Kas notiek Latgalē

Aizkalni, meženes te kur es copēju, vismaz paziņām, parasti trāpijās no laivas velcējot utt... mēs no krasta :))
30.aprīlis 2017, 18:23 | links
 
pagajuso svetdien aiviekste bij zem ūdens.... domāju, ka nekas nav uzlabojies Aiviekstē....
Staburaga apkārtne, Daugava, nekas vērā ņemams neņēma.... viss uz 14.nr. āķīša un 2-3 oparišiem.... uz sliekām gluho... lai arī vakar uz sliekām labāk ķērušās... Lielāka zife 400 gramīks plauža mazbērns... pēc seniem laikiem izdevās norakt kumeļu nedaudz :D bet bišku uzstumjot izrakās kā nākās, labi, ka vēl brālis nebij uzlicis vasaras slikus :DDD
30.aprīlis 2017, 18:22 | links
 
Redzēt neredzēju, bet esmu vairāk kā pārliecināts, ka tur līdz margām viss ir pilns.
30.aprīlis 2017, 17:49 | links
 
Varbut kads zin kas ar udeņiem aiviekstē pie lubāna???
30.aprīlis 2017, 17:03 | links
 
ashukaini Dzila doma. daukvpiliesi brauc uz nagliem tu uz daugavu jo tālak no mājam jo lielākas zivis.painteresējies kā tur ar meženēm gribas otru nokert.
30.aprīlis 2017, 11:44 | links
 
Daugava ūdens auksts, straume liela un īstā cope vēl nav sākusies. Lai nedaudz iesilst
30.aprīlis 2017, 09:50 | links
 
Sword, nezinu kā citiem, bet man bija tā, ja ar vieglo, pat Quattro pie pilna prāta būdams, pat domas nebūs līst bezceļā, tad bobiks pats dubļos prasās un lien iekšā......- no tāda viedokļa bobiks nav vēlams man, dodoties uz copi :DDD rīt laikam jāaizbrauc uz copi, kaut kur Daugavas plašumos....
29.aprīlis 2017, 17:22 | links
 
Bumerist, tāpat te mūsu tēmā neviens atskaites neraksta, labāk lai tēma izmirst! 5 cilvēki moš vēl kāds, kurš uzraksta atskaites, neskaitās.....
29.aprīlis 2017, 17:15 | links
 
opis12 Nē
29.aprīlis 2017, 12:26 | links
 
Pazibēja runas, ka Nagļos itin daudz karūsas ķēr.Vai tā ir taisnība?
29.aprīlis 2017, 12:21 | links
 
Priekš tam arī tai blīvei ar galvu jādomā līst tur vai ne, jo mašīnu līdz pautiem iesēdināt nav jābūt izcili gudram vai mākliniekam. To jebkurš var, bet nebraukt tur atrast citu ceļu, vai mēģināt to kaut kādi apbraukt lūk kur jādomā un kā apbraukt.
Par copi, čomaki bija starp višķu un luknas ezeru aizvakar. uz diviem par pusi dienas 1,8 kg ukļeikas. Pat nevienas raudas.
29.aprīlis 2017, 07:49 | links
 
apspriež Latgales bezceļus,man vairāk gaisu sajauc tādi teksti kur piep**as.....
28.aprīlis 2017, 22:52 | links
 
Nu ah....a jūsu posti atbilst tēmai...Ir tāda tēma, ka "Runājam par visu ko". lūdzu uz turieni.
28.aprīlis 2017, 22:01 | links
 
Vajag tik aizbraukt uz kādu 4X4 sacensībām un paskatoties to dzīvajā, sagribās piedzīvojumus, lai gan tad, kad nav vairs tā piedzīvojuma transporta, atceroties- var reāli iezvieg, aliņu malkojot :DDDDDDDDDDD
28.aprīlis 2017, 21:44 | links
 
Klīrenss ir pats galvenais, nav svarīgi kāds 4x4. Pēc tam blīve un tad tikai bloķi, svars un pēdējais ir piedziņas veids. Starp citu, quattro jau liekas gadus divdesmit tehniski nav quattro un zem quattro zīmes daudzi audi modeļi nāca/nāk ar elektronisko haldex. Tie teksti ka parketnieki jau nelīda, ir tikai tādi sev labas sajūtas radīšanai. Citi cilvēki vnk negrib meklēt traktoru, citiem atkal patīk piedzīvojumi. Pats braucu ar xc70 un esmu mežos pieredzējis 2 golfu vai pat wv sharan, kur pats nemaz nelīstu.
28.aprīlis 2017, 21:30 | links
 
Pēdējais ekšens bij, kad ar montereyu no īstā ceļa nobraucu un aizbraucu pa taisno uz slīpuma un vietā, kur apakšā ūdens + dubļu masa kā purvā :DDD -Pēc tās reizes parketniekus vairs par parketniekiem nesaucu, jo parketnieks x-trails mani ar mokām, bet izraustīja pamazām laukā no tā purva :DDDD i tur ne blīve nekas neļāva izbraukt, saslēdz, kas saslēdzams un tik rocies arvien dziļāk pakaļā.... ir vietas, kur nekāda blīve neļaus tikt cauri, ja vien nav offroadam speciāli būvēts auto ar budžetu kā minimums 15-20 un uz augšu štukas... Q vēl jo vairāk nebūs līdzētājs...jo, ja nav klīrensa, tad pohhh kāds 4X4 būs zem ūksta.... pakārsies mobīlis un viss....
28.aprīlis 2017, 18:58 | links
 
Sword,tam es piekrītu, bet ir viens bet.... audi quattro arī ir vecie īstie Q un ir sākot ar c5 Q, kurš tā jau pa asfaltu bieži vien ar apakšu dauzās pret asfaltu :D tāpat arī bobiki- ja saslēdzas viss kā nākas un ja ir labas, bezceļiem paredzētas riepas+ vēl bloķi, tad tas Q ..... :D
Tāpēc pirmais, ko nopirktajam Q zivju vajadzībām izdarīšu būs pacelšu klīrensu un uzlikšu nopietnu metāla pannu :DDD - i bobiku nevajadzēs :DDD
28.aprīlis 2017, 18:52 | links
 
Kas ķeras ezeros ? Kaut kas zin
28.aprīlis 2017, 16:18 | links
 
Ja brauc ar prātu un skatās kur brauc pat es ar savu Audi Quatro esmu izbraucis tādas vietas kur parketnieki pat nelīda. Tu vari pat tannku nopirkt, bet ja blīve starp stūri un sēdekli ir pašvaka, tev nekas nelīdzēs.
28.aprīlis 2017, 07:45 | links
 
Cegls, a īsts zirgs jābaro un jākopj katru dienu :DDD a uz copi ta labi, ja reizi nedēļā tieku, neeskonomisks variants :))
28.aprīlis 2017, 05:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager