Kas notiek Latgalē

Alex [22.12.21]: opis12 [29m]: Alex [18:49]: Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.Visā pasaulē slīkst, vispirms jādoma ar galvu, kad kāpj uz ledus. Verga arī vairs nelīdzēs, ja tur daži cm apakšāKo tu zini par ledu, ja dzīvo Anglijā? Cik dienas gadā tu atrodies uz ledus?
Necik, cik tad man jābrauc lai tiktu uz ledus. Skatos uz taviem foto, ledus it kā ir, bet zivju nekad neredz. Vai tad ir jēga braukt tādu gabalu lai redzētu un pasēdēt uz ledus, es jau no saldētavas varu izvilkt kadu kluci...
22.decembris 2021, 20:23 | links
 

Gandrīz 2 kg. Vislabāk ķērās pēc 15. Likās, ka pa tumsu arī ķersies.
Nevajag melot, ka es nerādu zivis, esmu viens no retajiem, kurš gandrīz katru dienu sēž uz ledus.
22.decembris 2021, 21:07 | links
 
persikoff [22.12.21]: Нужен совет по поводу ловли плотвы.
Есть одно озеро не боьшое...еду туда обычно по щуке и окуню. Плотва иногда клюет
..но очень плохо....знаю что ее там много и крупная....летом ловил по 300-500грамм. Зимой эхолот показивает косяки крупной плотвы в пол воды....но не ловитсья как не пробуй((((
Uzraksti man privāti
22.decembris 2021, 22:16 | links
 
Ludzas ezera vidū 12 cm. Super ciets ledus. Krastā bija ūdens. Nemiet telti, ja nevajag,
lai stāv ragavās, dažreiz ezerā ir ļoti auksti kā šodien. Nav pēdu, ņemiet vergu! Mans radinieks reiz noslīka Ludzā, iekrita caurumā ziemas vidū.
22.decembris 2021, 23:39 | links
 
Sveiciens visiem svētkos! Varbūt kāds precīzāk var pastāstīt par situāciju Pērtniekos? Cope no ledus vai vēl vaļā.. un vai vispār tur kaut kas notiek? Atceros kādu laiku atpakaļ klīda runas, ka tur klapēšot ciet to pasākumu, bet pēc mājas lapas info izskatās, ka viss vēl notiek.
23.decembris 2021, 11:59 | links
 
Sveiciens visiem svētkos! Varbūt kāds precīzāk var pastāstīt par situāciju Pērtniekos? Cope no ledus vai vēl vaļā.. un vai vispār tur kaut kas notiek? Atceros kādu laiku atpakaļ klīda runas, ka tur klapēšot ciet to pasākumu, bet pēc mājas lapas info izskatās, ka viss vēl notiek.

Karuusis, 23.decembris 2021, 11:59


Pasākums notiekās, cope no ledus. Foreles cena 6.30 par kilogramu, eksemplāri smuki, trāpās līdz pat 4kg.

P.S Priecīgus Ziemassvētkus visiem!
23.decembris 2021, 12:30 | links
 
Zvanīja paziņa,kas šobrīd copē pērtniekos, ledus apmēram10 cm, bet cilvēku ap 100 :))
23.decembris 2021, 14:48 | links
 

Adamova daudz mazākas zivis.
23.decembris 2021, 16:19 | links
 
Vakar pabūts no vieniem Aglonas nelieliem ezeriniem. Ledus labs vidējim10 cm. Cope gan zem videjā. Knapi pa dienu nedaudz pāri 1 kg sikaļu, labi ka bonusā līdaks 1.7 kg trāpijās. Vismaz dēlam pirmā dzīvē izvilktā līdaka. Vēl bija 3 lidaku copes, bet pavelk 3m un pamet. Laikam laika maiņa ietekmē cope sūdīga.
24.decembris 2021, 09:37 | links
 
Cope praktiski nekada, bet pie mera lidacinjas 52cm tiku. Cepamu asari neatradu
24.decembris 2021, 15:54 | links
 

2 līdakas aizbēga. Un izvilku tīklu, vēl gabals palika. 3 gadus neredzēju inspektorus(ar kovidu slimo?), izņemot Rāznu. Par pēdējiem gadiem līdaku izmērs samazinās.
Atpakaļceļā līdz mašīnai stunda jāpavada.
24.decembris 2021, 16:27 | links
 
Alex [24.12.21]: 2 līdakas aizbēga. Un izvilku tīklu, vēl gabals palika. 3 gadus neredzēju inspektorus(ar kovidu slimo?), izņemot Rāznu. Par pēdējiem gadiem līdaku izmērs samazinās.
Atpakaļceļā līdz mašīnai stunda jāpavada.
Par cik Tu esi bezdarbnieks, lieliska iespēja sevi attīstīt inspektora lomā!
24.decembris 2021, 16:32 | links
 
Abavnieks [24.12.21]: Alex [10m]: 2 līdakas aizbēga. Un izvilku tīklu, vēl gabals palika. 3 gadus neredzēju inspektorus(ar kovidu slimo?), izņemot Rāznu. Par pēdējiem gadiem līdaku izmērs samazinās.
Atpakaļceļā līdz mašīnai stunda jāpavada.Par cik Tu esi bezdarbnieks, lieliska iespēja sevi attīstīt inspektora lomā!
Ja kāds maksātu algu...
24.decembris 2021, 16:38 | links
 
Alex [24.12.21]: Abavnieks [12m]: Alex [10m]: 2 līdakas aizbēga. Un izvilku tīklu, vēl gabals palika. 3 gadus neredzēju inspektorus(ar kovidu slimo?), izņemot Rāznu. Par pēdējiem gadiem līdaku izmērs samazinās.
Atpakaļceļā līdz mašīnai stunda jāpavada.Par cik Tu esi bezdarbnieks, lieliska iespēja sevi attīstīt inspektora lomā!Ja kāds maksātu algu...
Cik es zinu , algu viņiem maksā. Vai Tev ir cita informācija, par ko ir aizliegts runāt?
24.decembris 2021, 16:45 | links
 
Tad kāpēc tikai daži inspektori pa visu Latgali? Nav izdevīgi algot inspektorus!
24.decembris 2021, 16:50 | links
 
Cik es zinu , algu viņiem maksā. Vai Tev ir cita informācija, par ko ir aizliegts runāt?

Abavnieks, 24.decembris 2021, 16:45

Visi inspektori, kuri veic zvejas un makšķerēšanas normatīvo aktu ievērošanas kontroli, nav vienlīdzīgi.
Sabiedriskais vides inspektors algu nesaņem. Algu saņem valsts vides inspektors.
24.decembris 2021, 16:53 | links
 
Alex [24.12.21]: Tad kāpēc tikai daži inspektori pa visu Latgali? Nav izdevīgi algot inspektorus!
Tu tik pāris ezoros un biji:)) bet latgalē ir ļoti daudz ezeru.
24.decembris 2021, 17:07 | links
 
MT9 [24.12.21]: Cik es zinu , algu viņiem maksā. Vai Tev ir cita informācija, par ko ir aizliegts runāt?

Abavnieks, 24.decembris 2021, 16:45
Visi inspektori, kuri veic zvejas un makšķerēšanas normatīvo aktu ievērošanas kontroli, nav vienlīdzīgi.
Sabiedriskais vides inspektors algu nesaņem. Algu saņem valsts vides inspektors.
Tas , manuprāt, ir visiem skaidrs.
24.decembris 2021, 17:16 | links
 
Tas , manuprāt, ir visiem skaidrs.

Abavnieks, 24.decembris 2021, 17:16

Tātad tev maldīgs priekšstats ;) Daudzi mani paziņas to nezina.
24.decembris 2021, 17:18 | links
 
Šodien daudz sazvanu, uz Sventi rīt švagru aizvedīšu, pirmo reizi uz ledus kāps, būs jāparāda bļitkošanas paraugstunda, ledus itkā ok. Otrajos ziemīšos jau saplānots Sīvers, ledus ir ap 10cm.
Užuņos ap krastu 8cm, tālāk no krasta 4-6cm, tur vēl agri, ja kāds taisījās.
24.decembris 2021, 20:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager