Kas notiek Latgalē

Ludzānieši uz ezera iet pēc 8. Pusi ezera izstaigāju, ne reizi neparaustīja. Arī pēc iebarošanas klusums. Kolēģi arī nesēdēja uz vietas. Vakarā iešu vēl. Vismaz motiļu skalotājiem veicas.

10 m no krasta nav ledus. 35 cm mīksta ledus.
15.marts 2017, 11:01 | links
 
Cegls a tu mēģināji tupa neskraidīt, piebarot āliņgus un gaidīt kā daudzi dara, nevis skraidīt un meklēt. Tāpēc arī daudzi vai nu neko nenoķer vai nu ķer sīķaļas. Pēc čomu atskaitēm sāka ņēmt labi eksemplārīši un laba cope. Žēlojās kā parasti atrodas haļavšiki kas vēlas uz haļavu pieķert zivis, a nekā, atskrien, pieurbjās, pasēž pus stundu, zivis nobaidīja visiem kas blakus bija un aizskrien laimīgs uz citu makšķernieku pusi zivis baidīt. Ludza tas ir tāds ezers kur nevajag skraidīt, ja vēlies noķert 20 kg pa dienu tad ir jāurbjās vismaz 200 m no tuvākiem konkurentiem, jāpiebaro 6-8 āliņgus un visu dienu pa tiem pārvietoties. Tad kaut ko noķersi, bet tā skraidot tā ir jau laimes spēle.

swordfish216, 15.marts 2017, 06:12


Ko Tu nu paša rīta tāds nervozs, uztraukts? Palasot arī iepriekšējos tavus ierakstus, rodas tāda sajūta, ka Tev mūžīgi kāds traucē :) Neuztraucies, es Tavas zivis no ezera neaiznesu. Esi pozitīvāks, būs vieglāk :)
15.marts 2017, 10:24 | links
 
ALEX, tad tik atliek nach Deutschland gefahren :DDDD
15.marts 2017, 09:14 | links
 
Ludza tas ir tāds ezers kur nevajag skraidīt, ja vēlies noķert 20 kg pa dienu tad ir jāurbjās vismaz 200 m no tuvākiem konkurentiem, jāpiebaro 6-8 āliņgus un visu dienu pa tiem pārvietoties.

swordfish216, 15.marts 2017, 06:12


Ko darīt, ja uz Ludzas ezera neviena cilvēka nav? Izbāzu purnu ārā, lietus, neviena nav uz ezera.
15.marts 2017, 07:34 | links
 
Cegls a tu mēģināji tupa neskraidīt, piebarot āliņgus un gaidīt kā daudzi dara, nevis skraidīt un meklēt. Tāpēc arī daudzi vai nu neko nenoķer vai nu ķer sīķaļas. Pēc čomu atskaitēm sāka ņēmt labi eksemplārīši un laba cope. Žēlojās kā parasti atrodas haļavšiki kas vēlas uz haļavu pieķert zivis, a nekā, atskrien, pieurbjās, pasēž pus stundu, zivis nobaidīja visiem kas blakus bija un aizskrien laimīgs uz citu makšķernieku pusi zivis baidīt. Ludza tas ir tāds ezers kur nevajag skraidīt, ja vēlies noķert 20 kg pa dienu tad ir jāurbjās vismaz 200 m no tuvākiem konkurentiem, jāpiebaro 6-8 āliņgus un visu dienu pa tiem pārvietoties. Tad kaut ko noķersi, bet tā skraidot tā ir jau laimes spēle.
15.marts 2017, 06:12 | links
 
Šodien L. Ludzas ezerā bēdīgi.Ēsmas zivtiņas jau varēja vilkt, bet gribējās smukākus finierīšus voblai... Meklāju vairākās vietās, mēģināju dažādas mormiškas, bet panākumu atslēgu tā arī neatradu. Visu "lomu" atdevu krasta runčiem, kuri to nolocīja momentā :)
14.marts 2017, 19:16 | links
 
A vot par shitadām delām - kaa pamatiigi neatzimētas motilu skalošanas vietas, tiklu lielie aalingji - jasauc pie adminsitrativas atbildiibas. Tie kas at tadu ruupalu no0darbojas tachu ir zinami.
14.marts 2017, 09:27 | links
 
Rāznas ezerā tīklus izvilka, āļiņģi nav atzīmeti vakar cilvēks iekrita iekšā.
14.marts 2017, 06:26 | links
 
Sestdien Rāzna, nekas dižss, bet kopā 3 kg salasījās, viens smuks plakanais, 2 mazāki, ašuks +300gr un pa kādai raudai. Viss pa saviem caurumiem un meklējot. Paldies Zivotājam par azimuta ierādi urbšanas darbiem. Ašuks paņēma zem ledus tinot auklu uz rokas... Citiem līdzbraucējiem bēdīgi.
Vakar pēcpusdienas cops Sīverā. Plakanais gavē. Ašuks laikam jau bij paēdis. Lietojamu raudu pārs kg salasījās, dažas dzeltenas un treknas. Iebarojamais strādāja negatīvi, kaut arī neitrāls smaržīgi - rīvmaize, zirņu ķīselis, malta semička, malta zivju barība (Dobele), maltas auzu pārslas. Ej nu saproti to zivi.
13.marts 2017, 09:45 | links
 
vakar Lubānā lielākā rauda 440g, lielākais asars 360g, daudz sīkumu, kopā 12,2kg
13.marts 2017, 09:32 | links
 
Katram laime sava - ja sestdien man nekaa ( jo spitigi sedeju ar domu uz plakano) pazinjas smuki turpat netalu pavilka raudas ii bonusaa veel 1.600 plakanais patrapiijaas. ja sezh 10 dzheki un vienam tiek 2 kiligramnieks, otramdivi pa kg plakanais un citiem nav - kopeejaa statiskika kada? 8 pateiks ka nav ...tiem diviem nu shaa taa - kaut ko jau dabuuju. Cik ir tadu kas ciitiigi lasa, seko liidzi - pat pierakstus veic - bet nav rakstijushi gandriz neko.Un cik ir tadu kuri netaa nemaz nenāk. Par kadu mazinju ezerinju nu veel vareetu kluset. Bet Raaznaa.... vakar vinja bija - shodien nav , atkal, meklee, urbies, megjini. Tiesa ir jau arii iznjemumi - man koljega pateica kur ( pat kuraa aalinjgjii) izvilcis savu divkilogramnieku - es vakar no ta pasha aalinjgja divus - ( mazaako un lielaako) apkaart ZERO ne copes ne cilveeku apm 150 m radiusā Vakardienas kolegjis savu izvilka metri 50 no taa aalinjgja Visa cope bija apm 6 metru dziljumaa. Bet plaudis ar siikaam deelem - tatad veel iistaa aktivitaate nav.
13.marts 2017, 08:59 | links
 
Man personīgi šodien Lubānā viena rauda 250g, un daži rudulēni 180g, pārējais viss kaķiem vakariņās i brokastīs. cilvēku daudz, bet aptaujātie arī sūdzējās par sliktu copi.
12.marts 2017, 21:38 | links
 
Biju otkon - mediteju otkon - rezultaats 3 Raznas butes - 0,94, 1,170 un 1,470 kg. Cop[es koljegam viena uz ac 1.700 - 1.800 robezhaas. Dzideju ka bija i ashuks smuks pavilkts i rauda laba.Tas uz Raaznas, kur viss po raznomu.
12.marts 2017, 21:11 | links
 
Brīvdienās uz Rāznas, Lubānas, Ludzas u.c. ezeriem ābolam nebija kur nokrist, bet atskaišu nav...
12.marts 2017, 20:32 | links
 
Tosol, darbu gana i bez copes, kamēr Daugava savās vietās nostājās, garāža jāpakārto bišku, pīckas jāsagatavo, viss nepieciešamais, aprautais inventārs jāiegādājās.... jāsāk lūkoties pēc kādām 2 nedēļām.... pavasarī Daugavā nav makšķerēts...
12.marts 2017, 14:38 | links
 
Man jau gribās garo kātu sezonu.... ziemas cope apnikusi :((
Copes bodē uz mani tā jocīgi paskatijās piektdien, kad pavaicāju fīdera kātu :DDDDD Lai ūdens līmenis nokrītās un jāsāk būs Daugavā meklēt plaudi, raudu :))
Tik jānogaida, lai ūdens līmenis normalizējās......

ashukainis, 12.marts 2017, 09:41


Ashuk tagad pluudi,ledus iet.Par Daugavu uz meenesi var aizmirst.saac ar mazajaam un videejaam upeem
12.marts 2017, 10:22 | links
 
Man jau gribās garo kātu sezonu.... ziemas cope apnikusi :((
Copes bodē uz mani tā jocīgi paskatijās piektdien, kad pavaicāju fīdera kātu :DDDDD Lai ūdens līmenis nokrītās un jāsāk būs Daugavā meklēt plaudi, raudu :))
Tik jānogaida, lai ūdens līmenis normalizējās......
12.marts 2017, 09:41 | links
 
Kū padareisi. Kā saka - neraža.
11.marts 2017, 21:29 | links
 
Slinkums bij tik agri celties un braukt uz Alūksni...
Plāns Nr2 bija aizbraukt līdz Lubančikam paķēmoties...
Jau saģērbjamies doties uz copi, atskan zvans, draugam laža gadījusies, kā ta nepalīdzēsi.....
Šis uz Riebiņu novada sacensībām brauc, un mašīna salūzt aiz Preiļiem.... -ne uz copes sacensībām draugs tika i bonusā mašīna salūza ipio rio...... kamēr atvilku, jau pusdienlaiks, i vairs i uz copi nevilka, aizvilkos uz dambretes turnīru pēc seniem laikiem...... kr4 visi plāni par 180 grādiem pamainijās..... :((
11.marts 2017, 21:26 | links
 
ashukaiņ, kā pa Alūksni gāja?
11.marts 2017, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager