Kas notiek Latgalē

Meitenēm šodien izmaksāju bezmaksas copi. Rokas trīcēja velkot karpu. Ar pludu tik var noķert mazās karūsas, ar grunteni cita lieta. Pat lietus nenobijās. Citi veči jau 9 no rīta aizmuka mājās, pietrūka pacietības gaidīt karpu.
6.jūlijs 2022, 21:11 | links
 
Vai kāds nezinātu, kā ar līmeni Rēzeknes upē? Ir iespējams copēt?
29.jūnijs 2022, 20:32 | links
 
Jāņos aizbraucu vakara copē Rušonā uz kaulaino. Sastapu petroviču. No rīta bija ūdenspolicija un teicās ka dažss nolīgoja arī tiesības....

Pirmdienas vakara/nakts cepienu nolēmu pavadīt Zolvā, gaidot plakano. Plakanais kuplā skaitā atrādījās tikai rītausmā un visapkārt manai laivai, copes zonā nebij neviena cienīga izmēra. Kļūda dziļuma aprēķinos, paņēmu pa dziļu....karstums. Vai arī klanījās pateicībā par spaini rijamā... Nakts burvīga, bez odiem un silta!
29.jūnijs 2022, 14:59 | links
 
Sveiki! Kas te ar aiviekstes līmeni notiek.. pie lubānas ezera vēl nekrītās.. ? Ičas pietekā uz pļavas 2.5m

Latgalietiss, 22.jūnijs 2022, 12:04


Ar Aiviekstes līmeni pašreiz ir bēdīgi...
Šobrīd rāda 4,21m pēc Lubānas stacijas.
1,7-1,8m būtu OK, bet pašreiz ir krietni augstāks par pavasara normu. https://www.meteo.lv/dynamic-content/?type=HYDROLOGIC_OPERATIONAL_INFO_PLOT&file=073345.jpg
22.jūnijs 2022, 14:31 | links
 
Sveiki! Kas te ar aiviekstes līmeni notiek.. pie lubānas ezera vēl nekrītās.. ? Ičas pietekā uz pļavas 2.5m
22.jūnijs 2022, 12:04 | links
 
Sestdienas pēcpusdiena un svētdienas rīta cops Sīverā uz 3jiem deva 2 knapmēra līdaciņas un padsmit līdz 80 gr. smagus asarīšus. Nobraukts daudz.... Sastaptas 2 ekipāžas no sestdienas rīta cēliena pa 0. Aiz Krāslavas neliels ezers atkal kaimiņam sestdienas rīta copē deva līdaku normu... Tā bezcops vispārējs nebij.
Ūdens celšanās ezerā varbūt ietekmē zivis līdzīgi kā Daugavā?
20.jūnijs 2022, 15:22 | links
 
Rušons vakar un šodien no rīta 0. Ja vējš nomierināsies un nelīs, kā sola metereologi, vakarā izlīdīšu Cirišā, ašuku pameklēt
19.jūnijs 2022, 12:24 | links
 
Daugava, no trešdienas pusdienlaika līdz piektdienas pusdienām. Velcēšana. Uz diviem 2 samēni 4 un 5,6 kg un līdaks 1,6 kg. Ņēma vai nu rīta cēlienā līdz 09:00 vai vakarā pēc 20:00.
18.jūnijs 2022, 20:51 | links
 
enkuru ar pludu lika atsevišķi, no kura gāja aukla ar gredzenu, ko uzmeta uz ūdas. Ņēmiena brīdī ūda apmetās un gredzens nokrita, ūda brīvi aizpeldēja ar zivi. Vis maz tā tas strādāja 8o-jos un 90-jos, var būt tagad šis vienkāršais variants ir aizmirsts?!
18.jūnijs 2022, 20:43 | links
 
:)))
17.jūnijs 2022, 18:59 | links
 
No absurdā viedokļa- ja copmanis iebrien ezerā, upē un, ieliek makšķeri ūdenī, lai vieglāk pa kabatām un kastēm samklētu āķus, pavadas, zaceni zivīm, tad sanāk, ka viņš ir maliķis, jo uz to brīdi makšķere ir *brīvi peldošs makšķerēšanas rīks*.
17.jūnijs 2022, 18:54 | links
 
juliuss [17.06.22]: Svins apakšā, dzīvais augstāk jāpiemuģī, un brīvi peldošs rīks vairs neskaitās. Laikam tā bij domāts...
Protams, ka var svinu likt apakšā un neskaitīsies brīvi peldoša. Bet dzīvā aptīsies tam apkārt. Var pie lēpes, meldra atsieties, dzīvā iemuks zālē. Bet kāda jēga, zudīs šī rīka būtība. Ziemā ok, bet vasarā nekas nopietns uz ūdu nav dabūts. Tik čakars ar strimalām.
Aiz nezināšanas nolažoju, vainīgs. Būtu to ūdu lietu piekopis, laikam painteresētos ,kad, kur to var izmantot. Un darītu to forumā neafišējot.
Bet tagad, zinot toč to nelikšu.
17.jūnijs 2022, 18:13 | links
 
Svins apakšā, dzīvais augstāk jāpiemuģī, un brīvi peldošs rīks vairs neskaitās. Laikam tā bij domāts...
17.jūnijs 2022, 15:34 | links
 
It kā nē. Jo pašam interesanti bija zināt vai var izmantot peldošās ūdas. Piezvanīju vienam zivju inspektoram un tas pateica ka var ja peldošā ūda ir noenkurota un atrodas ne tālāk kā 50m no copētāja.

swordfish216, 17.jūnijs 2022, 13:10

Aizliegts 15.5. izmantot ūdeņos brīvi peldošus makšķerēšanas rīkus (ūdas);
Interesanti, kā tu ūdu noenkurosi? Vasaras ūdas būtība jau ir tāda, ka tai brīvi jāpeld pa ezeru. Vienīgais, ja piesien ūdu ar auklu un pats otrā galā krastā.
17.jūnijs 2022, 15:02 | links
 
It kā nē. Jo pašam interesanti bija zināt vai var izmantot peldošās ūdas. Piezvanīju vienam zivju inspektoram un tas pateica ka var ja peldošā ūda ir noenkurota un atrodas ne tālāk kā 50m no copētāja.
17.jūnijs 2022, 13:10 | links
 
Peldošu ūdu var lietot tikai tai jābūt nonkurētais. Tas ir tāds pats princips kā karogam jābūt stacionāram. Tas ir kā kuram fantāzija nostrādās. Es savus zimas karogus piestiprināju uz penoplasta un sataissīju sistēmu kur tā stāv uz vietas a zive peld apkārt. Viss likumiski un nevar piesieties. Jo tā ir stacionāra, kaut arī peld pa ūdens virsmu. A viss pārejais jau kā ziemā. Nostrādā karogs un aidā strādat.

swordfish216, 17.jūnijs 2022, 06:51
Nebij tur knifs, ka jābūt fiziski sasaistītai ar makšķernieku?

spiningists, 17.jūnijs 2022, 08:32

Kad varēja, tad ar šīs ūdas mēģināju peldināt. Pēc 20 min bija jau aiz redzamības zonas. Tad uz komandu bija sakārtotas 5 sistēmas, kas gada garumā (nu kad bij luste ņemties) deva 1 līdaksu :) Ezers gan liels. Gan jau nemācējām. Noenkurotu var nolikt precīzā vietā un kā lamatas nostrādās, ja zin plēsēju takas/vietas. Kaut kā tas pasīvi ir un man nav lustes pat mēģināt.
17.jūnijs 2022, 08:36 | links
 
Peldošu ūdu var lietot tikai tai jābūt nonkurētais. Tas ir tāds pats princips kā karogam jābūt stacionāram. Tas ir kā kuram fantāzija nostrādās. Es savus zimas karogus piestiprināju uz penoplasta un sataissīju sistēmu kur tā stāv uz vietas a zive peld apkārt. Viss likumiski un nevar piesieties. Jo tā ir stacionāra, kaut arī peld pa ūdens virsmu. A viss pārejais jau kā ziemā. Nostrādā karogs un aidā strādat.

swordfish216, 17.jūnijs 2022, 06:51

Nebij tur knifs, ka jābūt fiziski sasaistītai ar makšķernieku?
17.jūnijs 2022, 08:32 | links
 
Peldošu ūdu var lietot tikai tai jābūt nonkurētais. Tas ir tāds pats princips kā karogam jābūt stacionāram. Tas ir kā kuram fantāzija nostrādās. Es savus zimas karogus piestiprināju uz penoplasta un sataissīju sistēmu kur tā stāv uz vietas a zive peld apkārt. Viss likumiski un nevar piesieties. Jo tā ir stacionāra, kaut arī peld pa ūdens virsmu. A viss pārejais jau kā ziemā. Nostrādā karogs un aidā strādat.
17.jūnijs 2022, 06:51 | links
 
OzoluEdgars [16.06.22]: kamēr paši daudz ko zinām, kur kāds kaimiņš/paziņa utt ir maļiks, bet neko nedarīsim. Jā, noteikti netrūkst negodpratigu policistu, vides inspektoru utt., bet vai negribam uzlabojumus?! Tas nav personīgi Tev, bet kopumā, jo tieši makšķerēšanas sakarā regulāri ir "es zinu kaimiņu, policistu deputātu, vēl hvz ko", kas liek tīklus utt.


Pie velna, es gribu augt, nevis stagnēt
Jāā, nu aiz nezināšanas sanāk esmu maliķojis.
Tāda stūlba situācija. Ja es ezera saimniekam sākšu braukt virsū par to, ka viņš liek ūdas. Varu vispār tajā ezerā netikt, man to vajag.
Labi, ka pats neliek tīklus un pieskata, lai arī viesi to nedarītu.
16.jūnijs 2022, 10:51 | links
 
RaimisD [16.06.22]: ilmars638 [1:25]: vēlos piebilst, ka vasaras peldošās ūdas ir aizliegts izmantot.Likuma nezināšana neatbrīvo no tā.
Tiešām par to nebija ne jausmas.
Bija kkā atmiņā palicis , ka jāievēro 50m un viena ūda uz copmani.
Vietējie 100 punkti to neievèro. Tajā skaitā ezera apsaimniekotàjs.
Mani nosauks par stukaču utt., bet nekas labāk nekļūs kamēr paši daudz ko zinām, kur kāds kaimiņš/paziņa utt ir maļiks, bet neko nedarīsim. Jā, noteikti netrūkst negodpratigu policistu, vides inspektoru utt., bet vai negribam uzlabojumus?! Tas nav personīgi Tev, bet kopumā, jo tieši makšķerēšanas sakarā regulāri ir "es zinu kaimiņu, policistu deputātu, vēl hvz ko", kas liek tīklus utt.


Pie velna, es gribu augt, nevis stagnēt
16.jūnijs 2022, 08:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager