Kas notiek Latgalē

Tad nu gaidām atskaitīti par Alūksni:)
26.janvāris 2018, 19:04 | links
 
Sidla, kaimiņš par Lubančika plaudēniem stāstija, ka ķērušies diezgan ok... bet ja plaudēnus gribētos atvilkties ir jau slavenais plaudēnu Tiskādu ezers Ružinā..... brauksim otro reizi uz Aluksni ciemos... vismaz nav tik agri jāceļās kā braucot uz Peipusa ezeru... ruduļi nav trāpijušies vēl? Lai gan pie tāda ūdens līmeņa i nav saprotams, kur šos lai meklē... moš visi krastos sēž.... :)))
26.janvāris 2018, 18:49 | links
 
Nākošo nedēļu, ziņo mūsu pusē atkal labus mīnusiņus, tā kā nenokaram pepšus, un ceram uz labu, vēl ziemas copīti.Es joprojām arī cerībā, ka Lunančika ašukaiņus:)atradīšu!
26.janvāris 2018, 17:24 | links
 
Jāsāk aplūkot pīckas.... rīt, BEIDZOT, tikšu uz copi.... vien nepatīkams fakts, ka sniegs nokusis, bet pa visu dienu sniegošais sniegs pat cm nav sasnidzis u pqlicis uz zemes :((((
Ja būs izdevies atklāt sezonu, rītvakar atskaite no manis...
26.janvāris 2018, 16:56 | links
 
Alex savā elementā.... pa trim gadiem tā i nav atradis kas par velti aizvedis uz Peipi.... pašam audi b4 paterins 10 plus litri nez no kurienes a parejiem jabut 4 litri kas dolzhni vinju vest.... lai tik gaida cilvēks sponsorus tālāk... fakts vien ka lien uz ledus, kuru veel nevar nosaukt par ledu kur nu vēl drošu ledu lūzt iekšā entās reizes un ar to lielties.... forums nav taisni domājošiem cilvēkiem... cilvēks Sidla uzdod filozofisku jautājumu... negribi neatbildi...
26.janvāris 2018, 16:52 | links
 
Jā Alex, Tev vēl visa Dzīve priekšā, gan copes , gan komunicēšanas prasmēs, lai veicas:)
26.janvāris 2018, 16:27 | links
 
Ooo gorjachiije estonskiijee paarni - tiko ( tiho) tiko !!! neka personiiga bet man plaudis sakas no kg ...pareji ir taa podlewciki, lai arii 700 - un uz augshu ir tiiri eedams - dažās udenskraatuvees

zivotaajs, 26.janvāris 2018, 14:41

Pareizi, Aivar, saki - tie līdz 700gr podhrjaščiki vien ir :D , a nūpītns plaudis sākas ar 1-1,2 kg :) ...
26.janvāris 2018, 14:55 | links
 
Ooo gorjachiije estonskiijee paarni - tiko ( tiho) tiko !!! neka personiiga bet man plaudis sakas no kg ...pareji ir taa podlewciki, lai arii 700 - un uz augshu ir tiiri eedams - dažās udenskraatuvees
26.janvāris 2018, 14:41 | links
 
Alex, ne kā personīga, bet no kāda svara Tev sākas plaudis?

sidla5, 26.janvāris 2018, 13:55

Ne kā personīga, tu esi stulbs?
26.janvāris 2018, 13:58 | links
 
Alex, ne kā personīga, bet no kāda svara Tev sākas plaudis?
26.janvāris 2018, 13:55 | links
 
Ledus Pušā 19 cm. Daudz ūdens. Aizgāju kur vienmēr ķēru plaužus, tikai viena rauda sēdēja. Pārējiem arī dažas raudiņas. Aizslīdēju uz vietu, kur man iebarots, raudiņu daudz, lielo zivju nav. Vienmēr janvārī ķērās plauži, bet šogad nav.
26.janvāris 2018, 13:22 | links
 
Vakar bijām lielajā Ludzas ezerā. Vējšs visu dienu pūta kā traks, dažreiz it kā smidzināja un viss bija mitrs. Cope sākās kaut kur ap 10 un mainīgiem piegājieniem, vidēji viena līdz divām zivtiņām no āliņģa, tikai vienā gab 7 izdevās piemānīt. Izmēri gan gribētos lai lielāki būtu. Vidēji no 100 līdz 200 gr, trāpījās gab kādi 10 no 300 līdz 400 gr. Kosvarā pa dienu 4,5 kg man 6,6 kg un diviem vēl pa 9 kg. Visu dienu vajadzēja piemānīt, jo ņēma negribīgi. Paknabina un viss, cēla nekūtri. karogi klusēja kā ākā būtu ielikti, kaut arī kaut kur 50% zivju bija ar koduma pēdām. Tagad tur darīt nav ko, jo lietus sniegu noēda un ledus ir pilnīgi caurspīdīgs, zivis baidās. ķērās tikai tur kur bija vēl kaut cik sniega palicis.

swordfish216, 26.janvāris 2018, 06:35

Runa ir par plaudi?
26.janvāris 2018, 11:36 | links
 
Vakar bijām lielajā Ludzas ezerā. Vējšs visu dienu pūta kā traks, dažreiz it kā smidzināja un viss bija mitrs. Cope sākās kaut kur ap 10 un mainīgiem piegājieniem, vidēji viena līdz divām zivtiņām no āliņģa, tikai vienā gab 7 izdevās piemānīt. Izmēri gan gribētos lai lielāki būtu. Vidēji no 100 līdz 200 gr, trāpījās gab kādi 10 no 300 līdz 400 gr. Kosvarā pa dienu 4,5 kg man 6,6 kg un diviem vēl pa 9 kg. Visu dienu vajadzēja piemānīt, jo ņēma negribīgi. Paknabina un viss, cēla nekūtri. karogi klusēja kā ākā būtu ielikti, kaut arī kaut kur 50% zivju bija ar koduma pēdām. Tagad tur darīt nav ko, jo lietus sniegu noēda un ledus ir pilnīgi caurspīdīgs, zivis baidās. ķērās tikai tur kur bija vēl kaut cik sniega palicis.

swordfish216, 26.janvāris 2018, 06:35
26.janvāris 2018, 11:34 | links
 
Vakar bijām lielajā Ludzas ezerā. Vējšs visu dienu pūta kā traks, dažreiz it kā smidzināja un viss bija mitrs. Cope sākās kaut kur ap 10 un mainīgiem piegājieniem, vidēji viena līdz divām zivtiņām no āliņģa, tikai vienā gab 7 izdevās piemānīt. Izmēri gan gribētos lai lielāki būtu. Vidēji no 100 līdz 200 gr, trāpījās gab kādi 10 no 300 līdz 400 gr. Kosvarā pa dienu 4,5 kg man 6,6 kg un diviem vēl pa 9 kg. Visu dienu vajadzēja piemānīt, jo ņēma negribīgi. Paknabina un viss, cēla nekūtri. karogi klusēja kā ākā būtu ielikti, kaut arī kaut kur 50% zivju bija ar koduma pēdām. Tagad tur darīt nav ko, jo lietus sniegu noēda un ledus ir pilnīgi caurspīdīgs, zivis baidās. ķērās tikai tur kur bija vēl kaut cik sniega palicis.
26.janvāris 2018, 06:35 | links
 
Eh , kolēği... domāju, vai man vajag tādu vai nē... it kā pa druskai plānots uz Alūksnes ezeru pabraukāt pameklēt laimi... a nezināmā ezerā kko prasītos, tāpēc arī iedomājos...
24.janvāris 2018, 21:06 | links
 
Ar trokim tikai pa lobam DDD Nu neiztureeju - aizbraucu pa visu lielo veeju un sniegvilksni- rezultataa pilna plauša svaiga gaisa . pa 4 stundam izvilku 1!!! asariiti, kursh dienas baigas ja neskaita vienu cohumu muguraa aizpeldeja augt un arsteties. vairak i ne copes. No riita veel viens zivju kaarotaajs bija .. suukstiijas ka vienu mera lidaku uz balansieri izvilcis - narkozi neuztaisijis ... un kamēr bijis aizgajis paris alinjgjus taalaak - šii paraavusi vagu DDD nepaspejis ljoti sabeedaaties kad riktiigs tesiens pa katu - labs ciininjsh un balansieris palicis bez aakja.....protams ka arii bez zives. Un jaa, inspektpori arii neguļ,par to vinjiem žetons!!
24.janvāris 2018, 19:38 | links
 
preilietis [23.01.18]: Mans Praktik!-Rāda precīzi.. Braucot no Rēzeknes uz Daugavpili ezers pie paša ceļa, nevarēju neapstāties,bet makšķeres nebija līdzi. https://youtu.be/4HT2zgFeMb8

preilietis, 23.janvāris 2018, 21:13

Mjā, tie cerkāriji uz tiem mazajiem ne par ko labu tīrības ziņā neliecina.

Tosols, 23.janvāris 2018, 22:24
Raksti latviski, nevar saprast par ko iet runa.
Latviski uzrakstiits.ieguglee cerkaarijs un buus tev laime
24.janvāris 2018, 08:31 | links
 
Vakar vienā mazā pie Grāveru ezeriem cope pašvaka. Uz 5 copētājiem kādi 2 kg sīkaļu, pāris 200 gr asarīši, viens 200 gr plaudāks un divas līdakas 1,450 un 1,520 gr. Karodziņi tika mainīti visos virzienos. Līdaku cope bija tikai pašā vakarā. Drīz tajā ezerā nebūs ko darīt, jo ūdu pilnas malas stāv, domājams vasarā šeit arī ar tīklim pastrādā labi vietējais. Jo māja kura savā laikā bija neapdzīvota, šogad kāds mitinās un nedaudz maļiķo.
24.janvāris 2018, 07:10 | links
 
Mans Praktik!-Rāda precīzi.. Braucot no Rēzeknes uz Daugavpili ezers pie paša ceļa, nevarēju neapstāties,bet makšķeres nebija līdzi. https://youtu.be/4HT2zgFeMb8

preilietis, 23.janvāris 2018, 21:13

Mjā, tie cerkāriji uz tiem mazajiem ne par ko labu tīrības ziņā neliecina.

Tosols, 23.janvāris 2018, 22:24

Raksti latviski, nevar saprast par ko iet runa.
23.janvāris 2018, 22:31 | links
 
Alex, rezumē studijā par praktiku.... :))

ashukainis, 23.janvāris 2018, 20:04


Ašuk, Alex izteicās tā, ka neko pielikt, ne ko atņemt ;)

Youtube, google un sapratīsi ;)
23.janvāris 2018, 22:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager