Kas notiek Latgalē

Lai izkostu ezeru ar pāris reizēm nepietiks saprast kur ir seklumi, kur zive. Jāpabraukā gadiem, jāparunā ar vietējiem, ar atbraukušiem copmaņiem, cilvēcīgi jāparunā, var būt 100 gr jaierauj un tad skaties kada smuka vieta atklāsies, kāds seklums, kur kerās labāk no rīta kur vakarpusē, ar ko labāk barot. Piemeram viens ezriņš zem Aglonas ziemā ir jābaro ar cūku pupām jo vietejie parasti visu ziemu ar to baro un tapēc tie dažreiz velk ļoti smukus plaužus, kamer atbraucējs baro ar veikala barību tieši otrādi atbaida. Katrā ezerā ir savi knifi ar ko labāk barot, vai pie kā zive vairāk pieradusi. Viss nāk ar dzīves pieredzi, un neviens neatklās pat pusi savu noslēpumu, vienkārši pateiks pareizo virzienu uz kurieni jāiet vai barot. Bija viens dīķis kur karūsas bija trakas uz ķiploku mīklas maisījumu. A citos dīķos otrādi negribēja ņemt.
12.janvāris 2021, 12:43 | links
 
To Swordfish
Zelta vārdi. Vienīgais drošais ir ķert Daugavā un likt lomu bildes bez mānīšanās. Tur laba skola haljavas meklētājiem. Pat lielā ezerā pasakot ka noķēri, saskries vārnas un metīsies tur kur vairāk pa 3 sēž :).

spiningists, 12.janvāris 2021, 09:08


Piemēram pa Rāznu, Rušonu, Sīveri, Dridzi kā saka krieviski zajebutsja meklēt un skraidīt. Piem Sīverī es zinu nelielu seklumu tur ķerās visa zive ļoti smuka rauda, asars, plaudis dazreiz pienāk, un uz kantēm smuka līdak ņem. Tur vasarā spiningisti visu laiku ir okupējuši šīs kantes.
12.janvāris 2021, 12:36 | links
 
Katram laime sava. Un pieeja arī - protams, ja pats atkod ūdenskrātuvi kas un kā , par to veel lielaks prieks.
12.janvāris 2021, 10:52 | links
 
Man patīk daudzi, prasa kurā ezerā ķēri, ar ko baro, varbūt vēl koordinātes norādīt. Es vienu nelielu ezeriņu Krāslavas rajonā 7 gadi centos izzubrīt un atradu kur tā līdak ziemo. Un visi prasa kas par ezeru. Es saku ņem kādu ezeru un izzubrī to kur baltā zive, kur asarītis, kur līdaka ziemo. Bet nē visi vēlas nahaļavu. Pastrādājiet un tad būs savas vietas un nevajadzēs liekus jautājumus uzdot. Man pagaidām nevienu zivīgu vietu nav parādījuši, visu atradu un izkodu pats. Labi pajautāt kā ar ledu nav problēmu. Bet kur ķēri sorry ja ezers neliels pat neteikšu to nosaukumu. Ja liels ej nu atrodi to vietu.

swordfish216, 12.janvāris 2021, 08:57

+++++
12.janvāris 2021, 09:17 | links
 
To Swordfish
Zelta vārdi. Vienīgais drošais ir ķert Daugavā un likt lomu bildes bez mānīšanās. Tur laba skola haljavas meklētājiem. Pat lielā ezerā pasakot ka noķēri, saskries vārnas un metīsies tur kur vairāk pa 3 sēž :).
12.janvāris 2021, 09:08 | links
 
Man patīk daudzi, prasa kurā ezerā ķēri, ar ko baro, varbūt vēl koordinātes norādīt. Es vienu nelielu ezeriņu Krāslavas rajonā 7 gadi centos izzubrīt un atradu kur tā līdak ziemo. Un visi prasa kas par ezeru. Es saku ņem kādu ezeru un izzubrī to kur baltā zive, kur asarītis, kur līdaka ziemo. Bet nē visi vēlas nahaļavu. Pastrādājiet un tad būs savas vietas un nevajadzēs liekus jautājumus uzdot. Man pagaidām nevienu zivīgu vietu nav parādījuši, visu atradu un izkodu pats. Labi pajautāt kā ar ledu nav problēmu. Bet kur ķēri sorry ja ezers neliels pat neteikšu to nosaukumu. Ja liels ej nu atrodi to vietu.
12.janvāris 2021, 08:57 | links
 
rai09 [11.01.21]: Alex! Kurā azarā šdiņ ķieri?
Visos ezeros ir zivis, ej un ķer!
12.janvāris 2021, 07:19 | links
 
Kumins [11.01.21]: Nezinu kā jums, bet man laiks apstākļi bija pieņemami.
Pa laikam tik pasnieg, vēja arī nebija
Kāpēc seja jāaizsedz? Tikpat labi bildi varēji arī nelikt.
12.janvāris 2021, 04:32 | links
 
Alex! Kurā azarā šdiņ ķieri?
11.janvāris 2021, 20:28 | links
 
Pušā noslīka. Ezerā tikai daži % ledus ir droši, es ta zinu kur tas ir, bet citi nezin un nevēlas pat pārbaudīt kā nākas.
11.janvāris 2021, 20:25 | links
 

Nezinu kā jums, bet man laiks apstākļi bija pieņemami.
Pa laikam tik pasnieg, vēja arī nebija
11.janvāris 2021, 18:59 | links
 
Tādā laikā tikai teltī sēdēt. Rausta reti un tikai, kad makšķere uz ledus, tāpēc grūti noķert. Visas raudas un plauži cepami. Ledus dubultais 16 cm. Nācās stiept vergu, nebiju pārliecināts ka pie upes drošs ledus.


Cik kg?
Alex, 11.janvāris 2021, 16:59
11.janvāris 2021, 18:32 | links
 
Tādā laikā tikai teltī sēdēt. Rausta reti un tikai, kad makšķere uz ledus, tāpēc grūti noķert. Visas raudas un plauži cepami. Ledus dubultais 16 cm. Nācās stiept vergu, nebiju pārliecināts ka pie upes drošs ledus.

Alex, 11.janvāris 2021, 16:59

Kura vieta biji?
11.janvāris 2021, 18:28 | links
 

Tādā laikā tikai teltī sēdēt. Rausta reti un tikai, kad makšķere uz ledus, tāpēc grūti noķert. Visas raudas un plauži cepami. Ledus dubultais 16 cm. Nācās stiept vergu, nebiju pārliecināts ka pie upes drošs ledus.
11.janvāris 2021, 16:59 | links
 
To Ansis
Ir iespējas peldēt. Pēc skata viss skaists balts, bet lamatu daudz un visnegaidītākās vietās. Lasi zemāk Alex ieteikumu un būs viss Ok. Vidēji 8- 9 cm kopā ar sasalušo, citur nesasalušo pļuru. Zivis nav ekstāzē, bet raudiņu var savilkt.
11.janvāris 2021, 14:41 | links
 
Mani arī interesētu

Sveiki kolēģi. Varbūt kāds var pateikt kāda situācija ir uz RUŠONA, kāds ledus?

JaanisD, 11.janvāris 2021, 09:44
11.janvāris 2021, 13:31 | links
 
NG-NG [11.01.21]: kungi, var palūgt, kaut vai privāti, padalieties lūdzu ar aptuveno rajonu, kur Adamovas ezerā ķer plakanos, esmu tur bijis 1 reizi gadus 15 atpakaļ :), patika izmērs plakanajiem...., gribās aizbraukt ciemos :))
No Lendžu puses, tālajā galā, pretī kapiem.Gan jau redzēsi kā tur kāds jau sez...
11.janvāris 2021, 13:18 | links
 
kungi, var palūgt, kaut vai privāti, padalieties lūdzu ar aptuveno rajonu, kur Adamovas ezerā ķer plakanos, esmu tur bijis 1 reizi gadus 15 atpakaļ :), patika izmērs plakanajiem...., gribās aizbraukt ciemos :))
11.janvāris 2021, 11:01 | links
 
Nelieli mīnusi, daudz sniega, neviens ezers nav 100 % drošs. Ņemiet vergu, pārbaudiet arī ledus biezumu un būs sausas kājas un lielas zivis!
11.janvāris 2021, 10:00 | links
 
Sveiki kolēģi. Varbūt kāds var pateikt kāda situācija ir uz RUŠONA, kāds ledus?
11.janvāris 2021, 09:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager