Kas notiek Latgalē

Vai nu es akls vai vienkārši neieraudzīju atzīmētus āliņģus kuros bija tīkli,jpno 1marta tīklu ezera nav. Tā ka skatās kur ej.
11.marts 2017, 21:09 | links
 
Paldies par informāciju!
11.marts 2017, 20:54 | links
 
Lubāns šodien nemaz tik devīgs nebija,bet kautko jau salasījām. Tas no Īdeņas puses. Ledus ap35 cm. Ūdens 15cm izejot uz ledus,bet tālāk kaut ar auto.
11.marts 2017, 20:50 | links
 
Labs vakars copmaņi! Kā Lubānas ezerā ar ledus stāvokli? Kā zivīm ar apetīti? rīt būtu jāapciemo Lubaņčiks.
11.marts 2017, 19:46 | links
 
kā sakās na Razne po raznomu- kam raudas, kam pa smukas asukam, kas pieLielaaPlakanaa tika kas bez murmuljiem palika. kas tikai uz Lielo plakano paskatiijaas ( es arii tajaa skaitaa) tas ka cope aktīvāka apm līdz 10 - tas apm ta i bija , lai gan citiem raudu uzplaiksnijums ap 12 bija. Vsem i po rasnomu un pecpusdiena saakas kjishu armadas uzbrukums un par Strodiem dzirdeju ka iznjemot kjishu un sikas raudinjas nekaaaaaa, bet tak jau ka var buut ka kadam i paveicaas, Reit jomauc atkon.
Taa kaa shodienu veltiiju tikai meditacijai uz Lielo Plakano tad 2 copes - vienu nepiecirtu, betsaceela pamatiigi otrais pie cohuma aizgaja paraadot man savas aprises - 2 raudinjas 1ashuks i 13 kjishi - tas viss kakjim
11.marts 2017, 18:07 | links
 
Šodien aklimatizējošā cope pēc pagājušās sestdienas izbrauciena uz Peipusu. Kā saka: "Atgriešanās realitātē!" :P :)
Laika apstākļi ideāli, skriet tālu ar šodien negribējās, tā arī laiks tika mierīgi pavadīts uz diviem āliņģiem piekrastes zonā. Zivtiņa aktīvāk ņēma līdz 10.00, vēlāk retāk ar gaidīšanu. Ja atskaita 3 ķīšus un 2 pirksta lieluma ašukus, kuri visi peld tālāk, uz mājām aizbrauca pāris kg. 100% rauda.
Uz abām pusēm no manis sēdēja lieli copmaņu bari, aizdomas, ka brekšus gaidīja. Arī, braucot mājup gar Strodiem, likās, ka mašīnu rinda ceļa malā nebeigsies. :) Interesanti, kā viņiem gāja...
Ledus mērījums rādīja 35 - 37cm., par ko biju patīkami pārsteigts. Viss notiek!
11.marts 2017, 16:48 | links
 
To Denis123
Rāznā ķer zivis no ledus. Ar pludu un grunteni vēl agri.
Savādāk kā parasti - cits ar lomu, cits tukšā. Nav vienādu dienu pašlaik - būtu augšā anticiklons, tad daudz maz līdzīgi.
9.marts 2017, 08:48 | links
 
Kungi , kas var pateikt kas tagad daras raznas ezera?
8.marts 2017, 20:11 | links
 
Vakar 4 desmiti gurķīšu tika izmānīti. Cope no rīta un drusku pēcpusdenā. Vairāk ar mānīšanu.
6.marts 2017, 09:02 | links
 
vakar lubans aiz bakas lidz aiviekstei nu masinu 100 bet ko tur var kert-mailes saka ka ruduzis 0,5-0,8kg gabals tak ieliekat foto realu tadu zivi redzejis neesmu
5.marts 2017, 12:44 | links
 
Spiningist. Bijām peipusā, tur pats zini cik to zivju daudz, un tur pat zivis palika klusākas kad kādi vismaz 300m no tevis pārbrauc tie karakati vai motosuņi. Cope uz kādām 20 min pārtaucās vai palika vājāka. Pēc tam viss atjaunojās. Kolēģi bija Rāznā piektdien, Kaunatos, kopā katram pa trīs brekšiem svarā pāri 2 kg katrs. Zivs smuka, bet tikai maz. ķērās līdz brīdim kamēr apcirtēji nesāka uzbties kā negudri blakus. Vēl besi tādi labi izrubi to caurumu bet nu kāda hera pēc vajag to vēl uzrbi vēl kādas trīs reizes āliņgi tīrīt. Pēc tāda manevra jebkura zivs prom aizies.
5.marts 2017, 08:57 | links
 
riit mow braukshu kadu zivi ap.. vai pa.. luukot, bet šodien biju aizripinajis uz laukiem... un dzirdeju ciiruliiti, un ne es vieniigais - tatad pavasars nav aiz kalniem. jasteidz baudiit ledus copes prieki
4.marts 2017, 21:20 | links
 
Rāznā ap 6 kg plakanu plaudēnu līdz 400 g svarā. Copēja arī tikai līdz pusdienām. Redzēju, ka vienu, virs 2 kg, izvelk, bet citādi diezgan paskumji. Martā, kā kaķim,- gribas biežāk un biezāku (zivi). :)
4.marts 2017, 21:02 | links
 
Pušā vairāk nekā 4kg. Lielākais plaudis 300g, lielākā rauda 130g. Ķērās ļoti labi līdz 9:30.
4.marts 2017, 16:14 | links
 
 
Radinieks šodien bauda ledenes uz Sīvera, plakanais atsaucies rīta blāzmā, pirms šo ierašanās un motosuņa ekipāžas atbraukšanas. Rauda ar pazudusi no sēkļu malām. Skaistas puse.
To Swordfish - ja dzirdētu motosuņa pajūga troksni, pats paģībtu.... Kompaška ezera dzīlēs redz coperus un apbraukā, ja nu kur razdača, paš klāt nebrauc, apstājas m50... tik tas jau pofig :(.
2.marts 2017, 15:41 | links
 
vakar uz raznas apm 3 kg smuku pavasara raudu, shodien megjinaju kadu plakano piemaaniit megjinajums sanaca veiksmiigs jo megjinat sanaaca - rezultati nekaadi ....17 kjiishi viens aariitis un viena raudinja. Vechi kuri bija aaaagri o riita ( es tikai ap 9) tie veel pa kadam dabuuja - vienam divi, vienam viens, vienam 2 murmuljus aiznesa un vienam noraavas. Un tad sakas lietus...
1.marts 2017, 16:08 | links
 
Ja nebūtu nakts maiņu un vēl sīkos ir jāvadā uz dārziņu tad protams ka arī naktī varētu pamēģināt :)
Es pat uz Peipsi šogad tikt nekādi pagaidām nevaru.
1.marts 2017, 06:54 | links
 
Nu tev Alex gan jautri gāja :) Kā saka pa galvu pa kaklu viss sanāca :)
Man kā parasti ar to Ludzu. Šodien biju Ludzā.

swordfish216, 28.februāris 2017, 20:17


Naktī pamēģini. Es taisos marta sākumā uz dažām dienām.
28.februāris 2017, 21:15 | links
 
Šodien Rāznā viens dzeltens plakanais un nedaudz sīcene. Pēdējā līdaku dienā karogs klusēja.
28.februāris 2017, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager