Kas notiek Latgalē

Pastāstīšu par vienu meža ezeriņu atrodas pie daugavpils saucas gerlaku purvs. Tur savā laikā labi ņēma līdakas smukas karūsas un līņi bija. Pietika gan vietejiem gan kas zināja šo ezeru. Viens gudrinieks palepojās un atveda pāris pilsētniekus, tiem iepatikās un pēc nedēļas tur tik laivu bija ka spiningu iemest nevarēja a pa naktīm ar tikliem un elektrību pilnīgi ezeru iznīcināja. Pagaja jau padsmit gadu, satiku vietējo un apjautājos, kā ar zivi . Tas atbild nav, jo tā patirijuši ir ka tā nespēj atjaunoties, a līdaku sen jau nebija redzejis. Luk tā notiek lielākoties ar ezeriniem ja forumā palielies, vai parādi paris gudriniekiem. Tā pat ar vietām, Rāznā atradām bedrīti kur ķērās smuki plaužī. Vieta nepazīstama un gabals jāiet. Uzprasijās viens paziņa lai paņem, es piekodināju ka lai klusē kā kapā. Paņemu. Rezultatā pēc nedēļas tur simtiem sedeja jau un tas paziņa ar. Bedrīte bija neliela 10x30m. Rezultatā apgriezāmies un aizgājām uz citu pusi. Pajautāju paziņai priekš kam paradija vietu, a viņu par velti izradās vadāja un tas rādīja kur labi copē.
13.janvāris 2021, 08:46 | links
 
Nagribi i nastosti ni vīnam .Nivīns jau naspīž...

rai09, 12.janvāris 2021, 15:14


Rai Tiskādē viss notiek tur drošs ledus, vismaz nedēļu atpakaļ labi ķera plauzus videjus un gadījās pāri kilo, viens mīnuss puse daugavpils tur sēž. Tādas vietas man nava žēl. A par maziem ezeriem lielākoties visur labs ledus tikai vergu jāņem līdz jo vietām bija izkalojumi un sniega dēļ var iekrist zem ledus, jabūt uzmanīģiem. Nevajag statistiku papildināt.
13.janvāris 2021, 08:36 | links
 
Alex, loms labs! Apsveicu!
12.janvāris 2021, 18:34 | links
 
opis12 [12.01.21]: Alex [13m]: Priekšpusdienā par 30 min 8 lielas raudas. Tik lielas vairākus gadus neesmu ķēris. Atnākot uz ezeru tur nebija zivju, bet pēc iebarošanas 2 h laikā cope kļuva aktīva. Pēcpusdienā reti ķērās, bet mazu gandrīz nebija. Vairākām pannām sanāca.
Man parasti ķeras pirmajā caurumā, kaut ko kost īpašas vajadzības nevajagBilde ir, bet zivju nav :)

Pie mums viss ir!
12.janvāris 2021, 17:13 | links
 
Alex [12.01.21]: Priekšpusdienā par 30 min 8 lielas raudas. Tik lielas vairākus gadus neesmu ķēris. Atnākot uz ezeru tur nebija zivju, bet pēc iebarošanas 2 h laikā cope kļuva aktīva. Pēcpusdienā reti ķērās, bet mazu gandrīz nebija. Vairākām pannām sanāca.
Man parasti ķeras pirmajā caurumā, kaut ko kost īpašas vajadzības nevajag
Bilde ir, bet zivju nav :)
12.janvāris 2021, 17:02 | links
 

Priekšpusdienā par 30 min 8 lielas raudas. Tik lielas vairākus gadus neesmu ķēris. Atnākot uz ezeru tur nebija zivju, bet pēc iebarošanas 2 h laikā cope kļuva aktīva. Pēcpusdienā reti ķērās, bet mazu gandrīz nebija. Vairākām pannām sanāca.
Man parasti ķeras pirmajā caurumā, kaut ko kost īpašas vajadzības nevajag.
12.janvāris 2021, 17:00 | links
 
willijs [12.01.21]: opis12 [13:52]: rai09 [52m]: Maņ tai šķīt deļ to itys forums lai pasprīstu kur,kas kai.Aņi vijabonam:)Sanāk otrādi. Dažiem grūti padalīties, kaut ko ieteikt. Tautas tapāt maz ir palicis, bet šiem vēl attieksme tāda. Vai tad tik žēl to dažu zivtiņu!?Tautas ir maz, līdz brīdim, kad pasaki kur ir zivs. Tad pavērsies plašāks skats uz tautas daudzumu :D

Artx, 12.janvāris 2021, 14:38
Jap! Un vél pasaki kur ir daudz asaru un lídaku!)))
Brívdienãs bús simts cilvéku un x2 údu!)))
Tu jau nebrauksi paris simts kilometru, dēļ dažiem asariem un līdakas. Lētāk būs uz bodi aiziet. Bet vietējie copmaņi tā apmēram zin kas aptuvēni notiek.
12.janvāris 2021, 15:19 | links
 
Nagribi i nastosti ni vīnam .Nivīns jau naspīž...
12.janvāris 2021, 15:14 | links
 
opis12 [13:52]: rai09 [52m]: Maņ tai šķīt deļ to itys forums lai pasprīstu kur,kas kai.Aņi vijabonam:)Sanāk otrādi. Dažiem grūti padalīties, kaut ko ieteikt. Tautas tapāt maz ir palicis, bet šiem vēl attieksme tāda. Vai tad tik žēl to dažu zivtiņu!?Tautas ir maz, līdz brīdim, kad pasaki kur ir zivs. Tad pavērsies plašāks skats uz tautas daudzumu :D

Artx, 12.janvāris 2021, 14:38

Jap! Un vél pasaki kur ir daudz asaru un lídaku!)))
Brívdienãs bús simts cilvéku un x2 údu!)))
12.janvāris 2021, 15:10 | links
 
Ruu [12.01.21]: zaniskanis [15m]: Pastostit kai ar ladu, mozī ezereņi bius stougojami iz sastdiņi svātdiņi?PaļdisKurzemē?
Latgalē jau sen kā
12.janvāris 2021, 15:01 | links
 
zaniskanis [12.01.21]: Pastostit kai ar ladu, mozī ezereņi bius stougojami iz sastdiņi svātdiņi?Paļdis
Kurzemē?
12.janvāris 2021, 14:57 | links
 
Pastostit kai ar ladu, mozī ezereņi bius stougojami iz sastdiņi svātdiņi?Paļdis
12.janvāris 2021, 14:46 | links
 
opis12 [12.01.21]: rai09 [52m]: Maņ tai šķīt deļ to itys forums lai pasprīstu kur,kas kai.Aņi vijabonam:)Sanāk otrādi. Dažiem grūti padalīties, kaut ko ieteikt. Tautas tapāt maz ir palicis, bet šiem vēl attieksme tāda. Vai tad tik žēl to dažu zivtiņu!?
Tautas ir maz, līdz brīdim, kad pasaki kur ir zivs. Tad pavērsies plašāks skats uz tautas daudzumu :D
12.janvāris 2021, 14:38 | links
 
rai09 [12.01.21]: Maņ tai šķīt deļ to itys forums lai pasprīstu kur,kas kai.Aņi vijabonam:)
Sanāk otrādi. Dažiem grūti padalīties, kaut ko ieteikt. Tautas tapāt maz ir palicis, bet šiem vēl attieksme tāda. Vai tad tik žēl to dažu zivtiņu!?
12.janvāris 2021, 13:52 | links
 
Maņ tai šķīt deļ to itys forums lai pasprīstu kur,kas kai.Aņi vijabonam:)
12.janvāris 2021, 13:46 | links
 
SVORDFISH AS TAU NAPRASIEJU.ASI MĪREIGS
12.janvāris 2021, 13:40 | links
 
Man patīk daudzi, prasa kurā ezerā ķēri, ar ko baro, varbūt vēl koordinātes norādīt. Es vienu nelielu ezeriņu Krāslavas rajonā 7 gadi centos izzubrīt un atradu kur tā līdak ziemo. Un visi prasa kas par ezeru. Es saku ņem kādu ezeru un izzubrī to kur baltā zive, kur asarītis, kur līdaka ziemo. Bet nē visi vēlas nahaļavu. Pastrādājiet un tad būs savas vietas un nevajadzēs liekus jautājumus uzdot. Man pagaidām nevienu zivīgu vietu nav parādījuši, visu atradu un izkodu pats. Labi pajautāt kā ar ledu nav problēmu. Bet kur ķēri sorry ja ezers neliels pat neteikšu to nosaukumu. Ja liels ej nu atrodi to vietu.

swordfish216, 12.janvāris 2021, 08:57
12.janvāris 2021, 13:39 | links
 
Man patīk daudzi, prasa kurā ezerā ķēri, ar ko baro, varbūt vēl koordinātes norādīt. Es vienu nelielu ezeriņu Krāslavas rajonā 7 gadi centos izzubrīt un atradu kur tā līdak ziemo. Un visi prasa kas par ezeru. Es saku ņem kādu ezeru un izzubrī to kur baltā zive, kur asarītis, kur līdaka ziemo. Bet nē visi vēlas nahaļavu. Pastrādājiet un tad būs savas vietas un nevajadzēs liekus jautājumus uzdot. Man pagaidām nevienu zivīgu vietu nav parādījuši, visu atradu un izkodu pats. Labi pajautāt kā ar ledu nav problēmu. Bet kur ķēri sorry ja ezers neliels pat neteikšu to nosaukumu. Ja liels ej nu atrodi to vietu.

swordfish216, 12.janvāris 2021, 08:57
12.janvāris 2021, 13:39 | links
 
Alex [12.01.21]: rai09 [Vakar]: Alex! Kurā azarā šdiņ ķieri?Visos ezeros ir zivis, ej un ķer!
Tiesa gan, bet ne katrs tās var noķert.
12.janvāris 2021, 13:28 | links
 
Nu jau pasakas un teikas sakas.. Man labak patik ticejums: "Zivis jaker tur, kur vinas ir" :D Ari Daugava tas presings tik liels, ka lai "izkostu" zivigas tockas un klutu no halavcika par teiku stastnieku pietiek paris reizes paverot citus darbiba. Pienemu, ka daudzi prasa vietu kur copet, jo saveja, piemeram, nav aizsalusi. A braukt uz pilnigi nezinamu vietu bail uzrauties uz sliktu ledu, privatipasumiem, nezinamiem celiem utt.. Diez vai visi copmani grib izkert stastnieku zivis.. :D
12.janvāris 2021, 13:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager