Kas notiek Latgalē

Agnams [24.08.22]: Jautājums: Vai kāds nezin kādu maksas/bezmaksas vietiņu, kur mierīgi pacopēt brīvdienās Aglonas apkaimē? Interesē, lai droši mašīnu var atstāt un telti uzsliet. Ja ir kāda info, lūdzu padalaties. Paldies!
Tas pats Cirišs būs labs, telti uzmest, laivu nomest un mašīnu var atstāt te - (56.1242151, 27.0099242)
24.augusts 2022, 21:53 | links
 
Jautājums: Vai kāds nezin kādu maksas/bezmaksas vietiņu, kur mierīgi pacopēt brīvdienās Aglonas apkaimē? Interesē, lai droši mašīnu var atstāt un telti uzsliet. Ja ir kāda info, lūdzu padalaties. Paldies!
24.augusts 2022, 21:46 | links
 
Jautājums zinātājiem - Sventē ir atļauts benzīna motors? Šodien viens matadors ar laivu un benzīnnieku vizinājās...
Aizbraucām ar ģimeni pasauļoties uz Sventi, protams pīcka mašīnā iemesta... Uz atvadu/džigu sventes ziemas standarts - 50g smagi ašuki bišk ķērās. Rīt vakarā izbraucam uz Sīveru ar načovku līdz svētdienai :)
24.augusts 2022, 15:58 | links
 
Sveiki Latgalieši. Plāns septembra vidū pie daugavas pavadīs 3-5 dienas
Ir telts ar plīti. Attiecīgie kāti un sistēmas. Laiva ehalots utt..
Ceru vēl septembrī trāpt uz samiem, ko sakat jūs.. var mēģināt? Brauksim divatā no Rīgas. Bet ja ir kāda kurš vēl vēlās varam paķert līdzi:D

Latgalietiss, 22.augusts 2022, 21:56


Ja tas ir posms virs Daugavpils, iesaku sakomplektēt uzpariktes meženēm. Ap to laiku varētu būt klops. Droši vien paliks vēsāks un aizies līdaksi velcē. Samam iesaku tikai dzīvo...bartuļu laiks būs paskrējis un kam jums sīkaļas :) Ilgāk pa 23:00 vakarā gan nebūs jēga copēt. Laiks labs - sanāk gan pagulēt, gan 3 copes hodkas dienā!
23.augusts 2022, 09:02 | links
 
Sveiki Latgalieši. Plāns septembra vidū pie daugavas pavadīs 3-5 dienas
Ir telts ar plīti. Attiecīgie kāti un sistēmas. Laiva ehalots utt..
Ceru vēl septembrī trāpt uz samiem, ko sakat jūs.. var mēģināt? Brauksim divatā no Rīgas. Bet ja ir kāda kurš vēl vēlās varam paķert līdzi:D
22.augusts 2022, 21:56 | links
 
Atvaļinājuma pirmā diena aizvadīta totālā cūcenē :)), cerams visa nedēļa būs tāda pati, kā šodiena.
Uz rīta copi netiku dažādu apstākļu dēļ, kamēr tudi sjudi jau 10. Uz ūdens 11. Pirmājā sēklī 2 ašuki +/- 120-150. Sākums cerīgs, pēctam pauze. Līdz 13:30 klusums un tad uz šo momentu, laikam lielākā copes cūcene, kura jebkad man ir notikusi. Uz jaunas točkas eholotē redzu zivtiņu, man bij domāt, ka tas bija maiļu bars, un zem viņa ašuks. Aha, skuju. Tie bija plakanie. 10 minūšu laikā uz tiogu 2 collu izmērā - (visi mutē) tika izrauti 3 plakanie izmērā 1.300-1.700. Tā noveicies jau sen nebijis :)), ūdeņi laikam bija baigi saskumuši pēc manis. Cerams atvaļinājums paies zem šitādas nots līdz galam. Bilžuks albūmā
22.augusts 2022, 19:33 | links
 
Patestēta Daugava līdz 5 km attālumā no Daugavpils centra. Fīders. 3 copes vakari. Rezultātā katru reizi realizēta 1 plakanā cope - 1,7; 1,3 un vakar bija megaportfelis, 2 m no krasta āķis 0,22 pavadai nost. Jāspēlējas ar ēsmām, daudz grabinātāju, kārtīgas copes ierindojās 20:30 - 22:00 laika intervālā. Ne asakas.
17.augusts 2022, 08:56 | links
 
3 kg, vācu puika atbrauca un noķēra uz sliekas pēc 5 min. Es aizmirsu tārpus, uz kukurūzas pat neparaustīja.

Alex, 8.augusts 2022, 22:41

Nu ja ši zivs un citas līdzīgu sugu ir ne no dīķiem, tad visu cieņu!
15.augusts 2022, 08:26 | links
 
Alex [14.08.22]: 1 kg vakarā.
Izskatās kā no saldētavas izvilkts)
14.augusts 2022, 13:26 | links
 

1 kg vakarā.
14.augusts 2022, 07:37 | links
 
Alex, ziemā Vertukšnē pastāvīgi 2/3 cilvēki sēdēja netālu no ceļa pie meža. Tur kāda bedrīte ar finieri vai kā?
13.augusts 2022, 22:21 | links
 

Labākie ezeri bija aizņemti.
13.augusts 2022, 07:19 | links
 
Alex [12.08.22]: spiningists [Vakar]: krupits [Vakar]: Kāds var kaut ko pastāstīt par Vertukšnes ezeru?
šajās brīvdienas dodos uz turieni atpūsties.
Kādus rīkus ņemt līdzi?

M.Snikeris, 10.augusts 2022, 20:21

Ņem spini, DR krasts, kur ir peldvieta ar laipu, nav pārāk aizaudzis, gar krastu ir taka iestaigāta un vietām ir kur iemest, var cerēt uz līdaku/asari. Ir kas no krasta naktī plaužus velk (gruntene), man vairāk patīk pluds, aktīvāka cope un ja trāpās līnis - ir forši pacīnīties.Jā uz pluda ķērās līdakas, bet noraujas. Labāk vasarā uz grunteni. Uz pluda 20 g mikro zivis tārpu apēd. Es šeit piedzimu. Pārāk pārāk labi zinu ezeru.

Alex, 10.augusts 2022, 22:34
Bet Alex brauc uz dīķiem.....Vertuksnes ez. ir dīķis? Cik tev klašu izglītība??
Alex tu pat lasīt neprot!
12.augusts 2022, 20:17 | links
 
spiningists [11.08.22]: krupits [Vakar]: Kāds var kaut ko pastāstīt par Vertukšnes ezeru?
šajās brīvdienas dodos uz turieni atpūsties.
Kādus rīkus ņemt līdzi?

M.Snikeris, 10.augusts 2022, 20:21

Ņem spini, DR krasts, kur ir peldvieta ar laipu, nav pārāk aizaudzis, gar krastu ir taka iestaigāta un vietām ir kur iemest, var cerēt uz līdaku/asari. Ir kas no krasta naktī plaužus velk (gruntene), man vairāk patīk pluds, aktīvāka cope un ja trāpās līnis - ir forši pacīnīties.Jā uz pluda ķērās līdakas, bet noraujas. Labāk vasarā uz grunteni. Uz pluda 20 g mikro zivis tārpu apēd. Es šeit piedzimu. Pārāk pārāk labi zinu ezeru.

Alex, 10.augusts 2022, 22:34
Bet Alex brauc uz dīķiem.....
Vertuksnes ez. ir dīķis? Cik tev klašu izglītība??
12.augusts 2022, 18:15 | links
 
krupits [Vakar]: Kāds var kaut ko pastāstīt par Vertukšnes ezeru?
šajās brīvdienas dodos uz turieni atpūsties.
Kādus rīkus ņemt līdzi?

M.Snikeris, 10.augusts 2022, 20:21

Ņem spini, DR krasts, kur ir peldvieta ar laipu, nav pārāk aizaudzis, gar krastu ir taka iestaigāta un vietām ir kur iemest, var cerēt uz līdaku/asari. Ir kas no krasta naktī plaužus velk (gruntene), man vairāk patīk pluds, aktīvāka cope un ja trāpās līnis - ir forši pacīnīties.Jā uz pluda ķērās līdakas, bet noraujas. Labāk vasarā uz grunteni. Uz pluda 20 g mikro zivis tārpu apēd. Es šeit piedzimu. Pārāk pārāk labi zinu ezeru.

Alex, 10.augusts 2022, 22:34

Bet Alex brauc uz dīķiem.....
11.augusts 2022, 14:25 | links
 
. Uz pluda 20 g mikro zivis tārpu apēd. Es šeit piedzimu. Pārāk pārāk labi zinu ezeru.

Alex, 10.augusts 2022, 22:34


Bet toties ir process )) Un ar pludu arī ir forši pasēdēt, gadās bonusi. Tālāk no šosejas ir foršas vietiņas kur palikt, tikai cūkmeni uzdarbojas. Ehh, ja vēl iztīrītu savienojumu ar Maltas upi, zivju izmērs un dažādība ezerā tikai pieaugtu.
10.augusts 2022, 22:51 | links
 
krupits [10.08.22]: Kāds var kaut ko pastāstīt par Vertukšnes ezeru?
šajās brīvdienas dodos uz turieni atpūsties.
Kādus rīkus ņemt līdzi?

M.Snikeris, 10.augusts 2022, 20:21

Ņem spini, DR krasts, kur ir peldvieta ar laipu, nav pārāk aizaudzis, gar krastu ir taka iestaigāta un vietām ir kur iemest, var cerēt uz līdaku/asari. Ir kas no krasta naktī plaužus velk (gruntene), man vairāk patīk pluds, aktīvāka cope un ja trāpās līnis - ir forši pacīnīties.
Jā uz pluda ķērās līdakas, bet noraujas. Labāk vasarā uz grunteni. Uz pluda 20 g mikro zivis tārpu apēd. Es šeit piedzimu. Pārāk pārāk labi zinu ezeru.
10.augusts 2022, 22:34 | links
 
Kāds var kaut ko pastāstīt par Vertukšnes ezeru?
šajās brīvdienas dodos uz turieni atpūsties.
Kādus rīkus ņemt līdzi?

M.Snikeris, 10.augusts 2022, 20:21


Ņem spini, DR krasts, kur ir peldvieta ar laipu, nav pārāk aizaudzis, gar krastu ir taka iestaigāta un vietām ir kur iemest, var cerēt uz līdaku/asari. Ir kas no krasta naktī plaužus velk (gruntene), man vairāk patīk pluds, aktīvāka cope un ja trāpās līnis - ir forši pacīnīties.
10.augusts 2022, 22:27 | links
 
M.Snikeris [10.08.22]: Kāds var kaut ko pastāstīt par Vertukšnes ezeru?
šajās brīvdienas dodos uz turieni atpūsties.
Kādus rīkus ņemt līdzi?
Tikai grunteni. 2 āķus,! Būs arī 200 g asars. Sākumā izbradā pludmali, tad būs 2x lielāki plauži. Es netālu dzīvoju, aicini, tad čurāsi no smiekliem! Rudulis pa 300 g, bet tad klusi jāuzvedas.
10.augusts 2022, 21:58 | links
 
Kāds var kaut ko pastāstīt par Vertukšnes ezeru?
šajās brīvdienas dodos uz turieni atpūsties.
Kādus rīkus ņemt līdzi?
10.augusts 2022, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager