Kas notiek Latgalē

Rolix motorčiks ir man, bet pilnīgi var iztikt arī ar airiem, pašreiz braucu komandējumā uz Rāznu uz pāris dienām, pēc tam var paštukot. Ne asakas!
11.jūnijs 2012, 14:35 | links
 
Nu nē Valnaan,neviens pat tuvumā necenšas Tevi āzēt,pat prieks par Tevi un Tavām bildēm/godīgi/,a par laivu ideja forša,man tikai pagaidām motorčika nav/nosprāga/Sesdien vai nu LUDZA pa to raj.kur motili ziemā skalo,vai nu atkal Adamova,vēl ja Ashukaini dabūt rokā,būtu ofigets
11.jūnijs 2012, 13:37 | links
 
Rolix 1970 Vai nu Jūs abi mani āzējat vai jā! Ja nē atsūti savu e-pastu. Varbūt aiasūtīšu Tev savu karti, kā pierādījums varētu būt dažas bildes ar tikai šim ez. raksturīgām vietām. Ja tev ir normāla laiva, var iebraukt arī divatā. Bildē gumija vispār nav redzama, tas ir voblers, kuru dažreiz iemet pārbraucot no vietas uz vietu. Ja kas, mans telefons ir ashukainim.
11.jūnijs 2012, 11:18 | links
 
Valnaan,bildē labi nevar saskatīt,gumija balts ar sarkanīgu?Ja es pats tādus 3gab.nēbūtu izvilcis,piekristu Dagnim,Adamovā zanderu nav,uniforma forša,tikai es azartā palaidu garām,kurā galā biji,pārsvarā visi velcēja
11.jūnijs 2012, 09:32 | links
 
Sestdien biju Rāznā 10gb plauži plus ukleika tikai viens asarītis.bildes ielikt no telefona diemžēl nemāku.
11.jūnijs 2012, 09:05 | links
 
Vakar atkal biju daugavā uz 5stundām pa karsto laiku lai varētu paspēt uz futbola skatīšanos. Ķēru no 14:00 un rezultātā 14 asarīši no 150-300gr un kādas 5līdaciņas atlaistas. Šoreiz gan biju ap Jersiku.
11.jūnijs 2012, 07:13 | links
 
Dagnis16 Par Zosnas ezeru,ja ir interese smalkaaka,jautaa PM,ljoooti paziistama vieta..
10.jūnijs 2012, 23:25 | links
 
Es tagad sapratu - Jūs esat no tām amatpersonām, kuras vilka laukā grāmatu Latvijas zivis, lai noteiktu, ar ko baltais sapals atšķiras no raudas vai sapala, kad noteicāt, tad izmērījāt sapalu un konstatējāt, sapals ir mēra, lai gan jautājums bija par to, kāpēc Rēzeknes upē daudzas dažādu sugu baltās zivis ir ar melniem punktiem un vai tas ir normāli. Atbilde bija, ka ekspertīze Rīgā maksās 16 latus un es uzzināšu tikai šīs kaites latīnisko nosaukumu. Arī zandarta bilde ir šajā grāmatā. Un vēl, ja strādā šādā darbā, pamācieties, parunājie ar tiem, kurus pārbaudāt, apkopojiet informāciju, lai zinātu, ko .sargāt, punkts! Par "šiem gadiem" neko nezinu, bet, vēl pāris gadu atpakaļ, ja kādam vajadzēja REĀLU zandartu banketam, tas griezās pie viena vai pie otra puslegāla Adamovas zvejnieka un pirka. Tagad tas rūpals ir traucēts, jo daudzi ir atkoduši ezeru, makšķernieku ir vairāk un, ņeskažu za vsju Odessu, 99% ir ar kartēm. Bez obid.
10.jūnijs 2012, 22:06 | links
 
Biju Cirītī pat veselas divas reizes.

1. reize iegadījās vakardien vakarā pēc 18iem. Līdakas ņēma gariem zobiem un tieši vienā noteiktā vietā. Cik apkārt braukāju - nekā. Tā nu es tur vienu 50cm un 3 mazākas noķēru, bet pati lielākā (uz aci ap 2kg) atļāvās pie laivas vizuli izspļaut un gandrīz vai man ģīmī :) Tā nu viņas visas tai dienā ņēma - āķīši knapi lūpā (pat visai mazo rotiņu).
Ja būtu turpinājis ķert ar to pašu vizulīti, varbūt būtu bijis kas vairāk, bet piečakarēja karabīnīte un vizuli pakāsu...
Kopā: 4 līdakas (1 mērs, 3 zemmēri), 1 smukāka neizvilkta un pāris asarēni.

2. reize iegadījās taisni šodien pašā lielākajā karstumā, kas neko labu nesolīja. Tā jau arī bija - 2 asarīši, zemmēra līdacēns un kolēģim kas līdzīgs pie laivas arī izspļāva vizuli.
Kopā: faktiski tukšpadsmit, bet pie dabas pabūts, saulē apsvilis un atpūties.
10.jūnijs 2012, 21:49 | links
 
Varbūt pa šiem gadiem ir mainījusies situācija, bet tā kā salīdzinoši bieži braukāju uz Adamovas ezeru tīklus valkāt laukā un pārbaudīt makšķernieku kartes, tad bija zināms, ka zandarti tur nedzīvo. Es jau tikai priecātos, ja tur zandarti būtu atgriezušies.
10.jūnijs 2012, 21:29 | links
 
Dagni 16 Ir labi, ka Jūs tā domājat par Adamovas ez.
10.jūnijs 2012, 21:17 | links
 
Adamovas ezerā pirmkārt zandarti jau sen kā ir izzuduši. Pastāv ļoti mazas izredzes tos dabūt Adamovas ezerā.

Man ir viens jautājums. Kā tagad ir ar copi Zosnas ezerā? Vai no Veczosnas puses kaut ko tagad var noķert?
10.jūnijs 2012, 21:04 | links
 
Pa sēkļu malām un izteiktiem kritumiem, vēlams, perpendikulāri krastam. Sēkļus vieglāk atrast ziemā, tā ir precīzāk, piefiksēt GPS vai atcerēties orientierus. Pārsvarā strādā nogāzes lejas daļa vai paša apakša. Zandartu vieglāk ir noķert ez. A daļā.
10.jūnijs 2012, 19:46 | links
 
Mož kurš zin,kurā galā(aptuveni) Adamovas ez. zandartu ķert?)
10.jūnijs 2012, 19:25 | links
 
Vakar as beju gaišā BUŠĀ ar elektromotoru, bet bīžok vacā UFIMKĀ(krīvu gum. laiva)
10.jūnijs 2012, 18:26 | links
 
Drusciņ palasīju,nu stop,Valns,kaida Tova laiva,šodien kirdik,nē nu bija cope ,3 astes apkoda ,labs līdaks pie laivas teica čau,pametu laivu ,drāzu uz Aļasku pēc silikona,ezerā iekša un HER,NE PIESITIENA/Veči ,a mūsejais ta rullē,Alūksnes čempī 3vieta,kautkādin 2cm. pietrūka līdz 2 vieta.Labs keksis,lai viņam turpmāk veicas pārstāvēt Latgali!!!
10.jūnijs 2012, 15:40 | links
 
AKD, es taču nemāku rakstīt - Latgali - ar visdziļāko cieņu pret dzimteni atvainojos..
10.jūnijs 2012, 08:20 | links
 
P.S. Man žēl ka tev kauns par Largali :(
10.jūnijs 2012, 08:20 | links
 
roļix, tas vistiešākajā mērā ir saistīts ar copi, pirmkārt, es atbildēju uz modrais komentu un paskaidroju kapē šodien netiku copēt, otrkārt - paskaidroju ka mēģinājumi ir beigšies UN turpmāk varēšu vairāk laika veltīt copei - tātad ķert zivi, tādat Latgalē, tātad atbilstība foruma tēmai :) Un par izvirtību es toč nesapratu, bet ne es vienīgais esmu, kurš mēdz aizpļāpāties ne par tēmu, ieejot citās foruma sadaļās paveras tādi romāni ka prieks lasīt :)
10.jūnijs 2012, 08:18 | links
 
Vakar Adamovā (Rēz. nov) 3 zandarti un tris asari uz diviem. Arī velcētāji izvilka pa līdakai. Švagers, savukārt, Lubānā 8.9 kg līdaciņu.
10.jūnijs 2012, 06:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager