Kas notiek Latgalē

Kas notiek aiviekste pie lubana kads limenis kas ar zivim
22.marts 2017, 13:41 | links
 
Uzzvanīju draugam/glābējam, pateica: "100% nav taisnība, viņi zinātu." Tā ka, viss kārtībā, guļam mierīgi :) un esam prātīgi!
22.marts 2017, 11:28 | links
 
Teica ka no vaartu puses uz Poddubku puses tur kur seeklis un zaales saaugushas - respektiivi no apakshas tumshaks un tur izkritushi abi cauri, tikai kaapeec tad nav zinjaas nekur nekaadaas - taa ka mow tikai runas

zivotaajs, 21.marts 2017, 22:14


Nu mojns, interesanti. Man draugs strādā pažārniekos/glābējos, kā reiz šodien bija pie manis ienācis, nu neko tādu nestāstīja. Nu viņš tak zinātu, cits jau neviens viņus ārā nevelk... Šodien jau vēls, bet rīt uzzvanīšu, uzprasīšu.
21.marts 2017, 22:39 | links
 
Teica ka no vaartu puses uz Poddubku puses tur kur seeklis un zaales saaugushas - respektiivi no apakshas tumshaks un tur izkritushi abi cauri, tikai kaapeec tad nav zinjaas nekur nekaadaas - taa ka mow tikai runas
21.marts 2017, 22:14 | links
 
Nezinu vai ta ir taisniiba jo nekur citur tadas infas nav, bet vardos man tika stastiits ka sestdien Raaznaa divi noburbuljojushi(((

zivotaajs, 21.marts 2017, 20:00


Nu nezinu, kaut kā neticās. Es piektdien biju, diezgan daudz nostaigāju asari meklēdams, pus ezerā no Kaunatas pagr. puses toč biju iegājis. Nu tik sūdīgs ledus, lai nākamajā dienā lūztu ieksā toč nebija. Arī piektdien sniega mocis nēsājās pa visu plato galu. Vienīgi, ja kaut kur niedrēs - nu tur var ielūzt, bet noslīkt, maz ticams. Un man arī kaimiņi vēl vakar bija.
21.marts 2017, 21:20 | links
 
Sestdien ar biju Rāznā...Un sestdien pa Rāznu sniegamocis braukāja...Bet nu breksi tā un nedabūju ka jā un vakar Rāznā noslēdzu sezonu....
21.marts 2017, 20:38 | links
 
parjautaju dazhiem dhekiem tie saka ka arii dzirdejushi bet tikai valodas un wodien veel pa raznu gajushi i pat smukas zives vilkushi, bet jau gar niedrem
21.marts 2017, 20:16 | links
 
Aivar, a kāds tur brīnums:((
ja jau pat Alūksnē džumpī roņi, ta kāds brīnums te... tas, ka neviens to nepublicē :(( - Bet vajadzētu, lai pārgalvjiem prātiņš nāktu mājās....
Ružinā ar esot pie krasta viens iežāvies... knapi izglābuši pa visiem....
21.marts 2017, 20:10 | links
 
Nezinu vai ta ir taisniiba jo nekur citur tadas infas nav, bet vardos man tika stastiits ka sestdien Raaznaa divi noburbuljojushi(((
21.marts 2017, 20:00 | links
 
par tiem Kvāpānu dīķiem runājot, man tie numuri neko neizsaka- tas sanāk tie dīķi, kurus Birze pieskatīja vai arī pie UTC Bāka esošie arī ir to skaitā?
21.marts 2017, 08:23 | links
 
Par tiem dīķiem ,man arī fiška nerubij, pagājušo gad vismaz juta ,ka makšķernieks cerēdams ko izvilkt, iegriezās Kvāpānos ,maksāj,un ķēra kādu līnīti, karasiku, līdaciņu.Un kas biznezā būs tālāk, nosmels to nabadzību,un?Bet droši vien kārtējās nodokļu blēdības
20.marts 2017, 19:34 | links
 
Pašvaki Rāznā. Zivis ir, bet ēst ne visai grib. Iegāju 2.5 km dziļi. Arī 12m dziļumā raustīja. Pārsvarā asari un ķīši. 8m dziļumā liels asaris zem ledus norāvās. Sezona slēgta.
Urbjot lien ārā 12 cm gari ledus gabali.

Krasta tuvumā zābaki iegrimst ledū. Pie krasta plaisa, dažās vietās ūdens. Kurš nepaguva, rīt var paspēt Rāznā noslēgt sezonu.

Es sezonas noslēgumu nosvinēju ar aliņu Mākoņkalnā.




20.marts 2017, 18:43 | links
 
vakar bijām uz Kaitras ezera.Ledus vēl ļoti labs.Uz ledus un no ledus tikām sausām kajām.Cope gan nekāda:pa 4.stundām uz ledus trīs zivis.Pat iebarotie ālinģi klusēja.
20.marts 2017, 12:13 | links
 
Sestdien Sīverā uzkāpšana prasīja laiku un izdomu. Ūdens augšā un bez garajiem zābakiem nekādi. Rauda bij izsalkusi, piebarojot pulcējās rindā. Ātri apnika un meklēju asari, plakano. Neatradu. Raudas izmērs pavasarīgs, labākās vietās gan jau batoni atrādītos, bet vicot pārs km peldošā kostīmā ne aļo.
Sezona noslēgta, sievas uzraudzībā loriņi ievasaroti :)
20.marts 2017, 08:44 | links
 
http://rezeknesnovads.lv/sludinajums-par-rupnieciskas-zvejas-tiesibu-nomas-izsoli-gaigalavas-pagasta-kvapanu-dikos/

Katols, 18.marts 2017, 12:24

Vai tad tur vēl ir ko zvejot?Pie tam rūpnieciski..Pārsvarā ķērās 80 gramu karūsiņas un par tām vēl kāsa no makšķernieka 4 eiriki..Domāju,ka visas lielās zivis sen jau tur ir iztīklotas..
20.marts 2017, 08:40 | links
 
Vakar toč noslēdzām ledus sezonu.
L. Ludzas ezers. Svars skaists man 22 kg, kolēgiem 20 kg, 18 kg, 15 kg un viens pilnīgi atsūkāja tikai 2 kg. Jau ne pirmo reizi aplauziens viņam tāds laika Ludzas ezers ļoti nemīl viņu. Svars skaists, bet skaistu zivju pamaz tādu kādi 300-400 gr labi ka būs kādi kilo 7 pārejie no 100-150 gr. Skaita ziņā pāri 200 gabaliem tika noķerts. Čope noslēgta godam, jau iesalīts un tiks vītināts :)
20.marts 2017, 06:36 | links
 
aizbraucu atkal - uudens pa cm 10 zemaaks i cope praktiwski nekada 5 copiites , = 2 garaam, vienaa kaadi 15 cm sapalinjsh kursh aig talak -apm 150 gramu raudinja un 31 cm sapals. parunajot ar citiem copermanjiem tagad ir kautkads tukshais laiks ... starp ledus sezoni un pavasara copi. Asaru nav , cops ljoti taadas kuutras, pat sapalam, japagaida lai bik uudens iesilst
19.marts 2017, 17:32 | links
 
kādas 3h pamēģinājām atklāt sezonu, bet bez copītes, tas Rēzeknes upē ap Krēslīti.... tauta redzama pie ūdeņiem, -braukājot no vienas vietas uz nākamo.... 5 stirnas pa meža celiņu šmukas pārskrēja pāri....
19.marts 2017, 13:22 | links
 
šodien Pildas ezeraa uz diviem 5 ruduļi. Toties kaadi...

mohitoo, 18.marts 2017, 15:52

Kājas sausas?

Alex, 18.marts 2017, 16:48
Sausas. Uz ledu uziet nebija iespējams. Par laimi labie cilveeki bija atstaajushi laivu ar airiem)

mohitoo, 19.marts 2017, 08:32


Es kāpu, tur kur koki bija iemesti.
19.marts 2017, 10:00 | links
 
Nekur nosvīdis neesmu, tepat vien slapstos apkārt... :) lasu, un visu kontrolēju. Vienkārši pēc 3x Peipja vietējos ezeros neesmu bijis.
Vakar noslēdzām (vismaz tā pagaidām domāju) Ilzē. ielasīju 2kg ēdamo pannenieku, nekā īpaša nebij, lielākais zem simtnieciņa, bet vienu brīdi ap 9-11 cope bij labākā visas sezonas garumā. Nu kaut kā tā. No rīta domājās, ka ledus vēl dikti lapps, bet pēcpusdienā domas drusku mainījās, nu dienas 2-3 vēl točna varēs, ja sanākssss...... Ždjomssss Bērzupi, kad špini varēs pavicināttttt....
19.marts 2017, 09:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager