashukainimanam kāreiz sestdien'-svētdien brīvdiens.uz copp nav problems.bet ja vēlies ragutiņās,braucot no Žagarkalna,šaškas spēlēt.tad es ir pas!
:DDD
1.decembris 2010, 20:52 | links
 
Urmaas, kalnam ir domātas darba dienas :)))
Brivdienas domātas copei, 1 dienu no trijām točna būšu copē, moš i 2, bet tas jau atkarīgs ne no manis
1.decembris 2010, 20:55 | links
 
nu.. mans 6dien uz Jākobštadt pusi. šodien ienacās ziņas, ka viens jau no wīkendam ieplānotā žabovņika tuvu pie simta raznokaļibernā okunena pieraustījis.. cerams man paliks :)
es kad uz kādu lielāku plančku taisīšos, tad gan brauc ciemā, ņemšu polšu līdz, būs kas mani no ezera izved :D āāā, tev tiesību nava, dabūsi mani no ezera ar vilkt :P
1.decembris 2010, 20:56 | links
 
a kas pa šaškām? tās, kas taisa "bum-bum" ?
1.decembris 2010, 20:57 | links
 
Martin, keine Problem! :)))
Tik tās tiesības jāsadabū :))) jābeidz slinkot, jāķeras vērsim pie ragiem pa nopietno!-lai uz pavasara ledu jau pats varu braukāt pa ļadu ::D:D:D -uz ļadus taču Ceļu Policija nestāv ne? :D
1.decembris 2010, 21:00 | links
 
ledus policists... sados tev ar sārtu burkānu pa muguru :D
1.decembris 2010, 21:01 | links
 
ai dambretes turnīrs - Daugavpils atklātais.....-i Lietuvieši utt sabrauc.... tā jau interesanti tur,bet
visdrīzāk ka 2 dienas no 3brīvajām būs jābūt autoskolā, a trešā i būs sestdiena - otkritj sezonuta beidzot vajag! izdomāju, ka iztiks bez manis DPILS.....:D:D:D
1.decembris 2010, 21:02 | links
 
:)
1.decembris 2010, 21:03 | links
 
nobijies, ka Dpilī policistiem lielāki burkāni? :D
1.decembris 2010, 21:04 | links
 
ja vēl ledus nebūtu uzsalis un nebūtu baigās lomkas pēc pirmās copes, tad jau aizbrauktu uz to dambreti, pie reizes Tev sportiskos asarus atņemtu pa ceļam, bet cope man 1. vietā a, a, a, ....... patom :)))
1.decembris 2010, 21:06 | links
 
ashukainis kādas balvas uzvarētājam ??:)

Ashukaini Laižam uz venspili pēc užavas alus :)

Iemēģini ragaviņas pie mašinas un uz 100..
2.decembris 2010, 07:54 | links
 
GuGu, balvas gandrīz nekādas....... tāpēc arī laižu labāk copē sestdien!
šobrīd naf laika uz Ventspil pēc pifon laist :)))
jāpieštellē stūre, bremzes un turbīn ragutiņām!
2.decembris 2010, 10:36 | links
 
Hujova..

es jūs visus tur saliktu :)



ashukaini sola atkusni ragutiņas neslides..
2.decembris 2010, 10:40 | links
 
gugu, viss iespējams, ka Tu visus saliktu! ja man būtu tik daudz brīva laika kā Tev un patiktu lasīt literatūru, jau sen būtu lielmeistars.......
labi es off CSN beidzot jāsāk mācīties! :(((
2.decembris 2010, 10:47 | links
 
Nea vnk literaturu nelasu..

skolas laika treneju meitenu komandu un pats speleju..Biju ticis lidz pirmai sporta klasei...

tagad buksetu varbut..
2.decembris 2010, 11:11 | links
 
Meiteņu dambretes komandas treneris Gugis. romantiski :)
2.decembris 2010, 11:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager