Kas notiek Latgalē

Šodien pēcpusdienā biju Lubānā, ūdens līmenis ļoti zems un līdz ar to zives arī maziņas, dažas varēs uzlikt uz pannas, pārējais kaķiem un vistām. Ne asakas!
22.marts 2018, 21:30 | links
 
Pagāju gar R;ezeknes upi - limenis nokritis , ledus ieliecies, copmani nevienu nesatiku, bet urbtas vietas redzēju, vietam izskalots- vietamledus izskataas baltsm bet tā k;a biju viens - tad neriskēju un nelīdu - aizbraucu uz Adamovu - par pusotru stundu vakara kads kg pljuskerishu. vakarpuse , kad saka piesalt ledus atkal plaisaja pamatigi
21.marts 2018, 20:02 | links
 
Es arii taisos plawumos.... kautkad
20.marts 2018, 17:53 | links
 
Arī ir doma aizlaisties pamedīt kādu lāpstas izmēra zivi. :))
20.marts 2018, 12:59 | links
 
Sveiki! Kas notiek Rāznā , vai plakanie ķeras? Stāsta ka cilvēku daudz sēžot Strodos.
20.marts 2018, 10:42 | links
 
Grabu grabas bija gan Lubāna ezerā..... bieži neko tādu neredzi, ka copmaņi pēc 9 rītā dodas jau krastā.....
18.marts 2018, 19:37 | links
 
Sveiciens copmaņiem! Lubānas ezers šodien dārdēja diezgan, vējš arī pūta. zivtiņas gan pašam, gan arī kaķiem. asarīts 260g gan tikai viens, dažas raudiņas tuvu pie 200g. Gaidīsim siltāku laiku un ne asakas!
18.marts 2018, 19:15 | links
 
Labvakar!
Vakar pabūts Lubāna ezerā. Cope viduvēja. No rīta piebraucot pie ezera no pludmalēm, dzirdējām, ka ezers visu laiku plaiso, sapratu, ka nekāda labā copes diena nebūs. Piebarojām vienu niedru puduri, copi pat neredzējām. Devāmies uz slūžu pusi un blakus Aiviekstes gultnei uzgājām raudu, nebarojām šoreiz. Cope kā laid, tā ir. Uz sliekas pat skaista rauda un asaris trāpījās.
18.marts 2018, 18:54 | links
 
Vakar pazinja arī pie salām bij utt, teicās galīgi švaki....
16.marts 2018, 21:20 | links
 
Sveiki copmaņi! via šonedēļ kāds ir bijis uz Lubānas ezera, kā ar copi?
16.marts 2018, 20:50 | links
 
Šajās brīvdienās plāns aizšaut uz Pisiņu. Ir kāds bijis? Atsauksmes? Ieteikumi?
15.marts 2018, 13:22 | links
 
Stingrais, es par to pašu :((
14.marts 2018, 10:01 | links
 
Brīvdienas pavadītas Zolvā, standarta lomi+ plakanos vakarā pamedijām.
11.marts 2018, 23:08 | links
 
Arī es biju Lubānā, zivju pietiekoši, bet pasīkas, nekā lielāka netrāpījās.
11.marts 2018, 21:03 | links
 
Arī es turpinu laboties... bišku Lubančikā pacopēts... aiz Bākas pamēğinājām, klusums, devāmies pie Aiviekstes.... tjr met un velc, Lubančika standarts .... bez bonusiem... pāris h bij interesanti un devāmies mājup...
11.marts 2018, 18:57 | links
 
Atkārtoju izbraucienu p[a vecajiem barotajiem cohumiem- ja veel uz vakara copi paliktu droshi ka i maximas lielais maiwuks tiktu pielasiits... nekaadi bonusi ..bet savi kg 7 salasiiti-
11.marts 2018, 16:00 | links
 
Arī es trešo reizi pabiju copē šosezon ddddd
Lubančiks pie Aiviekstes.... sīkaļas i tās negribīgi ņēma... priecēja ka pa kādam rudulēnam trāpās, tikai pamazi un no divām lunkām...
10.marts 2018, 19:16 | links
 
Pusdiena Adamova - izlasijos pec menesha pauzes uz copi - kautkada zaraza bija pielipuse 2 ned baltos palagos, tad bik atjaunoshanaas . aa nu jaa par copi - savus 5 kg lauku kakju programmai pielasiju - un cik tajos udenjos esmu biis, šodoen uzcopeeja Lielais ..... bet vinjam paveicaas...paspeju tik paskatiit.. bet lauku kakji bus prieciigi
10.marts 2018, 19:03 | links
 
Rāzna šodien nebija devīga! Pēc tādiem aukstumiem izbrīnīja ledus biezums! Biju gatavojies, ka vienu caurumu būs jāurbj ar slapju muguru ar 5 minūšu pauzēm.
10.marts 2018, 14:36 | links
 
Sveiki vīri! Kāds ir bijis šonedēļ rāznā!? Kā ir ar zivs kustību? Ir doma aizbrauktj uz Giņevičiem.

defender, 8.marts 2018, 12:28

Vakar biju Rāznā. Neilgi, līdz pusdienām. Plaužu nabeja. Tas gan Ģiņevičiem pretējā krastā. Kolēģis drusku raudas pielasīja.
8.marts 2018, 12:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager