Kas notiek Latgalē

Tieši tā Joņ, neņem pierē tos skaudējus, paši noķert nejēdz un tik meklē kašķi... Davai liec vēl bildes, gribas acis pamielot :), Tev jau ir ko parādīt... Ieliec vecās arī, tikai pieraksti aptuveno laiku, citādi ir mums te kadri , kuri pat bildē gadalaiku atšķirt nevar :), a vot uzbļaut...tur jau lielu mākslu nevajag. Veiksmi turpmāk!
22.maijs 2012, 12:06 | links
 
Zivis ēdu, man tās garšo, bet neuzskatu, ka cope ir tas pasākums, kurā iespēju robežās pārtikas programma jāpilda katru reizi pēc maksimuma, lai saliktu rezerves saldētavā vai piebarotus radus, draugus un kaimiņus. Ar vienu - divām astēm pašiem pietiek vienmēr, ja vien nav daudzbērnu ģimene :)))))
Tāpat jau presings pēdējos gados uz ūdeņiem ir nenormāls.
Kas skar bildes, rējēji jau ries vienmēr, bet tomēr - vai tad ir grūti ar cieņu izturēties pret to, kas ir jums apkārt? Kāda velna pēc tie pirksti ir visur jāsabāž iekšā? Pamēģiet uztaisīt vienkārši skaistu bildi. Pašiem būs prieks, un arī citi novērtēs.
Un atlaista smuka izmēra zivs ir daudz feināka par nostīvinātu.

Zivis ir jāēd, bet nav jāstīvina viss pēc maksimuma likuma robežās...
22.maijs 2012, 08:33 | links
 
Janka, neņem pierē tos..... komentētājus....

Man personīgi po... cik copmanis paņem tās zivis mājās, galvenais, lai MN ietvaros viss iekļaujās un miers.... mani vairāk besī tie tīkli utt, kā ieraugu, tā nervi čupā un nedod Dievs sastapšu kādu velkot laukā tīklu.... za sebja otvečats tādā gadījumā ņebudu 100 % .....
Un pateicoties tādiem komentētājiem, liela daļa interesantu personību- copmaņu ir forumu pametusi un mēs pārējie copmaņi nevaram vairāk palasīt lielu daļu interesantu atskaišu par copi.... cietēji esam visi pārējie copmaņi, nevis tie preži, kas izvemj tos savus komentārus pie bildēm..... Jo viņu misija ir tāda- ielien cl.lv, izvem kaut ko pie copmaņu saliktajām bildēm un staigā laimīgs, tas viņiem sagādā baudu.....
es pie tādiem nepiederu, jo man tas nav saprotams..... Ok, ja vēl tos komentus rakstītu bērni līdz 10 gadu vecumam, kad vēl prātiņš nav izaudzis, tad būtu po, bet ja tos komentus raksta pieauguši cilvēki, nu tad sorry....
Protams, saprotu arī tā saucamos-ķērājus-atpakaļ laidējus, bet nu tā ir viņu vēlme un nevajag to uzspiest citiem copmaņiem! NAv jau tas nekas slikts atpakaļ zivis palaist, bet nu ne jau ta vienmēr viņas jālaiž vaļā.... Kādreiz jau zivi ar vajag uzēst, lai gudrāki mēs paliktu un tik stulbus komentārus pie bildēm vairāk nekad nerakstītu!
es personīgi, tāpēc arī nevienu bildi neesmu te, copeslietās ievietojis, jo man nav vajadzīgs tas, ka kaut kādi tirliņi savus komentus saliek, zivi ne tā turi, zivs dubļos kā cūka, zemmēra- kaut gan nekādu pazīmju nav , ka tā tas varētu būt jo mērogam nekā blakus nav utt....
Brīžiem šitādus murgus paskatoties, ap dūšu paliek tā....
Janka, turies! :))
22.maijs 2012, 07:55 | links
 
Laikam tas velns nav tik melns, kā viņu mālē, mālēju, mālējam...
22.maijs 2012, 07:30 | links
 
Labrīt - beidzot pamanīji...

Šis lielā mērā ir vaidētāju forums un visi vaid par visu un vienmēr, izņemot zināmu daļu lietotāju un šis procents diemžēl ir lielāks pirmajai daļai.

Noķēri vienu zivi - lāme, jo nejēdz vairāk. Noķēri vairāk - idiots, gaļenieks un par bērnu nākotni nedomājošs. Tas nekas, ka cilvēks varbūt aizbrauc vienreiz mēnesī uz copi un kopumā mājā atnes pulka mazāk nekā tāds, kas iet katru dienu un nes tikai 1 zivi.

Visi ir speciālisti zivju izmēru noteikšanā un bilžu estētikas ziņā jo īpaši, kas visvairāk attiecas uz to, aiz kā zivi var ņemt un aiz kā ne.

Visi 100% mērā ievēro Makšķerēšanas noteikumus un ja aizrādi, ka pārmērīgi pedantiska likumu ievērošana norāda par zināmu gara vājumu, tieci izlamāts par maluzvejnieku.

Internetā jau visi var gudri vāvuļot, tēlot svētuļus, bet kas var apgalvot, ka tāds saukļa "gaļenieks" skandētājs pats katrā zābakā no copes neved 2 minilīdakas? Tak jau neviens.

Tieši šajā sadaļā par laimi gan grozās vairāk saprātīgi ļauži, lai gan skaits jau ir diezgan neliels. Tautā gan iegājies uzskats, ka Latgalē jau visur tīkli, visur murdi, zivju nav un ka viss tiek stiepts mājā. Lai. Jādomā, ka šo uzskatu vairāk izplata tieši tie, kas no Latgales ir vistālāk - tā teikt, bijis neesmu, bet viedoklis ir (vai arī viena tante pačukstēja). Paša pieredze liecina, ka ne tuvu tik traki nav un ja vēl palasa aprakstus/paskatās bildes par tīklu/murdu apjomu godīgajā un krietnajā Rīgā, neko diži komentēt vairs nevajag.

Turies, vecīt.
21.maijs 2012, 23:15 | links
 
Veči, jautājums? Pievienoju bildes albumam, daži komentāri izsauc vēlēšanos paņemt atvaļinājumu uz sava rēķina un aizbraukt ciemos pie šo komentāru autoriem, arī ar airi. Turos un neatbildu, jo ir žēl šo cilvēciņu, lai gan no otras puses... Vienkārši interesanti, kādas ir Jūsu domas? Ceru, vismaz Latgalē tādu ir mazāk.
21.maijs 2012, 22:56 | links
 
ļEsenka.
Vakar grauztie cepumi, šorīt stipri sagrozīja dienas sadali, jo uz ūdens biju stipri par vēlu, pēc 08:30, citās reizēs ap šo laiku jau posos uz māju pusi.
Stundas trīs patvičoju un padžigoju, cerot izprovocēt līdaku, bet kad nekas nebija izdevies, tad pārslēdzos uz asariem. Process aizgāja, katrā pieturas vietā bija pa 1-2 copēm, taču nekas lielāks par sprīžiniekiem neķērās, izņemot vienu reizi, kad pavilku nopietnu asaru tēviņu vai vectēviņu, bet pie pašas laivas norāvās, pavisam drusku pietrūka, lai būtu to ieraudzījis.
20.maijs 2012, 23:56 | links
 
Brīvdienās pabiju Līksnas upītē uz kādām ~2h. Neko agri nesanāca, tā vien ap kādiem 11iem, kad saule spīdēja kā tādā solārijā (ciemos braucu)...

Sāku špiņot kādā it kā ne diži cerīgā vietā un tur jau sīks līdacēns turpat pie kājām nesekmīgi kampa rotiņu. Zivis ir, gan jau būs vēl :) Pēc 100 metriem vēl viens, bet jau lielāks pie krasta notinās. Un tad tukšums krietni ilgi, līdz kādā jau bez diža entuziasma veiktā metienā līdacēns (51 cm) pieteicās gan. Ar šo gan bija joki, jo nekādi negribēja doties krastā, priekš tāda izmēra gana enerģiski šaudījās turpu, šurpu un taisīja sveces, bet āķītis bija ieķēries nu dikti knapi, taču viss beidzās laimīgi un vismaz radu acīs izblamējies netiku - nebija jāskaidro, ka piekopju tikai "ķer un atlaid" :)

Tagad tur mailes nārsto, laikam drīz arī ar pludiņu varēs ko ķert. Tā upīte vispār samērā dīvaina. Pavasarī tur vispār var tukšā palikt... Radagabals, kas tur vairāk copējis, atzīst, ka tikai vasarā var kaut cik prātīgi paķert.
20.maijs 2012, 22:35 | links
 
Diena veselīgi pavadīta Feimanītī. Atkal tas pats scenarijs kas iepriekš - Viena 55cm uz māju, kādām 15 amnestija. Izmēģināju visur, gan zālēs gan bedrēs, lielās atrast tomēr nesanāca, Nekas, gan nākošreiz :D
20.maijs 2012, 22:09 | links
 
Zinu ezerus kur tīkli ir ļoti bieži, bet zivis arī ir, neteikšu ka daudz, bet ir.
Kstate Briģenē arī pagājušogad tīklos divreiz iebraucu.
20.maijs 2012, 20:32 | links
 
shodien biju arii Aglonas novadaa - Razljivaa, ar spini, neko tur arii neieraudziiju i nesajutu, ja neskaita aizkjertos tiiklus...
20.maijs 2012, 19:53 | links
 
Juris10
Tur jau to ezeru dikti daudz un visos daudz maz ķeras, tik naf laika izpētīt daudzus, vot i sanāk aizlaist uz tiem, kur kaut ko jau zinu. A svešos kā vakar Briģenes ez. jābrauc necopes laikā ( dikti saulainā un bezvējā) vairāk vizināšanās un meklēšanās režīmā. Tā arī tiek pelnīti krustiņi un mīnusiņi ezeriem. Šodien Višķos korišam galīgs goļaks.
20.maijs 2012, 15:34 | links
 
Rotinjsh man tik vienreiz Salacaa atnesa 62 ashukus 59 minutees, tas bija vnk p...pec!meppa 2 nr sudrabinjsh, nezinu, kas par kataklizmu bija zem uudens, bet virspusee bija palicis no 20 uz 12 graadiem, perkons un krusa 2 dienas no vietas 2008. gadaa...:)))tomeer, lai nokertu kg asaraino bija vajadziigs tikvien kaa gummi...:)))tik mans rekords 1.3 kg panjeema uz kuusamo professor 18 gr, kerot liidakas
20.maijs 2012, 05:05 | links
 
Tontons
Skatos esi sācis maskēties. PAR to J.... ezeru arī esmu dzirdējis atzīstamus vārdus no tava kolēģa. rīt doma aizbraukt uz citu asariem bagātu ūdeni, jo info iegāja, ka ašuks sācis atsaukties...
19.maijs 2012, 22:54 | links
 
Monstrs
Atzīšos godīgi, manā ēdienkartē ašukiem rotiņi ir pazuduši. Viņi ir labi, strādā, bet man līgums ar viņiem beidziesssss...... Kaut kāt tā iegājiesss...
19.maijs 2012, 22:15 | links
 
značit tā, vietās ne tik tālās, cops bija!
19.maijs 2012, 20:55 | links
 
Briģene ir dziļa - (http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-41537.htm)
Un zivis dabūt nav viegli, daudz zīmuļu šai ezerā 4 copes, 4 līdakas, lielākā +/-40 cm ;)
Ir līcītis, līdz 5m dz.kartē tur arī pārsvarā ķeru briģenē, jo 20 metros ķert nav kaifs...
Asari un līdacēni pārsvarā, bet saulainās dienās šai līcī ruduļi iet !!! , un uz 1nr. rotiņa ,ja pabraukāt uz rinķi pameklēt, var labi savalkāt asakainos ;)
Ne asakas!
19.maijs 2012, 20:48 | links
 
Ak jā, šodien biju Briģenes ezerā, razvetkā, nebij ja tur būts, un nekad vairs tur nebūs būts :) Ezers smuks, dzidrs, 3m viss redzams labi, vidū dziļš, gar niedrēm zāles apakšā, ne sēkļu, ne kantes interesantas neatradu, rezultātā 2 knapi ašuki aug tāļāk. Piebraukt gandrīz neiespējami, visur privāts, apkārt daudz māju un visiem laipas, laipas un laivas, kaut gan daudz arī redzēju čaļus baltās biksēs copējam no laipām :))))
19.maijs 2012, 19:45 | links
 
Šis tas jāiemet, jo Modrais svoločs jau tāpat neklusēs:)
Nu vakar ar šito redjisku bijām 1 no Aglonas ezeriem, ui cik tur viņu! Gribētos visos paprovēt, bet laiks nepietiek.
Copējām no 10-17, sākums bij smuks un jauks, man līdaks 1,250kg, tad ašuki smuki, kopā 3, lielākais 720g, daudz amnestējamo živčiku un tad popjorlo Možajam, 2 līdakas 1,450 un 1,330kg, labi vēl ka ašuki bij mazāki par muņejim, lielākais 660g, arī 3. Copes realizētas bij smuki, man pirmās 9 copes, 9 zivis, beigās druski procents sabojājās, 13 copes - 10 zives, 6 atpakaļ. Modrais gan muļļājās visu dienu zem 50 %, ap 16 copes šim, 5 žuves pajēma un 2 atlaida, vot tā i sanāca, ka šim 1 līdaks vairāk. Gan jau pats ar ko ieklabinās, kad pamodīsiesssss.......
19.maijs 2012, 19:23 | links
 
Dubnāir dzīvība uz špini, ultralite?
19.maijs 2012, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager