Kas notiek Latgalē

Vakar pabūts no vieniem Aglonas nelieliem ezeriniem. Ledus labs vidējim10 cm. Cope gan zem videjā. Knapi pa dienu nedaudz pāri 1 kg sikaļu, labi ka bonusā līdaks 1.7 kg trāpijās. Vismaz dēlam pirmā dzīvē izvilktā līdaka. Vēl bija 3 lidaku copes, bet pavelk 3m un pamet. Laikam laika maiņa ietekmē cope sūdīga.
24.decembris 2021, 09:37 | links
 

Adamova daudz mazākas zivis.
23.decembris 2021, 16:19 | links
 
Zvanīja paziņa,kas šobrīd copē pērtniekos, ledus apmēram10 cm, bet cilvēku ap 100 :))
23.decembris 2021, 14:48 | links
 
Sveiciens visiem svētkos! Varbūt kāds precīzāk var pastāstīt par situāciju Pērtniekos? Cope no ledus vai vēl vaļā.. un vai vispār tur kaut kas notiek? Atceros kādu laiku atpakaļ klīda runas, ka tur klapēšot ciet to pasākumu, bet pēc mājas lapas info izskatās, ka viss vēl notiek.

Karuusis, 23.decembris 2021, 11:59


Pasākums notiekās, cope no ledus. Foreles cena 6.30 par kilogramu, eksemplāri smuki, trāpās līdz pat 4kg.

P.S Priecīgus Ziemassvētkus visiem!
23.decembris 2021, 12:30 | links
 
Sveiciens visiem svētkos! Varbūt kāds precīzāk var pastāstīt par situāciju Pērtniekos? Cope no ledus vai vēl vaļā.. un vai vispār tur kaut kas notiek? Atceros kādu laiku atpakaļ klīda runas, ka tur klapēšot ciet to pasākumu, bet pēc mājas lapas info izskatās, ka viss vēl notiek.
23.decembris 2021, 11:59 | links
 
Ludzas ezera vidū 12 cm. Super ciets ledus. Krastā bija ūdens. Nemiet telti, ja nevajag,
lai stāv ragavās, dažreiz ezerā ir ļoti auksti kā šodien. Nav pēdu, ņemiet vergu! Mans radinieks reiz noslīka Ludzā, iekrita caurumā ziemas vidū.
22.decembris 2021, 23:39 | links
 
persikoff [22.12.21]: Нужен совет по поводу ловли плотвы.
Есть одно озеро не боьшое...еду туда обычно по щуке и окуню. Плотва иногда клюет
..но очень плохо....знаю что ее там много и крупная....летом ловил по 300-500грамм. Зимой эхолот показивает косяки крупной плотвы в пол воды....но не ловитсья как не пробуй((((
Uzraksti man privāti
22.decembris 2021, 22:16 | links
 

Gandrīz 2 kg. Vislabāk ķērās pēc 15. Likās, ka pa tumsu arī ķersies.
Nevajag melot, ka es nerādu zivis, esmu viens no retajiem, kurš gandrīz katru dienu sēž uz ledus.
22.decembris 2021, 21:07 | links
 
Alex [22.12.21]: opis12 [29m]: Alex [18:49]: Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.Visā pasaulē slīkst, vispirms jādoma ar galvu, kad kāpj uz ledus. Verga arī vairs nelīdzēs, ja tur daži cm apakšāKo tu zini par ledu, ja dzīvo Anglijā? Cik dienas gadā tu atrodies uz ledus?
Necik, cik tad man jābrauc lai tiktu uz ledus. Skatos uz taviem foto, ledus it kā ir, bet zivju nekad neredz. Vai tad ir jēga braukt tādu gabalu lai redzētu un pasēdēt uz ledus, es jau no saldētavas varu izvilkt kadu kluci...
22.decembris 2021, 20:23 | links
 
Нужен совет по поводу ловли плотвы.
Есть одно озеро не боьшое...еду туда обычно по щуке и окуню. Плотва иногда клюет
..но очень плохо....знаю что ее там много и крупная....летом ловил по 300-500грамм. Зимой эхолот показивает косяки крупной плотвы в пол воды....но не ловитсья как не пробуй((((
22.decembris 2021, 20:08 | links
 
Kur nopirkt mormišu (мормишь)
22.decembris 2021, 20:01 | links
 
opis12 [22.12.21]: Alex [18:49]: Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.Visā pasaulē slīkst, vispirms jādoma ar galvu, kad kāpj uz ledus. Verga arī vairs nelīdzēs, ja tur daži cm apakšā
Ko tu zini par ledu, ja dzīvo Anglijā? Cik dienas gadā tu atrodies uz ledus?
22.decembris 2021, 19:59 | links
 
Ivars1703 [22.12.21]: Vai Alex varētu arī nosaukt konkrētus tiesību aktus, kuros ir ietvertas normas, aizliedzošas Valsts policijai un Valsts ugundzēsības un glābšanas dienestam informēt sabiedrību par atklātajiem noziedzīgajiem nodarījumiem un veiktajiem glābšanas darbiem.
Viņi man atbild, ka nedrīkst publicēt visu informāciju. Vai vēlies viņus iesūdzēt tiesā? Pušā noslīka, bet Vugd mani kulturāli pasūtīja.
22.decembris 2021, 19:58 | links
 
Vai Alex varētu arī nosaukt konkrētus tiesību aktus, kuros ir ietvertas normas, aizliedzošas Valsts policijai un Valsts ugundzēsības un glābšanas dienestam informēt sabiedrību par atklātajiem noziedzīgajiem nodarījumiem un veiktajiem glābšanas darbiem.
22.decembris 2021, 19:52 | links
 
Alex [22.12.21]: Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.
Visā pasaulē slīkst, vispirms jādoma ar galvu, kad kāpj uz ledus. Verga arī vairs nelīdzēs, ja tur daži cm apakšā
22.decembris 2021, 19:48 | links
 
Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.
22.decembris 2021, 18:49 | links
 
Alex cik tu klases esi beidzis divas trīs?
19.decembris 2021, 06:00 | links
 
Asari ledu grauž
19.decembris 2021, 01:32 | links
 
Alex [18.12.21]: Šodien nebija lietus, varēja vairāk paskraidīt. I zivju daudz vairāk. Vidēji 0.5 zivis no 1 cauruma. Daudz asaru. Mazas zivis. Taisu voblu. Kur šodien varēja droši staigāt 100 m no krasta, rīt droši būs tikai 50 m. Migla ēd ledu.
Ne migla ēd ledu,bet asari ,:))
18.decembris 2021, 22:36 | links
 

Šodien nebija lietus, varēja vairāk paskraidīt. I zivju daudz vairāk. Vidēji 0.5 zivis no 1 cauruma. Daudz asaru. Mazas zivis. Taisu voblu. Kur šodien varēja droši staigāt 100 m no krasta, rīt droši būs tikai 50 m. Migla ēd ledu.
18.decembris 2021, 20:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager