Kas notiek Latgalē

Šodien atklāju sezonu Berjozovkā, sanāca izrauties no 8 līdz 12:30..
Kopā saskaitīju 26 mašīnas. Ķēru tikai ar žuku un +1 baltais, ja runājam par kvantitāti -> cope izdevusies, no katra āliņģa pa 5-7 asari, kad sākam runāt par kvalitāti, rodas jautājumi :)), visi pusotras spičkas izmēra lielumā, un 3 cepamie paņemti.
Čoms šodien bija Sīverā, pa visu ezeru ledus 8-9cm, sestdien arī domas uz Sīveru..
9.decembris 2021, 13:47 | links
 
Šodien atklāju sezonu Berjozovkā, sanāca izrauties no 8 līdz 12:30..
Kopā saskaitīju 26 mašīnas. Ķēru tikai ar žuku un +1 baltais, ja runājam par kvantitāti -> cope izdevusies, no katra āliņģa pa 5-7 asari, kad sākam runāt par kvalitāti, rodas jautājumi :)), visi pusotras spičkas izmēra lielumā, un 3 cepamie paņemti.
Čoms šodien bija Sīverā, pa visu ezeru ledus 8-9cm, sestdien arī domas uz Sīveru..

gincchs, 9.decembris 2021, 13:47


Savādi. Pirmdienas pēcpusdienā vēl viļņojās....
Cik zinu, tad straumes tam neļaus pa visu sastāties. Izklausās pēc feika, vai maza līcīša stāsta.
9.decembris 2021, 14:46 | links
 
Šodien atklāju sezonu Berjozovkā, sanāca izrauties no 8 līdz 12:30..
Kopā saskaitīju 26 mašīnas. Ķēru tikai ar žuku un +1 baltais, ja runājam par kvantitāti -> cope izdevusies, no katra āliņģa pa 5-7 asari, kad sākam runāt par kvalitāti, rodas jautājumi :)), visi pusotras spičkas izmēra lielumā, un 3 cepamie paņemti.
Čoms šodien bija Sīverā, pa visu ezeru ledus 8-9cm, sestdien arī domas uz Sīveru..

gincchs, 9.decembris 2021, 13:47

Savādi. Pirmdienas pēcpusdienā vēl viļņojās....
Cik zinu, tad straumes tam neļaus pa visu sastāties. Izklausās pēc feika, vai maza līcīša stāsta.

spiningists, 9.decembris 2021, 14:46


Feiks nav, uzticams čoms bildes ir atsūtījis, vienīgais, kur es labāk nelīstu ir tas gals, kur 20 metru dziļums, viņi kāpa virsū Vanagos un copēja ne pa līčiem, bet pa atklāto. Ar copi gan bij pašvaki, līdz 12.00 nevienas copes. Nu tas ir izskaidrojams ar spožo sauli, tas ezers nemīl sauli pavisam.
9.decembris 2021, 14:58 | links
 
To Ginchh
Fantastika. Anomālija.
9.decembris 2021, 17:37 | links
 

Dažas raudas. Pat līdakas klusē. Eholotā pa 1 zivij aizpeld. Pāri visam ezeram izgāju. Ledus 5-10 cm. Arī starp biezu ledu trāpās, ļoti slikts ledus! Esiet uzmanīgi!
Vairāki desmiti caurumu, netaisos padoties, vēl braukšu. Bieži vien sliktos laika apstākļos rausta katru sekundi. Kāds vakar mēģināja neveiksmīgi uzkāpt. Nu, ir jāprot pārbaudīt ezeru. Ja kāds biežāk ir makšķerējis par mani, tas nenozīmē, ka viņš ir gudrāks.
9.decembris 2021, 20:54 | links
 
"Ja kāds biežāk ir makšķerējis par mani, tas nenozīmē, ka viņš ir gudrāks" :D Gada citāts !
9.decembris 2021, 21:13 | links
 
Alex [09.12.21]: Dažas raudas. Pat līdakas klusē. Eholotā pa 1 zivij aizpeld. Pāri visam ezeram izgāju. Ledus 5-10 cm. Arī starp biezu ledu trāpās, ļoti slikts ledus! Esiet uzmanīgi!
Vairāki desmiti caurumu, netaisos padoties, vēl braukšu. Bieži vien sliktos laika apstākļos rausta katru sekundi. Kāds vakar mēģināja neveiksmīgi uzkāpt. Nu, ir jāprot pārbaudīt ezeru. Ja kāds biežāk ir makšķerējis par mani, tas nenozīmē, ka viņš ir gudrāks.ю
Eholotē pātis zivis:)). Es parādīšu pēc brīvdienām,cik zivju ,,pārpeld,, onlain, ar kameru,
9.decembris 2021, 21:22 | links
 
Alex [09.12.21]: Dažas raudas. Pat līdakas klusē. Eholotā pa 1 zivij aizpeld. Pāri visam ezeram izgāju. Ledus 5-10 cm. Arī starp biezu ledu trāpās, ļoti slikts ledus! Esiet uzmanīgi!
Vairāki desmiti caurumu, netaisos padoties, vēl braukšu. Bieži vien sliktos laika apstākļos rausta katru sekundi. Kāds vakar mēģināja neveiksmīgi uzkāpt. Nu, ir jāprot pārbaudīt ezeru. Ja kāds biežāk ir makšķerējis par mani, tas nenozīmē, ka viņš ir gudrāks.
Un man likās, kad vairāki simti lunku dienā izurbt, rodas bezceris.... Mūžu dzīvo mūžu mācies
9.decembris 2021, 21:54 | links
 
Padomā tikai.Daži simti.Spītīgāks copmanis var arī tūkstoti.Ledus nav biezs.
10.decembris 2021, 10:49 | links
 
Nu nez, Rēzeknes pusē 5-12cm, bet uz ledus liels daudzums šķidra sniega. Tā pa perimetru pastaigājot nekā cerīga, dažas copītes un tā pašas dziļumā, kur bija sūdīgs ledus...
10.decembris 2021, 15:47 | links
 
Pa darba delām sanāca izlaist līkumu Rezekne- Malta - Aglona -kraslava - dagda -Rēzekne....
Visvairak copermanju bija ap Aglonas ezerinjiem. uz raznas redzeju 1 no Lamašu puses , bet nu labu gabalu iekšā . Dzirdeju uka ledus uz raznas stabils .. 7-9 cm .. un salis i uuudens nevis sniega putra, mazie eserinji , kur sniega vairak ir taustaami, droši iet nevar
10.decembris 2021, 15:54 | links
 
Šodien uz Lubančika 2.pannes ašuku, pēc laika prognozēm, lai dievs dod, ka ne pēdējā šoziemas copīte:)
10.decembris 2021, 18:20 | links
 
Vakar no rīta ar čomu atbraucām uz Sventi uz publisko peldvietu - kur pastaigu taka uztaisīta. Pagājam pa ledu metrus 200 i sapratām nu i na... to Sventi. Ledus ejot krakšķēja vietām, caurspīdīgs, lietus līst, biezums 6-8cm nu i padomājām, kad zem Tevis ir 10 metri , tas nav tā vērts..
Aizbraucām uz berjozu - aptuveni tas pats, kas 4dien, tikai tautas daudz vairāk.. reti pa retam kāds smukāku raudiņu/ašuku izvelk, bet pārsvarā sērkociņi, vienu arī es smukāku paņēmu un ar to arī vjss. Tā kā Daugava baigi nosedās, ledus arī krītas Berjozā un ar uziešanu šodien varētu būt žopa... un jau daudz kur 4dien ķēra, vakar jau varēja pludiņot.. Esam uzmanīgi, vēl būs tas ledus :)
12.decembris 2021, 08:55 | links
 
gincchs [12.12.21]: Vakar no rīta ar čomu atbraucām uz Sventi uz publisko peldvietu - kur pastaigu taka uztaisīta. Pagājam pa ledu metrus 200 i sapratām nu i na... to Sventi. Ledus ejot krakšķēja vietām, caurspīdīgs, lietus līst, biezums 6-8cm nu i padomājām, kad zem Tevis ir 10 metri , tas nav tā vērts..
Aizbraucām uz berjozu - aptuveni tas pats, kas 4dien, tikai tautas daudz vairāk.. reti pa retam kāds smukāku raudiņu/ašuku izvelk, bet pārsvarā sērkociņi, vienu arī es smukāku paņēmu un ar to arī vjss. Tā kā Daugava baigi nosedās, ledus arī krītas Berjozā un ar uziešanu šodien varētu būt žopa... un jau daudz kur 4dien ķēra, vakar jau varēja pludiņot.. Esam uzmanīgi, vēl būs tas ledus :)
Mēs arī nobijāmies staigāt pa Sventes ledu un rīkojāmies pēc tava plāns, Berzupē rezultāts identisks:).
12.decembris 2021, 09:34 | links
 
Šodien atklāju sezonu Berjozovkā, sanāca izrauties no 8 līdz 12:30..
Kopā saskaitīju 26 mašīnas. Ķēru tikai ar žuku un +1 baltais, ja runājam par kvantitāti -> cope izdevusies, no katra āliņģa pa 5-7 asari, kad sākam runāt par kvalitāti, rodas jautājumi :)), visi pusotras spičkas izmēra lielumā, un 3 cepamie paņemti.
Čoms šodien bija Sīverā, pa visu ezeru ledus 8-9cm, sestdien arī domas uz Sīveru..

gincchs, 9.decembris 2021, 13:47

Savādi. Pirmdienas pēcpusdienā vēl viļņojās....
Cik zinu, tad straumes tam neļaus pa visu sastāties. Izklausās pēc feika, vai maza līcīša stāsta.

spiningists, 9.decembris 2021, 14:46

Feiks nav, uzticams čoms bildes ir atsūtījis, vienīgais, kur es labāk nelīstu ir tas gals, kur 20 metru dziļums, viņi kāpa virsū Vanagos un copēja ne pa līčiem, bet pa atklāto. Ar copi gan bij pašvaki, līdz 12.00 nevienas copes. Nu tas ir izskaidrojams ar spožo sauli, tas ezers nemīl sauli pavisam.

gincchs, 9.decembris 2021, 14:58

Tavs čoms ir ...dabols. Mani paziņas tālāk par niedrēm netika.
12.decembris 2021, 10:55 | links
 
Vakar pabūts Izvaltas ezerā. Melnā ledus ap 5/6 cm. Daudz maz līdzens pa visu ezeru. Zivīm gavēnis, zupai sīkaļas varēja salasīt. Vietējā brigāde ūdenieku kules slēpa krastā. Kaut kas bij sasēdies pa nakti. Mormene/balansieris.
Rušons lielais nestaigājams ar.
12.decembris 2021, 10:58 | links
 
spiningists [12.12.21]: Šodien atklāju sezonu Berjozovkā, sanāca izrauties no 8 līdz 12:30..
Kopā saskaitīju 26 mašīnas. Ķēru tikai ar žuku un +1 baltais, ja runājam par kvantitāti -> cope izdevusies, no katra āliņģa pa 5-7 asari, kad sākam runāt par kvalitāti, rodas jautājumi :)), visi pusotras spičkas izmēra lielumā, un 3 cepamie paņemti.
Čoms šodien bija Sīverā, pa visu ezeru ledus 8-9cm, sestdien arī domas uz Sīveru..

gincchs, 9.decembris 2021, 13:47

Savādi. Pirmdienas pēcpusdienā vēl viļņojās....
Cik zinu, tad straumes tam neļaus pa visu sastāties. Izklausās pēc feika, vai maza līcīša stāsta.

spiningists, 9.decembris 2021, 14:46

Feiks nav, uzticams čoms bildes ir atsūtījis, vienīgais, kur es labāk nelīstu ir tas gals, kur 20 metru dziļums, viņi kāpa virsū Vanagos un copēja ne pa līčiem, bet pa atklāto. Ar copi gan bij pašvaki, līdz 12.00 nevienas copes. Nu tas ir izskaidrojams ar spožo sauli, tas ezers nemīl sauli pavisam.

gincchs, 9.decembris 2021, 14:58
Tavs čoms ir ...dabols. Mani paziņas tālāk par niedrēm netika.
būšu mājās privāti bildes nosūtīšu, vakar Vanagos arī ķēra :))
12.decembris 2021, 15:00 | links
 
Alex [09.12.21]: Dažas raudas. Pat līdakas klusē. Eholotā pa 1 zivij aizpeld. Pāri visam ezeram izgāju. Ledus 5-10 cm. Arī starp biezu ledu trāpās, ļoti slikts ledus! Esiet uzmanīgi!
Vairāki desmiti caurumu, netaisos padoties, vēl braukšu. Bieži vien sliktos laika apstākļos rausta katru sekundi. Kāds vakar mēģināja neveiksmīgi uzkāpt. Nu, ir jāprot pārbaudīt ezeru. Ja kāds biežāk ir makšķerējis par mani, tas nenozīmē, ka viņš ir gudrāks.
Kā soliju :))eholotē zivju nav, bet kamerā viņu pilns :)) https://youtu.be/nDUxcnMHQVg
12.decembris 2021, 19:28 | links
 
Paķēru masliet plakanos
12.decembris 2021, 21:05 | links
 
No rīta ņēma, un tad vēl pēcpusdienā, bet jau sliktāk. Ledus pēc vakardienas lietus un šodienas miglas, sūdīgs. Pie šiem laikapstākļiem, ļoti padomātu, vai rīt kāptu tur atkal! Kā jau visur, uz plānā ledus sagāza sniegu, un lielās salnas neko nevarēja pasākt. Un te vēl šie plusi ar lietu...
12.decembris 2021, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager