Kas notiek Latgalē

No rīta Sološu ez/Zeltiņi/,praktiski nulle',bet inspektori var teikt perfekti pieklājīgi,nu bet viltīgi kā lapsas.Ja copē pēc noteikumiem,viss ir štokos,pat parunāt par visu ko var/malači/.
19.maijs 2012, 15:53 | links
 
tiko no Feimanja, 2 panjeemu 52 un 57 cm, + 4 ziimulji atlaisti
18.maijs 2012, 08:57 | links
 
pabiju ezeraa... No aptuveni 15.oo liidz ~20.30,ar paartraukumu,kad peerkons iedzina krastaa. zivju rosiiba ezeraa stipri minimaala. Nomeetaajamies ar kundzi liiki. Tikai un vieniigi zemmeeri,ne lielaaki par30 cm. Arii tie pashi man retaak,joi njeema tikai uz vienu no rapalaam,ar kuru darbojaas dziivesbiedre,skaldiija ne pajokam,laikam kraasa shoreiz nospeeleeja lomu-hroms ar spigti zalju mugurinju... Vairaak pa zaaleem. Tikai pashaa vakaraa ehalots uzraadiija lielaaku zivju barinjus uz kanteem 2-5m dziljumaa,domaaju,taas bij baltaas. Maajaas bez loma,tachu atpuuta laba! lielaas liidakas veel priekshaa...
16.maijs 2012, 22:44 | links
 
Copmann, kāds nu kruam copes veids ir tuvāks pie sirds!
Es tajā maksas dīķī visu dienu uz div fīderiem maucu un dažkārt arī vēl pludiņmakšķeri iemtu bonusā, jo dīķa saimnieks foršs džeks :)) un tici vai nē, ar tiem fīderiem regulāri lidinot iekšā, velkot laukā, nogursti nemazāk kā spiningu mētājot visu dienu :)) Protams var jau iemest fīderi un lai viņš stāv diennakti, bet tas nav tas, gribēsi piečakarēt kādu zivi, visu dienu aktīvi darbosies, un ja ir copes diena, pat nesanāk laika pakaļu piesēdināt pie sola.....
Hotentot, es jau to arī dar vairākus gadus, bet apnicies tas viss kaut kā :( es teiksim tā, varētu aizbraukt reizi mēnesī uz copi -uz maksas dīķi un viss, es lieliski atpūtīšos, pozitīvi uzlādēšos un gaidīšu nākamo reizi.... a tajos publiskajos ūdeņos, nu protams gadās kāda lielāka zive par šikajām ar dažreiz.... Bet cik var ķert tos kitekatus??? visu ziemu Lubānā kitekati jāķer uz mikro mormenēm, aukliņām, lai vismaz to procesu interesantāku padarītu, bet ar jau tas viss apnicies.... a ja cauru gadu tā -ta var nojūgties.... ne jau es braucu uz lielu maksas dīķī, kur ir mūždien kolhozs ne pa jokam utt, aizbraucu uz dīķi pie saimnieka, kur ļoti reti, kad ir vēl kāds copmanis.... nost no pilsētas, nost no darba, nost no ikdienas -aizbrauc, neviena netraucēts, paklausies kā putniņi čivina un ņemās, paskaties uz dabu utt.... nu karoč sapratāt mani....
16.maijs 2012, 21:25 | links
 
Ashukaini, zini kad ir patiikams nogurums peec copes?:DDD

Kad esi novaaleejis n-tos km gar sarezhgiitu upes posmu meetaajot, kad esi nomeetaajis spini 10 un vairaak stundas no vietas, staavot laivaa skaistaa ezeraa, kad rokas peec copes saap veel naakamajaa dienaa, kad ciininji ar zivi iztuksho, un te ir daudz veel citas forshas izjuutas:)
16.maijs 2012, 21:08 | links
 
Jauzraksta ar kaut ko....;)))

Sodien 5 izbraucaam no Dpils un panjeemaam kursu uz vietu x Daugavaa.Izbraucaam liiklochus apkaart un esam uz vietas, kur IR zivis:)))

Sataisiijaamies ar copes koleegji un noejam no nelielas kraujinjas zemaak, redzam, ka kruumi ir uudenii, bet iespeejas iemest un izvadiit maanekljus ir diezgan eertas, taapat arii paarvietoshanaas iespeejas ir! Pie krasta ieraugam un izdzirdam plunkshkji un uzliekam maanekljus:)

Izdaru pirmo metienu, kas ne sevishki izdevaas ar relax gummi burkaankraasaa un hop!!!pirmajaa metienaa smuka liidacinja 60 cm tiek panjemta.pasmejamies, izdaram paaris metienu, atkal hop!!!knapmeers sabuchots! veel reiziiti un peec piecirtiena peec sajuutaam riktiigs zemmeers sabuchots:)jautraa noskanjojumaa dodamies pieveikt garu distanci, pavelku zemmeerus, izbaudu copes. koljeega ar censhaas un vienubriid shim uz akmenjaina upes parieziena cops!stabiils meers 58 cm panjemts.Sasniedzam upiites ieteku, izdaru metienu pie kruumiem, ir!51 cm panjemts. jauki.turpinam gaajienu, koleegim cops un 53 cm somaa.veel pameetaaju to vietu hiitu dubultshuupinju, kursh ljoti garshoja zemmeeriishiem un kaadai iespeejamai meeriniecei.peec tam bija super cope ar spoles dziesmu, kad knapmeers izdomaaja uzbrukt shuupinjam ar muguru un uzkjerties:DDDpastaigaajaam, paskatiijamies vietas, kas bija ljoti dazhaadas, arii mezhenes mums par prieku paplosiijaas, bet likaam taam mieru, linjaaja lietutinjsh, paaris reizes ilgi granda peerkons taalumaa...atpakaljceljsh bija copeem ne tik bagaats, tomeer 51 cm uz manns 3 predator izdevaas sakacinaat no treshaas reizes:)pateicaamies upei un labaa noskanjojumaa devaamies maajinjaas:)rezumee-daudzumdaudz copju, no 15 vilktajaam spriganajaam 9 aaraa, 3 patureetas, koleegjim-no 7 vilktajaam 4 aaraa, divas patureetas.copju kvantums bija liidz 10 riitaa, peec taam retaak.

lai veicas
16.maijs 2012, 21:04 | links
 
Ašukaini, takš paņem izcili smalkos rīkus un arī publiskajās ūdenstilpēs relatīvi nelielas zivis varēsi vilkt atspēries. Negribēsi tak teikt, ka viss ir tik ļoti izķerts.
16.maijs 2012, 20:54 | links
 
Eduk un Martin!

Manā krajā ir gandrīz neiespējami publiski pieejamos ūdeņos noķert tādas zivis, kas patīkami pretotos un sniegtu riktīgu devu adrenalīna pēc copes! tāpēc nekas cits neatliek, kā braukt uz maksas dīķi, kur zivis nav ne daudz, ne maz..... kuram katram viņas tur neķerās, ir jāmāk viņas apsipt, i to ne vienmēr izdodās..... un kad izdodās ir neaprakstāmas emocijas un prieks, kā jau pieminēja MArtins -karpa arī āfrikā ir karpa, parasti uz maksas dīķi braucam, kad gribās uzēst karpiņu un kad ir beigušās saldētavā rezerves, tad aizbraucam, atpūšamies, pacopējam, ja izdodas- noķeram karpiņas, samaksājam par viņām naudiņas un vedam mājās, kur arī viņas tiek pagatavotas un apēstas :)))

Es personīgi uz maksas dīķiem dodos ar pēc iespējas smalkākiem rīkiem, lai karpai un līņiem būtu vairāk iespēju mani apsipt..... un lai varētu izjust katru zivs pretestību un gājienu....... kr4, tā lai pēc copes esi i atpūties no ikdienas, i pacopējis, i zivi noķēris un arī patīkami noguris.... Manuprāt ar liela diametra striķi noķert un izvilkt karpu vai līni nav tas..... man personīgi ir pofig, izvilkšu vai neizvilkšu to zivi, jo zivis salīdzinot ar citiem lietoju maz uzturā.... tāpēc arī mana pieeja copei ir daudziem nesaprotama un dažreiz pat tiek apsmieta no kolēģu puses, kuri pat nevar iedomāties to kaifu ķerot uz smalkākiem rīkiem, tas nekas, ka biežāk kaut kas notrūkst utt....
16.maijs 2012, 20:44 | links
 
Jā, man tādi ir un par šo cenu super, nekāda vaina, bet es pirku pa dārgo, 5 LS.
16.maijs 2012, 19:45 | links
 
cena laikam par abiem trim, ja netaisi biznesu?:)
16.maijs 2012, 13:59 | links
 
Tā, ir trīs lieki elektroniskie svariņi līdz 40 kg.

baterijas komplektā ķīnieši nedod :)
Atrodamies Dpilī, centrā jautājuma cena Ls 4.50
Pašam, un cik zinu Tontonam un droši vien vēl daudziem tādi kapo jau kādus 3 gadus
Ja kādam vajag, rakstiet.
16.maijs 2012, 12:50 | links
 
Bet kaifa tak nu nikāda, kad zini, kas tevi gaida, kur, ko un kā darīsi... Tas TIKAI gadījumam, ja mājās galdam vajag karpu... jo tās, kas peld veikalos, neizskatās ēdamas :D
16.maijs 2012, 11:02 | links
 
Ašukainis, izskatās, ir atklājis priekš sevis maksas dīķus ;)! Šad tad jau var aizbraukt, sajusties par čempionu, bet nu pavasarī zivtiņa tīri normāli kožas arī dabiskajos ūdeņos.
16.maijs 2012, 10:43 | links
 
Citramon, es ar šodien aizlaistu, ja pēc mašīnas nebūtu jābrauc un divi darbi jāpadara vēl šodien.... gan jau līdz piektdienai manas zivis vēl lielākas un stiprākas paliks (karpas un līņi ) :))
16.maijs 2012, 10:34 | links
 
ka Tu tai sok,to braucu shodien spiningot :) Ir djelas Reezeknee,nu i liikums jaaizmet. Mazliet veejsh biedee,debeshi druumaaki. Jaashturmee!
16.maijs 2012, 10:26 | links
 
Skatoties pa logu ārā, izskatās, ka šodien varētu būt zivīga diena :))

gan jau būs kā parasti -kā brīvdienas -tā laiks švaks priekš copes, bet tas mani neatturēs aizbraukt pacīnīties līņukiem un karpiņām :))
16.maijs 2012, 10:21 | links
 
Mani neaiztiec :D
15.maijs 2012, 18:13 | links
 
Silpeiv, paga, a Tev nav virsstundas gadijumā (ja vien nekas nav mainijies uz labo pusi no tā brīža, kad aprakstīji savu darba grafiku :D)?????
man darba diena sanāk 8-12 tad pīppauze 12-13.00 un darbs 13- 16, tagad līdz 17 sanāk pateicoties otram darbam :)) tā ka parasti 7, tagad 8h dienā :))
15.maijs 2012, 18:11 | links
 
Te jau pēc Vid ož,stundu pārstrāde :D
15.maijs 2012, 18:06 | links
 
Silpeiv, nepaliku stresains, vienkārši šonedēļ jāveic gan savs, gan kolēģes darbs, jo viņai bēbis saslimis!!! -tas Tev nav aiziet uz darbu un nonīkt 12h un doties mājās neko nepadarījušam :DDD
15.maijs 2012, 18:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager