Kas notiek Latgalē

Aivar, lomkas Tev jau ? Man vēl nav.... es pagaidīšu...
29.novembris 2018, 17:36 | links
 
Satiku paziņu - rādija šārīta bildes ar pirmajiem asariem no ljadus.... ljadus pec viņa teiktā 4 - 8 cm....viņa 80 kg tu,r iisti pat i nekrakst. I lielakais ashuks virs 250 grami...
29.novembris 2018, 14:10 | links
 
Tagad biju Vertuksnes ezerā, pastaigāju, palēkāju, ledus pat neplaisā. Bet protams ledus jāpārbauda ik pēc dažiem metriem. Rīt braukšu uz Pušas ezeru.
29.novembris 2018, 09:17 | links
 
No rita biju pieskrejis pie pilsetas ezeriņa - taja vietā kur bija metri 3 no krasta jau ledus .. ar vergu tikai ar 3 cirtienu izgaja cauri cm 8 -9,- tur kur iepriekš ledus nebija savi 5 cm. ja šniega ne šodien ne rit nebvus - tad sestdien varētu meģināt - bet jaazin kaa ledus ir salis - > Tā ka man pateica ka viens eseriņš jau no svetdienas pilnigi viss bija ciet tad domajams ka tur buutu verts megjinat..
29.novembris 2018, 08:54 | links
 
zivotaajs [28.11.18]: Nu neesam tik galiigi izbadeejushies lai meģinatu patēlot ka esam Tam Kungam tuvi radinieki un pa ;udens virsu staig;at.... esmu paziņas jau aizvadijis laimigajos medību laukos tie;si tada laikā, esmu palidzejis izkljuut uz ledus kadam kam darbiba bija preteji veselajam sapratam.....JĀDOMĀ AR GALVU!!! Un galvenais, nu NAV ne lidaksis ne asaris uz to pirmo 3-4 cm ledu aktivi - NAV!!! Tiem arī japierod ka vaks ir virsuu!! nedeļa pusotra i ta Verga pa priekšu!!!Mājās tomēr gaida...
++++
28.novembris 2018, 23:16 | links
 
Nu neesam tik galiigi izbadeejushies lai meģinatu patēlot ka esam Tam Kungam tuvi radinieki un pa ;udens virsu staig;at.... esmu paziņas jau aizvadijis laimigajos medību laukos tie;si tada laikā, esmu palidzejis izkljuut uz ledus kadam kam darbiba bija preteji veselajam sapratam.....JĀDOMĀ AR GALVU!!! Un galvenais, nu NAV ne lidaksis ne asaris uz to pirmo 3-4 cm ledu aktivi - NAV!!! Tiem arī japierod ka vaks ir virsuu!! nedeļa pusotra i ta Verga pa priekšu!!!Mājās tomēr gaida...
28.novembris 2018, 22:41 | links
 
hetenton
Esi kādreiz ielūzis? Ja dziļums būs kaut līdz ceļiem un ledus 3cm....kājas atsaldēsi sitoties līdz krastam...diemžēl :-) .
Lienat lienat uz neesoša ledus...

jeeska, 28.novembris 2018, 19:36


Ielūzis neesmu, bet lauzis, tā sacīt, kuģu ceļu esmu +/- tādā ledū. Diez kas jau tiešām nebija, bet nu teikt, ka nevar tikt ārā arī nevarētu. Nebūs noteikti nekāda laime, bet nu tas tomēr ir savādāk, nekā ielūzt 2m dziļumā, kur tam visam ir gauži liela iespēja beigties pavisam nelāgi. Ko padarīsi - nu ir mums cilvēki, kam NU ĻOTI gribas tikt uz tā pirmā ledus. Kā runā, FB grupās jau esot n-tās bildes ar lomiem.
28.novembris 2018, 22:10 | links
 
Ja ir tieksme uz asām izjūtām var kāpt uz plānā stikla ja peldošais kombezs mugurā bet uz kaut kādu sevišķu copi nav ko cerēt.
Esmu ielūzis gan pa pirmo gan pa pēdējo ledu un pa pēdējo bija patīkamāk jo sildīja jau saulīte un loms arī krietni lielāks.
Par sevi var arī nedomāt bet par tuviniekiem gan derētu...
28.novembris 2018, 20:33 | links
 
Šonakt, laikam, piekniebs.... tā vismaz izskatās.... jau -12...
28.novembris 2018, 20:00 | links
 
Cegls malacis, paziņo, kur točna nav jālien!
28.novembris 2018, 19:44 | links
 
hetenton
Esi kādreiz ielūzis? Ja dziļums būs kaut līdz ceļiem un ledus 3cm....kājas atsaldēsi sitoties līdz krastam...diemžēl :-) .
Lienat lienat uz neesoša ledus...
28.novembris 2018, 19:36 | links
 
Rēzeknes novadā izglābts šoziem pirmais ledū ielūzušais zemledus makšķernieks.... tā raksta Apollo!!!

zivotaajs, 28.novembris 2018, 18:57


Ezers neliels, aiz Makašāniem uz Ilzeskalna pusi, ceļa malā. Arī mazi ezeri vēl ir bīstami, domājam ar galvu!
28.novembris 2018, 19:10 | links
 
Es arī nesteidzos uz pirmo.... mana zivs lai pierod pie vāka virs galvas.... man no Alex atšķirībā, pietika vienreiz saslapināties.... vieglie, lai čāpo brīvdienās, skatoties prognozes, izskatās ka ap pusdecembri varēšu arī es čāpot pa ļadu....
28.novembris 2018, 19:03 | links
 
Vai vispār atgriezušies....neņemat ļaunā ...idioti.

jeeska, 28.novembris 2018, 18:01


Kā nu to ņem, viss atkarīgs no riska pakāpes. Ja pa to 3 vai 4 cm ledu bradā piekrastes zonā, kur zināms, ka līdz max 1m dziļums un garantēta izkļūšana ielūšanas gadījumā, varbūt vēl kāds čoms līdzi - var jau arī tā.
Cita lieta, ja pa tādu ledu brien uz ezera vidu - tur gan var meklēt līdzības ar kādu, kam nimbs iraid.

Pats esmu dīķī pa seklumiem pastaigājis pa plānāku ledu. Tur droši zināju dziļumu. Uz vidu gan neriskēju :)
28.novembris 2018, 19:03 | links
 
Rēzeknes novadā izglābts šoziem pirmais ledū ielūzušais zemledus makšķernieks.... tā raksta Apollo!!!
Bet šodien sanaca izmest gandriz 300 km paLatgali... visi mazie ezerinji sakalti . ežezers cik no ceļa brauciot varēja redzēt arī.. Razma dukstigala licis vidīu vaļā, Kunatas ezers , Kovšik Rēzeknēe ciet.... bet , pie šitiem saliem nav ko trakot lidz briivdienām,...... vot sestdien. svetdien ... domaju ka jau varees i pakratiit i paraustiit
28.novembris 2018, 18:57 | links
 
Ašukaini, lai vai kā, Tu ar savu Latvieša svaru gaidi no manīm ziņu pm, pašam 80 desmit, kad jutīšu arī 100 nieku došu ziņu:)
28.novembris 2018, 18:46 | links
 
Uz pirmo ledu kāpj pavieglākie. Normāls Latvietis sākas no 100kg! :)
28.novembris 2018, 18:35 | links
 
Sidla, ja garām brauksi, padod ziņu, kad kāds copmans sēdēs :))

Jeeska, par cik esmu "svarīgs" , man ar nav prātam pieņemama tā pirmā ledus cope.... varbūt tad, kad būšu ronis :)))
28.novembris 2018, 18:31 | links
 
Lubančiks šodien uz aci, arī viss jau pārsedzies:)
28.novembris 2018, 18:09 | links
 
Vai vispār atgriezušies....neņemat ļaunā ...idioti.
28.novembris 2018, 18:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager