Kas notiek Latgalē

Asars, nenjem pieree roliku, vinjsh veel 1.klasee nezin, kas tas taads izlaidums :DDD
9.jūnijs 2012, 21:58 | links
 
Asari19,jūties beidzot kaunu,te runa ir par copi,nevis par izvirtību,šeit normāli veči sēž ej uz saviem Dr.lv,kauns par Latgali/
9.jūnijs 2012, 21:18 | links
 
Modrais, es ar būtu šorīt gājis copēt, bet apzinoties ka man vakarā būs jāpiedalās 9. klašu izlaidumā, jāuzstājas un pietam vēl visa diena mēģinājumos - es klasiski izslēdzu modinātāju un nolikos gulēt tālāk.. Izlaidums gan sanāca foršs, prieks par paveikto un visu nedēļu ilgiem mēģinājumi beigušies, tagad varēšu nodoties copei..
9.jūnijs 2012, 20:12 | links
 
Rolix, būtu kaut kas ievērības cienīgs, uzrakstītu, bet diemžēl nav nekā ievērības cienīga.....
pa Bākas maksas dīķi makšķerējos :DDDD karūsas vēl nav īsti kārtīgi sākušas copēt.... pirms aukstumiem bija super, aukstumi visu sačakarēja.... Rītdien būs jāaizskrien kaut kur, vēl īsti nezinin kur iemest pīckas publiski pieejamos ūdeņos, biški pieriebies tas dīķis :DDDD -lai līņi iznārsto un tad es došos uz dīķiem atkal!
9.jūnijs 2012, 19:04 | links
 
Nu laikam tā,Rēzeknes nov.Adamovas ez.Padirsu rīta copi,izbraucu 6.oo uz ezera,trešajā metienā zandera kungs 2,2kg,karoče vēl 2st.laikā vēl divi gab.tādi paši,tad klusums pilnīgs,tad līdaks no 6metru dziļuma nu tādu sveci uztaisīja Ooi.Rīt starts uz Lielo Ludzas ez.,tur veči arī velk,ne asakas pārejiem,ko klusējat?
9.jūnijs 2012, 18:40 | links
 
Vīri var būt kāds var pastāstī ko no sevis izsaka laiva Outland IPB-300???
9.jūnijs 2012, 17:33 | links
 
Asari19 vienkārši velkot tikai vardes ķeras:)
Šorīt ar švāgeri stundas laikā no 6:30noķērām 3mēra līdaciņas un 4asarus, lielākajam 400gr. Pēc tam gan tikai zemmēri un pāris asarīšu copes.
9.jūnijs 2012, 11:45 | links
 
Viesite gan neesmu leisus manijis,bet Sauka jaa.un kas intresanti vini pie laivas ir pielikusi savu karogu.tadu nelielu ,ka pie mums te pie masinam liek.
9.jūnijs 2012, 10:48 | links
 
Pa ilgiem laikiem bija ģelas latgalē, vakaros pēc dorba sanāca uz stundiņu ap 20 ieskriet kaut kādā ezeriņā starp Preiļiem un Aglonu. Jāsaka ar ierasto pierīgu ne salīdzināt. Pa lielupi var dienu nobraukt un priecīgs ja 1 - 2 sakašā tos pašus nemēra, a Čongaļzemē pa uz katru 3-4 metienu te asaris 500 g , te līdaka. Lielākas gan par 3 kg netrāpijās, daudz arī nemēra, bet tur ir process
9.jūnijs 2012, 10:24 | links
 
Tagad nāk rīt vietu pie ezera nebūs pēc šāda raksta :D
Nezinu, zandarti nav mans, būs jāpamēģina moš kas...
9.jūnijs 2012, 00:25 | links
 
nezinu, ko visi tai Rushonaa atrod, ka Kalupee uz urraa zanderi naak...
8.jūnijs 2012, 23:09 | links
 
Leiši ir gan Saukā, gan Viesītē arī redzēti.
Aizvakar biju Rušonā otro reizi, labāk būtu klusējis :( 2 zandarti atpakaļ, ašuks ap 300g pie laivas aizmuka un tas viss no 4-13:30. Tautas daudz arī darbadienās. Pilnmēness uzdarbojās laikam.
8.jūnijs 2012, 22:58 | links
 
Asaris19, bija, bija līdzīgi tikai ziemā, pamostos 4:00, vēl pagulēšu 5 min.
Zvans no copesbiedra (ap 5:00), "eu zin' ko, es aizgulējos", :D atbildēju ar to pašu... :D
8.jūnijs 2012, 19:58 | links
 
Šorīt baigi forši sanāca - pamostos, paskatos telefonā 4:35, domāju nu labi vēl 5 min, 7:45 :D
8.jūnijs 2012, 17:57 | links
 
Modrais, Vnk velkot vai pa grunti uz asariem?
8.jūnijs 2012, 17:54 | links
 
modrais kuupinju uz Jaanjiem gatavo:)
8.jūnijs 2012, 15:26 | links
 
Nu šorīt atkal pabiju daugavā pie Līvāniem no 4:30 lidz 12:00, rezultātā divas līdakas 1,6 un 1,2kg paņemtas un 8asari no 150-300gr izmānīti un kādas 5 amnestētas. Asari sita uz lielo zivtiņu tīri patstāvīgi un vakar tika noķerti 12 asari.
8.jūnijs 2012, 13:58 | links
 
fliper, ir divas ekipāžas, kas braukā pa vienai dienai tīri džigojot. ar tiem ir pļāpāts, normāli ļaudis ar smieklīgu krievu izrunu :)))))
pārējie droši vien neatšķiras no mūsu vietējiem bāliņiem :)))
8.jūnijs 2012, 12:16 | links
 
Tā kā mūsējie būtu labāki, atbrauc uz ezeru pasēdēt ar gruntenēm(uz gumijas) papēta vai nav kontroles uz ezera un vakarā tā pat tīkls un ūdas saliek, daudzums atšķiras no vainas izjūtas:D
8.jūnijs 2012, 11:48 | links
 
martins.Tad paseko ko viņi dara nakšņojot uz salas!Ne vienu vien reizi ibāž kādu tīklu līčos un pa gultnes malām sakrāmē stacionārās ūdas!Šitos braļukasus vajag ar sūdainu koku atpakaļ uz fāterlandi!
8.jūnijs 2012, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager