Kas notiek Latgalē

Aizvakar vakarā biju A ezerā . 2 zandartiņi, no kuriem ņemams tikai viens. Pēdējaisa paņēma 22un 50 min.
15.jūnijs 2012, 22:54 | links
 
Es tagad sapratu - Jūs esat no tām amatpersonām, kuras vilka laukā grāmatu Latvijas zivis, lai noteiktu, ar ko baltais sapals atšķiras no raudas vai sapala, kad noteicāt, tad izmērījāt sapalu un konstatējāt, sapals ir mēra, lai gan jautājums bija par to, kāpēc Rēzeknes upē daudzas dažādu sugu baltās zivis ir ar melniem punktiem un vai tas ir normāli. Atbilde bija, ka ekspertīze Rīgā maksās 16 latus un es uzzināšu tikai šīs kaites latīnisko nosaukumu. Arī zandarta bilde ir šajā grāmatā. Un vēl, ja strādā šādā darbā, pamācieties, parunājie ar tiem, kurus pārbaudāt, apkopojiet informāciju, lai zinātu, ko .sargāt, punkts! Par "šiem gadiem" neko nezinu, bet, vēl pāris gadu atpakaļ, ja kādam vajadzēja REĀLU zandartu banketam, tas griezās pie viena vai pie otra puslegāla Adamovas zvejnieka un pirka. Tagad tas rūpals ir traucēts, jo daudzi ir atkoduši ezeru, makšķernieku ir vairāk un, ņeskažu za vsju Odessu, 99% ir ar kartēm. Bez obid.

Par to kura amatpersona tev ir mācījusi atšķirt raudu no sapala balsoties pēc zivju grāmatas man nav ne jausmas. Pats nekad neesmu bijis amatpersona, bet gan pilnvarotā persona. Un sūtīt uz ekspertīzi arī nevienam neesmu ieteicis un nezinu arī to, kas ir ieteicis darīt. Pirms saki, ka konkrēti kurš tev tā ir ieteicis, iesaku tomēr balstīties uz vārdiem un uzvārdiem, lai netiktu citi nepatiesi nopelti.
15.jūnijs 2012, 21:27 | links
 
ā nu tad labi..... Vienk nesapratu, nafig tā.... smieklīgākais, ka tas noticies pēc tā, kad es aizsūtīju Rolixam Tavu mob nr. :((
murgs.
14.jūnijs 2012, 22:31 | links
 
Ashukaini. Liekas, ka jau atrisinājās. Jebkurā gadījumā - paļdis par atsaucību.
14.jūnijs 2012, 22:29 | links
 
Janka, Rolix jau man atrakstīja, par bloķēšanu..... tik nesapratu- par kooooooooooooo????
14.jūnijs 2012, 22:21 | links
 
Ashukaini! Rolix-am 1970 radušās problēmas ar nobloķēšanu. Cenzūra. Ko darīt? Mēs ta prosti, nazynom.
14.jūnijs 2012, 21:57 | links
 
Labsvakars!
Vai kāds no šejieniešiem man varētu ieteikt karpu copes vietas Rēzeknes upē un Viļānu apkārtnē? Būšu pateicīgs. Rakstīt vēlams privāti.
14.jūnijs 2012, 18:21 | links
 
Uz privātiem ezeriem tie paši noteikumi kas uz publiskiem,(zvejošanā un makšķerēšanā, par liegumiem un laikiem kad var to darīt, tikai atšķirība, kas to drīkst darīt) ja grib zvejot privātā bez ierobežojumiem, tad jānokārto privātās zivju audzētavas statusu.
14.jūnijs 2012, 15:23 | links
 
>>>spiningists

hrens viņu zin par to legālumu, vīri viltīgi saskatās , iegrauž pa copumam un saka ka viss legāli. Tur gan čupa to mazo ezeru, kur nevar saprast kurš privāts kurš pa pusei, un kur ko drīkst. Tā ir lotgale, tur viss ir citādi neka čivuļzemē
14.jūnijs 2012, 12:48 | links
 
Ū, ko runājat, legāli no 16.06, palasiet likumus, zivju murdi gan no 01.06.
13.jūnijs 2012, 17:14 | links
 
To Duglas
A legāls nav no 21.06???
13.jūnijs 2012, 16:14 | links
 
Vakar 1 reizi pa 2 nedēļ, pat neieknāba. Ne ar Buma ne ne-buma ne citiem pričindāļiem. Toties blakus vīriņi ar legalo tīklu izvilka 3 līņus uz 1,5-2 kg, un līdakas 2 -3 kg. Tas pie Aglonas mazezera
13.jūnijs 2012, 16:03 | links
 
Dridža ezerā līdz 5zs droši, pēc 5 tiesības.
13.jūnijs 2012, 10:55 | links
 
Kas notiek Lubānas ez. un ap to esošajos kanālos upēs, gribās aizlait uz diennakti bet nau info ko un kā ķert? (pluds? spinings? fīders?)
13.jūnijs 2012, 07:49 | links
 
Sveiki vai dridzī ir atļauts lietot iekšderdzes motoru?
Paldies!
12.jūnijs 2012, 22:34 | links
 
es arii iz saatu atbraucu ar 1nu loceni i vairokom grebiezjom
12.jūnijs 2012, 22:29 | links
 
nu zirfe nekjeras - nav ko arii rakstiit.... aizbraucu paskatiit varbuut kada sene ir un labas meerces teisu pielasiiju.. parsvara gailenes un pavsara celmenes bet bonusaa baravika DDD. pachuksteshu ka jau 3 dienas baroju punjkjinajiem vietu - [pat nesmu megjinajis - varbuut shonakt megjinashu
12.jūnijs 2012, 19:54 | links
 
Zifotaaj, a kur Tu pazudis biji? sēņoji??? :DDD
Es ta domāju, ka es darbos ieracies līdz kaklam, bet izrādās Tu, Aivar vēl trakāk darbā ieracies esi :((
12.jūnijs 2012, 19:46 | links
 
Jesss man arii beidzot rekords !!! 12.06. pirmaa baravika!!! DDDja zive nekjeras jakjer seene!!!
12.jūnijs 2012, 19:36 | links
 
Rolix, ashukainis tepat vien ir, tik viena vaina ka ieracies papīru un darbu kalnos..... cerēju atvaļinājuma ar šodienu, bet skuju, vel nedelu kolēģes nebūs darbā i netiku otpuskā :((( ja vajag Valnāna mob. nr, uzraksti man vēstuli, aizsūtīšu :))
11.jūnijs 2012, 16:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager