Kas notiek Latgalē

Rēzeknes upē tikai pliči, izmērs arī nepriecē. Jāgaida siltāks laiks
20.aprīlis 2022, 22:23 | links
 
Cik dzirdēts un redzēts pliči un cita smelte.... Raudas jau trešdien bij var teikt beigušās, tas ap sūkņu staciju Krēslīte
18.aprīlis 2022, 21:31 | links
 
Ir kādam kādas ziņas kas notiek Rēzeknes upē?Paldies
17.aprīlis 2022, 15:02 | links
 
Salmejs. Nebiju tur copējis vismaz 20 gadus, ledus vēl labs, augstāk ņēma sīkas raudas nonstopā, zemāk nano brekšuki. Viss kas lielāks laikam izkāsts, ruduļi gulēja vai izsprāguši. Nesaprotu kādēļ tam ezeram licenci pirkt uzlikts.
13.aprīlis 2022, 14:45 | links
 
Agnams [Vakar]: Sveiki copmaņi!
Vai kāds nevarētu padalīties, kā ar copi Rēzekne upē? Līmenis un straume gan jau laba, bet kā pati cope?Sēžot pareizā vietā, straume niecīga. 300 g asari...

Alex, 12.aprīlis 2022, 18:32


Aptuveni kurā Rēzeknes upes posmā? Brīvdienās izbraukājām Ludzas puses upītes, totāls tukšums, laikam par agru, tomēr vēl uz ezeriem ledus visur ...
13.aprīlis 2022, 11:09 | links
 
Alex [12.04.22]: Agnams [18:10]: Sveiki copmaņi!
Vai kāds nevarētu padalīties, kā ar copi Rēzekne upē? Līmenis un straume gan jau laba, bet kā pati cope?Sēžot pareizā vietā, straume niecīga. 300 g asari...varbut
Varbūt 300 miligrami?
12.aprīlis 2022, 22:04 | links
 
Agnams [12.04.22]: Sveiki copmaņi!
Vai kāds nevarētu padalīties, kā ar copi Rēzekne upē? Līmenis un straume gan jau laba, bet kā pati cope?
Sēžot pareizā vietā, straume niecīga. 300 g asari...
12.aprīlis 2022, 18:32 | links
 
Sveiki copmaņi!
Vai kāds nevarētu padalīties, kā ar copi Rēzekne upē? Līmenis un straume gan jau laba, bet kā pati cope?
12.aprīlis 2022, 18:10 | links
 

Pusdienās atbraucu. Daudz cilvēku. Ledus 43 cm, sniega līdz 40 cm. Ķīši raustīja 20 m no krasta 6.5 m. Tuvāk krastam nav zivju. Nav veikalos motiļu, labi ka vecos neizmetu. Vēl dažas dienas varēs ķert. Krasts vaļā dažus cm. Bet saulainā pusē, virs ledus tālu no krasta daudz ūdens.
9.aprīlis 2022, 18:10 | links
 
Šodien līdz vakaram bija normals.

aizkalnis, 8.aprīlis 2022, 20:27

Paldies! Rīt jābrauc, jo nākamās brīvdienās jau nevarēs...
8.aprīlis 2022, 20:49 | links
 
Šodien līdz vakaram bija normals.
8.aprīlis 2022, 20:27 | links
 
Kas Rāznā ar ledu, vēl ejams? Gribās vēl noslēdzošu copi šai sezonā!
8.aprīlis 2022, 12:57 | links
 
Oktobris [07.04.22]: Kārtējais mēģinājums savaldzināt kaulaino...
Bijām piecatā, man vienīgajam viens knapmēriņš, uz visiem daži zemmēri palaisti un mans viens 'vilciens' nogāja. Sekundes 30 pacīnījos un kā aizgāja, tā aizgāja, nejautājot manu viedokli

gincchs, 7.aprīlis 2022, 18:43

Nu tad nākošais ''vilciens'' būs krastā un pēc tam krējuma mērcē! Daugavā var trāpīties jebkas, kā jau upē.
Pagājušajā gadā, ap šo pašu laiku, Pļaviņās man daudz švakāk gāja... Vairāk uzsvars tika likts uz gumiju + dropšots, bet cik novēroju, tad daudzi darbojās ar mandulām.
Knapmēriņš šodien tiks tā sataisīts un klāt ar balto pussaldo, neviens gaļas ēdiens nestāv tad klāt
Jā, cerēsim, ka tā arī būs.
Vot mēs vakar bijām piecatā, no visiem teikšu tā - es vienīgais dauzījos tikai ar mandulām , copju skaita ziņā es biju līderis. Patīk viņam šitā grabināšana pa auksto ūdeni (:
8.aprīlis 2022, 07:29 | links
 
addd [07.04.22]: Latgalē pat govis Rāznā uz pēdējā ledus makšķerē.


https://www.grani.lv/latgale/131000-dve-korovy-na-ldu-istoriya-neobychnogo-spaseniya.html
Šīs govis visu ziemu pa ezeru staigāja. Nav žoga saimniekam.
7.aprīlis 2022, 21:12 | links
 
Kārtējais mēģinājums savaldzināt kaulaino...
Bijām piecatā, man vienīgajam viens knapmēriņš, uz visiem daži zemmēri palaisti un mans viens 'vilciens' nogāja. Sekundes 30 pacīnījos un kā aizgāja, tā aizgāja, nejautājot manu viedokli

gincchs, 7.aprīlis 2022, 18:43


Nu tad nākošais ''vilciens'' būs krastā un pēc tam krējuma mērcē! Daugavā var trāpīties jebkas, kā jau upē.
Pagājušajā gadā, ap šo pašu laiku, Pļaviņās man daudz švakāk gāja... Vairāk uzsvars tika likts uz gumiju + dropšots, bet cik novēroju, tad daudzi darbojās ar mandulām.
7.aprīlis 2022, 21:00 | links
 
Latgalē pat govis Rāznā uz pēdējā ledus makšķerē.


https://www.grani.lv/latgale/131000-dve-korovy-na-ldu-istoriya-neobychnogo-spaseniya.html
7.aprīlis 2022, 20:45 | links
 
Pašlaik pērkona negaiss, tagad jāiet pēc zivīm!
7.aprīlis 2022, 18:53 | links
 
Kārtējais mēģinājums savaldzināt kaulaino...
Bijām piecatā, man vienīgajam viens knapmēriņš, uz visiem daži zemmēri palaisti un mans viens 'vilciens' nogāja. Sekundes 30 pacīnījos un kā aizgāja, tā aizgāja, nejautājot manu viedokli
7.aprīlis 2022, 18:43 | links
 
Šodien bij vēl viens mēģinājums pierunāt kaulģīmi aizbraukt ar mani uz mājām un izpeldēties saldā krējuma mērcē... Jūt, ka būs sūdi, un neķeras svoločss :D
Pa 5 stundām laikam kādas 5 copes, bet neviena nerealizēta, uzknābj un viss...
Bet bez trofejām nepaliku (: - 1 vēzis, laikam kādas 5 grunteņu sistēmas izvilku un 2 svarus 25,28 grami :D
Laiciņš 'pasaka' priekš spiningošanas

gincchs, 5.aprīlis 2022, 20:13

Pa vējam jau no pretējā krasta varēja sākt....
6.aprīlis 2022, 07:57 | links
 
Šodien bij vēl viens mēģinājums pierunāt kaulģīmi aizbraukt ar mani uz mājām un izpeldēties saldā krējuma mērcē... Jūt, ka būs sūdi, un neķeras svoločss :D
Pa 5 stundām laikam kādas 5 copes, bet neviena nerealizēta, uzknābj un viss...
Bet bez trofejām nepaliku (: - 1 vēzis, laikam kādas 5 grunteņu sistēmas izvilku un 2 svarus 25,28 grami :D
Laiciņš 'pasaka' priekš spiningošanas
5.aprīlis 2022, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager