Kas notiek Latgalē

jaaa :):):)

Palielisos...ka komandas vinas dabuja 4 vietu rīgas rajona sacensibas... un viena meitene 3 vietu individuali..man jau bija prieks..
2.decembris 2010, 11:33 | links
 
gugu nifiga sibe :)
es ta nekad neesmu ne trenējies, ne literatūru lasijis, macijies.... vienk spelejot dambreti šo to iemācijos.....m/k
2.decembris 2010, 12:07 | links
 
es jau ar neko tadu nedariju..vnk speleju un viss..
2.decembris 2010, 12:09 | links
 
sveiki Latgalieshi.
kaada situaacija Lubaanaa?
2.decembris 2010, 12:12 | links
 
L. cope
Ledus ta Lubānā ir 100%
šodien draugi aizbrauca,mani vēl aicināja, bet pats šodien nevaru, jāmācās.
2.decembris 2010, 12:13 | links
 
buus kaada infa, padod zinju. jaaieplaano 6diena laiciigi :)
2.decembris 2010, 12:16 | links
 
ashukainis pamegini spekus..

playok.com

gan jau sapratisi...
2.decembris 2010, 12:21 | links
 
gugu- es tur jau gadus , ja ne vairak spelejuagrāk saucās kurnik.org, tagad jau kadu gadu, ja ne vairāk saucas playok.com......
bet es tur spēlējupoļu dambreti ikdienā pa 1min..... maksimums 2 min vai 1+1min......
nepatīk ilgi domāt un ja apdomas laiks lielāks par 2 min tad Pt,Pl un citi izmanto progas..... tas jau nav interesanti
2.decembris 2010, 12:30 | links
 
L.Cope
ok, paziņošu vai šovakar vai rītdien oblīgāti, vismaz par ledus biezumu točna, par pārējo jau grūti spriest, katrs makšķernieks ir savādāks, cits velk atspēries, atradis īsto ēsmu, cits pa dienu 1 sportisko asarīti izvelk.....
2.decembris 2010, 12:32 | links
 
žēl darbā vairs nevaru paspēlēt kaut kas ir noticies :(:(:(

es jau ar uz minūti.. vai 2 ..dazreiz gan uz 5 :)

ashukainis ko sodien necope
2.decembris 2010, 12:41 | links
 
ašukainim ticība ļauj copēt tik sestdienās, svētdienās i svētku dienās :P
2.decembris 2010, 12:43 | links
 
Nebarauksu pie ashukaina ..sak palikt bail no viņa ticibas :D

ashukaini kas tu esi krišņa parstavis ??:D
2.decembris 2010, 12:53 | links
 
Lubančikā ledus ap 10 cm itkā esot, ar mašīnām tīkliinieki pa ledu vēl kā par brīnumu nebraukājot :D:D:D
Martin- pagaidām tā arī ir gandrīz kā Tu saki, īstenībā vēl trakāk -no 3brīvdienām copei paliek tikai viena! bet ar nākamo nedēļu varēs laist visas 3 brīvdienas :)))
2.decembris 2010, 13:34 | links
 
za***isj, es ar grib nedēļu ar trim brīvdienām... :)
2.decembris 2010, 14:23 | links
 
Martin neceri, Tev jāpelna naudiņa nodokļu izskatā, lai to naudiņu bezjēdzīgi izšķiestu daži gudrie!
2.decembris 2010, 14:35 | links
 
ai ashukaini gan jau ka pienaks laiks..Ka strādasi un parejie copēs ..un varesi ta pat ka es un citi sēdēt portala un siekaloties.. :(
2.decembris 2010, 14:44 | links
 
Tonton! Kā tur manā slepenajā, neesi bijis!? Blin gribētos tur paraustīt, bet netieku pagaida'm uz to pusi :(((...
2.decembris 2010, 14:45 | links
 
eduk, tontons itkā grasījās ceturtdien tobiš šodien atklāt sezonu. tik mani māc baža, ka šis varētu būt uz berjozovku ailzaidis.. redzēsim, mož vakarā atrakstīsies..
2.decembris 2010, 14:48 | links
 
Kas te notiek? Dambretistu tuss vai accckaites par copi??? Riit paredzeeta sezonas atveershana, shodien zaabakus jaunus iegaadaajos, roksiem kirdik. Braucot no laukiem, pie Kosha nez. piestaaju. Tauta knibinaas ap 30-70g ashukiem, viens uz pusplaudiishiem bij traapiijis, taadi liidz 200g. Par Berjozovku izteicaas nievaajoshi, tjipa koljega vakar bij, 4 ashukus izvilcis, bet vot pa pirmo ledu, oi, oi, oi. Domaaju riit uz turieni aizshaut, neticaas, ka vinju tur naf, ledus pa Daugavu iet pilnaa sparaa.
Stekljashkaa Igors shodien vienam garmatainajam kjiinieshus piebaaza pilnu maximas maisinju, taa arii gribeejaas ievilkt pa muti gan vienam, gan otram. Shkrobiigi ap duushu palika, negribeejaas kashkjeeties, pilns kiosks tautas bij.
2.decembris 2010, 14:51 | links
 
Eh, tonton, pogubit tā bērzu upe tevi :)))... Labāk uz slepeno aizšautu kādu kimlaciņu nobļitkotu vai līdakai pīrsingu uzdāvinātu :DD...
2.decembris 2010, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager