Kas notiek Latgalē

tonton, te lomkas pēc gandrīz divu nedēļu bezcopes :D
a vajadzēja cilvēkiem palūgt iziet, i tad savilkt pa mutt, škrobīgi bļin.. kādus zābakus paņēmi? Poļu skrienamos?
2.decembris 2010, 14:56 | links
 
Martins
Aga, visi baigi slavee un liela, tas, ka baigi viegli, jau nu tochna. " Arctic Termo+"
Tas mudaks 40 ls uz letes izlika, neskatiijos vai zdacha bij, bet tad muld, es bezdarbniekssss...
Eduks
Slepenajaa atpakaljceljaa iebrauksim, ja nekaa Beerzupee nebuus. Mosh ko pachuksteesi lietas labaa ???:)))
2.decembris 2010, 15:26 | links
 
gugu, ja godīgi, es labprāt pastrādātu algotu darbiņu šobrīd...... kad ir izdevība tad arī strādāju un maksāju nodokļus, parasti vasaras mēnešos......
2.decembris 2010, 15:34 | links
 
tonton, maniem trešā sezona būs, bet es viņos i pavasari i rudeni i ziemu staigāju. vienīgi tā "zeķe" tā ka saplakusi biki liekas, bet vēl jau silda :)
tik spārdot drumslas, neiesper pa urbi :) griež labi... :P
2.decembris 2010, 15:41 | links
 
ashukaini šobrīd setniekus vajag..
2.decembris 2010, 15:46 | links
 
Gugu, tad jau piestrādā, sēdēdams pie kompja neko nedarot savā pamat darba vietā ! :))))
2.decembris 2010, 15:51 | links
 
Sezonu atklaaju...ap 3kg...izmeers gan suudiigs...80-100g...bet stratam normaali :) tas Kantiniekos :)
2.decembris 2010, 15:54 | links
 
ashukainis.

man vnk nav ko ..es klusēju :)
2.decembris 2010, 16:02 | links
 
Martins
Mosh darbs jaamaina? Vareesim kopaa arii darbdienaas aizshaut uz cop:)
Palasiijos lpr un ribak.lv, par Beerzupi atsauksmes dikti shvakas, saaku leenaam baidiities par riitdienas copes vietu:) Varbuut vinji nemaak, neprot, nezin un nesaprot ko zivvsss veelas! Ka doshu pa mardoshu....:))
2.decembris 2010, 16:17 | links
 
tontons, patiesībā jau labi ilgi meklēju variantus par šances maiņu.. nesanāk.. laikam tomēr laiki pagrūti.. bet tā es jau labprāt :)
2.decembris 2010, 16:56 | links
 
biju uz ljadus kaadas 3 stundas.... kamer paskatiju ko un kaa dara vietejais matadors tikmer praktiski bez copeem.... tad paluukoju pamegji9naju un pusstundas laika 8 striipainji.... 5 tadi ap grami 120 - 150 un 3 mazinji bik garaki par raadiitajpirkstu( cik nu kurma tas pirxts garshDD) vel noceela no ljadus jo bija jabrauc uz laukiem, bet nu tagad ir apjauta kur un ka taja ezeraa mekleet - riit maukshu jau pa iistam... tad buus siikaka infa . bet pagaidam ashuks taja peljkje njem prakitski uz zalju malas
2.decembris 2010, 17:49 | links
 
Biju arī copē!
Dziļumā nekā nebija, bet praktiski krastā dabūju 8 ašukus (ap 150 - 170g) un dažas raudives (tas pa 2h), protam ķīši...bija vējš nepatīkam :((( tā pasēdētu vairāk!
3.decembris 2010, 13:11 | links
 
boomtix: kur beji?
3.decembris 2010, 13:18 | links
 
Šodien uz pāris stundām ar Zivotāju bijām aizšāvuši uz viņa "slepeno" ;)) ezeriņu. Ašuki atklāti lika puscieto fāzi uz visu, neņēma i viss. Āliņģu tika pārbaudīts lērums, bet rezultāts nekāds man uz bļitku 5-6 stuki, no kuriem 4 realizēti (3 cepamie ašuki , viens puscepamais :DDD), Aivaram, cik sapratu uz tirināmo sīciņš ščupacēns un vēl viena smuka nerealizēta cope... Vienu brīdi domāju, kā lai vismaz aiziet no nulles, bet veiksmīgā kārtā izglābos un kaķis neko neatkodīs :DDDD...
3.decembris 2010, 15:47 | links
 
heh sūdīgi Eduk :(((
es shodien mācos teoriju joprojam pastiprinata režīmā, vakarā jāaiziet uz pedejoteorijas nodarbību, a rit gan laidīsim uz Lubanchiku.... vismaz uz sikajām dušu otvestji :)))
3.decembris 2010, 16:09 | links
 
Es ar "ziemsss cops" atklaaju, bijaam 4ataa Beerzupee. Visumaa nemaz tik suudiigi negaaja. Man uz zhuku uz maajaam atbrauca 15 ashuki, chomam uz motili 20 gab. un drusku treknaaki:) un paareejiem taapat apmeeram. Izmeers? Lielaakais starp visiem 160-180g, veel dazhi 100-130g, paareejie 70-80g, naf jau vasara, njeemaam arii shos :) Mazo daudz apakalj, laikam ruutainais staav ietekaa, jo nekad tik siiko naf bijis.
Mans zhuks paarveertaas par kazu, smukulis aalingjii saanus tik paraadiija un 1 aakji chiks un jau kaza. Korisham arii 1 mormishka miinusaa, aalingjii notirinaajaas ar visu murmuli. Galvenais sezona atklaata, aa, starp citu, ap plkst. 13 saaka ledus plaisaat un gar malaam uudens uz ledus saaka celties, varbuut arii tas ir pusnecopes iemesls. Redzeeju, ka chuvaks izraava 2 gab. ap 250-300g un veel paarus smukus panneniekus, jaamaak tomeer....
3.decembris 2010, 17:32 | links
 
Nu bļin, Ašukainis ne pajokam gatavojas sezonas atklāšanai, ka pat forumā nesēž :))!... Laikam tiek bļitkas polētas lai spoguļattēlui savu saskatīt varētu :)!... Kaput sporta asariem, bet tomēr paredzu, ka ašukainis rīt varētu arī savu bļitkas pers asara rekordu pārspēt , jo iepriekšējais/ patreizējais nav nemaz tik liels :DDD... Tātad. ašukaini, novēlu pārspēt rekordu jau tuvākajā laikā :)!
3.decembris 2010, 19:25 | links
 
Eduk, ceru, ka Tavs novēlējums piepildīsies!
Tik tiešām nav man uz bļitkas liels rekords :((( viens ap 200 grami knapi, moš i tikai kādi 180 gramīgs lielākais ir gadījies :(
Rītdien tikai uz bļitkām mēģināšu! ja nu galīgi galīgi bez pakļuvonēm tad mormiškas ņemšu palīgā :)))
tikko tik majas iegāju, kursos biju.....
tagad sākšu ļeskas nomainīt pīckām, kurām tas prasās un paspodrināšu bļitkias, vismaz pamēģināšu!
turās veči! un uz ledus rīt!
3.decembris 2010, 21:47 | links
 
Nuuuuu, pisec vsjemu!:)))) Shitaads rekordasaris? Es ielociiju veselu pannu zeltaini bruunu ashuku ar laachpleesi gaisho, uh gardi!!!
3.decembris 2010, 22:17 | links
 
Tonton, smieklīgi, bet man neizdodas lielāku noķert uz bļitkkiņām..... laikam uz parak mazam sudraba blitkinam copeeju, uz lielakajam sudraba kautkaa vispar neo nevaru noķert un ķeros atpakaļ pie mazajam......tāpēc arī lieli okunēninetrāpas man.....
visu beidzu kastē kārtot! jādodas gulēt, gan jau ka sapņos šākšu trenēties zemledus copei :D:D:D
3.decembris 2010, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager