Kas notiek Latgalē

Opečatka :)) pie Indricas.
23.jūlijs 2017, 03:25 | links
 
Kas notiek Daugavā aiz Krāslavas pie Jndricas. Taisos uz to pusi atvaļinājumā. Vai kātus var atstāat mājās ? :DDD
23.jūlijs 2017, 03:24 | links
 
Alex - Tu viņas visas tā saudzīgi saspied,lai dzīvo vesela.....
22.jūlijs 2017, 20:46 | links
 
Biju vakar Pildas ezerā. 2 līdakas noķēru - mazas. Un dažus dažāda izmēra asarus. Pirmās zivis uz spininga.

Šodien skrēju uz Pušas ezeru, par 4h 4km izbraukājos pa visu ezeru. Pat asaris neparaustīja. 4h airēt mazā gumijas laivā tas ir murgs. :D


21.jūlijs 2017, 23:15 | links
 
Puiši varbut kads zina kur var nopirkt šādas krāsas Manns Predator#3

chipchop, 17.jūlijs 2017, 15:18

Maltā līdzīgu nopirku.
21.jūlijs 2017, 23:11 | links
 
Tāpat,kā ievērot MN vai nē..Ceru,ka procenti 70 vismaz ievēro,atšķirībā no dažiem..
19.jūlijs 2017, 18:50 | links
 
Priekš kam tad vispār vajadzīgi Makšķerēšanas noteikumi?Ar makšķeri nekādu kaitējumu nodarīt nevar,tad makšķerējam visur un velkam visu pēc kārtas?

aldeens, 18.jūlijs 2017, 23:27


Tas cik vilkt un ko vilkt jau vairāk vai mazāk paliek uz katra copmaņa sirdsapziņas, ne visur inspektors izsēdēs klāt un izvaktēs.
19.jūlijs 2017, 09:54 | links
 
Rāznā pāris līdakas ap 2 kg. Abām vēderi pilnīgi tukši,- gavē. Vējainais laiks traucē normāli copēt. Viļņi drusku "šauj pār bortu". :)
19.jūlijs 2017, 07:53 | links
 
Priekš kam tad vispār vajadzīgi Makšķerēšanas noteikumi?Ar makšķeri nekādu kaitējumu nodarīt nevar,tad makšķerējam visur un velkam visu pēc kārtas?
18.jūlijs 2017, 23:27 | links
 
aldeens [17.07.17]: Sanāk,ka tie,kas makšķerē aizliegtajā zonā nav malīši,tikai tie,kas liek tīklus..Ja pie slūžām regulāri kāds tiktu sodīts,varbūt,tak arī beidzot tur nemakšķerētu..
Un kas tur slikts, ja arī kāds tur makšķerē? Es arī esmu redzējis, ka tur copē. Ar makšķeri kādu kaitējumu izdarīsi, kā ar tīklu.
18.jūlijs 2017, 20:45 | links
 
dagnis16 [Vakar]: Aizlaidās viņi tāpēc, ka es biju ar kājām, bet viņi ar laivu vienkārši aizpeldēja pa straumi un mašīna bija viņiem kaut kur pļavu galā. Par aizliegto zonu diemžēl tā tas ir, ka regulāri kāds ir pie slūžām, tur piekrītu. Zvanīt vajag par malīšiem, jo tīkli jau tā pat paliek upē un tos vajag izņemt.Kā tad tīklus izņēmi,ja jau kājām biji? :)

corner, 17.jūlijs 2017, 14:12
Devos uz tuvējo informācijas centru un iznomāju kanoe laivu.

dagnis16, 18.jūlijs 2017, 09:08

Tādos gadījumos inspektoram laivu nevajadzētu dot bez maksas?
18.jūlijs 2017, 19:27 | links
 
dagnis16 [Vakar]: Aizlaidās viņi tāpēc, ka es biju ar kājām, bet viņi ar laivu vienkārši aizpeldēja pa straumi un mašīna bija viņiem kaut kur pļavu galā. Par aizliegto zonu diemžēl tā tas ir, ka regulāri kāds ir pie slūžām, tur piekrītu. Zvanīt vajag par malīšiem, jo tīkli jau tā pat paliek upē un tos vajag izņemt.Kā tad tīklus izņēmi,ja jau kājām biji? :)

corner, 17.jūlijs 2017, 14:12

Devos uz tuvējo informācijas centru un iznomāju kanoe laivu.
18.jūlijs 2017, 09:08 | links
 
Sanāk,ka tie,kas makšķerē aizliegtajā zonā nav malīši,tikai tie,kas liek tīklus..Ja pie slūžām regulāri kāds tiktu sodīts,varbūt,tak arī beidzot tur nemakšķerētu..
17.jūlijs 2017, 20:19 | links
 
Sveicināti kolēģi makšķernieki. Šoreiz rakstu, jo brīžiem apbrīnoju Jūsu attieksmi. Vakar biju pasākumā pie Aiviekstes slūžām un mani pārsteidza divu kungu darbība pie slūžām, kur parasti makšķerē daudzi no Jums. Dienas vidū nekautrējoties tika ielikti tīkli un vēl vairāk mani pārstiedza, tas, ka makšķernieki mierīgi sēdēja krastā un nekādas pretenzijas neizteica.
dagnis16, 16.jūlijs 2017, 16:32


Labdien!
Attieksmi ir jāmaina?
11. Personai ir šādi pienākumi:
11.3. ziņot kontroles institūcijām par novērotajiem zivju un vēžu ieguves pārkāpumiem, kā arī par masveidīgas zivju bojāejas gadījumiem;
Inspektoram ir jāzina, ka pēc esošajiem noteikumiem, makšķerniekiem pienākas sods, ja viņi neziņo kontroles institūcijām par konstatētiem svešiem. Lūdzu darbojaties.

Tagad par attieksmi pret makšķerniekiem no kontroles institūciju puses.
15.07.207g. biju copē vienā Preiļu novada ezerā. Cope kā cope, nekā īpaša, savi trīs kg. asaru salaisījām, 15:00 metām mieru un devāmies krastā. Tavu brīnumu krastā slips ir aizņemts, Preiļu pašvaldības policijas busiņš ar laivas piekabi iedzīts ūdenī un vietas man kur izkrauties nav. Ko darīt, ģērbjos nost un gar pašu malu mokoties mantas krastā iznesu.
Šodien piezvanīju policijas priekšniekam izrunāties kāpēc veči nevarēja busu novietot laukumā, lai ir vieta pārējiem, kas ir ezerā vai tiem taisās braukt iekšā. Atbilde fenomenāla “ Pašvaldības policija par saviem līdzekļiem ir sev izbūvējusi šo grants slipu, un Jums tur darīt nav ko”. Varbūt tiešām Preiļu pašvaldības strādā kā komercsabiedrība un iztiku sev pelna no komercdarbības nevis no nodokļu maksātājiem, nezinu lai paliek to ziņā. Mēģināju noskaidrot, kāpēc tad nav nevienas zīmes, nolaist laivu aizliegts un punkts, visiem būtu skaidrs nekādu konflikta situāciju. Atbilde ”Nē, zīmes neliksim mums tas nav vajadzīgs”. Minūtes 15 mēģināju iestāstīt, kas ir ētiska uzvedība un cieņa vienam pret otru. Principā vienalga jau palika pie sava viedokļa, tikai pateica ka runās ar deputātiem par slipa paplašināšanu.

Ar cieņu.
17.jūlijs 2017, 16:00 | links
 

Puiši varbut kads zina kur var nopirkt šādas krāsas Manns Predator#3
17.jūlijs 2017, 15:18 | links
 
dagnis16 [17.07.17]: Aizlaidās viņi tāpēc, ka es biju ar kājām, bet viņi ar laivu vienkārši aizpeldēja pa straumi un mašīna bija viņiem kaut kur pļavu galā. Par aizliegto zonu diemžēl tā tas ir, ka regulāri kāds ir pie slūžām, tur piekrītu. Zvanīt vajag par malīšiem, jo tīkli jau tā pat paliek upē un tos vajag izņemt.
Kā tad tīklus izņēmi,ja jau kājām biji? :)
17.jūlijs 2017, 14:12 | links
 
Vakar ar manīju spiningojam divus kadrus.
17.jūlijs 2017, 11:56 | links
 
Dagni,par tīkliem nezinu,bet makšķernieki aizliegtajā 100 m zonā lejpus slūžām sēž regulāri.Kā tā ņēma un kājām aizlaidās?Mašīnas numurus nevarēja piefiksēt?Ja aizlaižas no inspektora,kā tad lai brakarus notur parasts makšķernieks?Piemēram,es redzu,ka makšķerē aizliegtajā zonā un zvanu inspektoram,inspektors atbrauc pēc stundas.Ja pa to laiku brakari jau notinušies,man sanāk viltus izsaukums?

aldeens, 16.jūlijs 2017, 19:42


Aizlaidās viņi tāpēc, ka es biju ar kājām, bet viņi ar laivu vienkārši aizpeldēja pa straumi un mašīna bija viņiem kaut kur pļavu galā. Par aizliegto zonu diemžēl tā tas ir, ka regulāri kāds ir pie slūžām, tur piekrītu. Zvanīt vajag par malīšiem, jo tīkli jau tā pat paliek upē un tos vajag izņemt.
17.jūlijs 2017, 10:09 | links
 
Dagni,par tīkliem nezinu,bet makšķernieki aizliegtajā 100 m zonā lejpus slūžām sēž regulāri.Kā tā ņēma un kājām aizlaidās?Mašīnas numurus nevarēja piefiksēt?Ja aizlaižas no inspektora,kā tad lai brakarus notur parasts makšķernieks?Piemēram,es redzu,ka makšķerē aizliegtajā zonā un zvanu inspektoram,inspektors atbrauc pēc stundas.Ja pa to laiku brakari jau notinušies,man sanāk viltus izsaukums?
16.jūlijs 2017, 19:42 | links
 
Sveicināti kolēģi makšķernieki. Šoreiz rakstu, jo brīžiem apbrīnoju Jūsu attieksmi. Vakar biju pasākumā pie Aiviekstes slūžām un mani pārsteidza divu kungu darbība pie slūžām, kur parasti makšķerē daudzi no Jums. Dienas vidū nekautrējoties tika ielikti tīkli un vēl vairāk mani pārstiedza, tas, ka makšķernieki mierīgi sēdēja krastā un nekādas pretenzijas neizteica. Lai gan man bija inspektora apliecība( citu dokumentu nebija līdzi, jo tomēr biju brīvdienās un neienāktu prātā, ka kaut kas tāds notiks) abi kungi noignorēja mani un ātri aizlaidās. Protams, tīklus izņēmu. Gribu tomēr apelēt pie makšķernieku sirdsapziņas, ja kaut ko tādu redz, nepalieciet vienaldzīgi, ziņojiet, jo tikai tā izdosies nosargāt mūsu ūdeņus, mūsu nav tik daudz, lai paspētu uz visām pusēm. Paldies, ka izlasījāt šo ziņu un piedodiet, ja kādu aizvainoju nepamatoti.
16.jūlijs 2017, 16:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager