Kas notiek Latgalē

Es jau nemaz neuzvilkos.... vienkārši ieņirdzu par kolēģiem, tāpat kā viņi par mani :DDD

Neapvainojieties tikai, tas tā humoriņam, lai nedomājat, ka tirsīsiet tikai man virsū un es klusēšu ! :))
Tak beidziet sāksiet par copi tirst! :))
15.maijs 2012, 18:00 | links
 
Pie tam vēl mani apvaino,ka es pīpojot.
15.maijs 2012, 16:55 | links
 
Jēēēē, mans ir likumpaklausīgais pilsonis :D:D:D Eduk, bet, ja Ašuks tā neuzvilktos, vai tad viņš mums tā patiktu? :D
15.maijs 2012, 16:16 | links
 
Ašukaini, atslābinies, takš vnk uz zoba velk a tu cepies. No Tava pēdējā komenta gan norēcos ne pa jokam. Zini, es ar nesanāku pēc tevis minētajiem punktiem līdz galam likumpaklausīgs ;))).
15.maijs 2012, 16:09 | links
 
ashukaini dūmi nav bez uguns,ka tik stresains paliki :D:D
15.maijs 2012, 16:07 | links
 
Gaidi tik Jutu ciemos Ašukaini.
15.maijs 2012, 16:03 | links
 
davaj uz priekšu ziņojiet gudrinieki divi (ēnu ekonomikas atbalstītāji) - Aldēn un silpeiv-tas tā kā uz Jums abiem tieši attiecās :DDDD - viens pīpo, lej ļevo degvielu, iešņauc šķidrumu from russia, otrs algu aploksnē saņem- davaj ziņojiet uz priekšu -es atšķirībā no Jums abiem, esmu likumpaklausīgs, ievēroju visus noteikumus, maksāju nodkļus un neko kreiso from russia nelietoju un nepērku :DDDD vairāk būtu LV tik apzinīgu iedzīvotāju kā es, Martins, Aivars, Copmann, Tontons utt...... tak što mutes ciet knābātāji divi ibitīt matos!
Viss diskusija beigta, sāciet beidzot copēt un atskaitīties par copi, nevis knābājiet tik klavišu bezjēgā un bez pamatota satura!
15.maijs 2012, 14:29 | links
 
Obligāti jāziņo.
15.maijs 2012, 13:43 | links
 
Lai kā negribētos teikt,bet ashukaini būs jāziņo Knab.

Par copi neesmu latgalē copējis,bet gan jau kādreiz,braukši šajās brivdienās uz Usmu!
15.maijs 2012, 10:02 | links
 
man patīk krāt naudu un galvenais, man nav sievas

bet ku stipras ķepas :D:D:D:D

p.s.
tālāk par copi... varbūt.. :)))))
15.maijs 2012, 09:58 | links
 
Es jau neatteiktos :DDDD Viņš gan jau labi maksā :))
a ko runājām par copi? -pietiks spamot, ibitīt matos!!!
15.maijs 2012, 09:45 | links
 
Ashukaini es jau neko,bet tu gadījumā Latgalē Karginam pa draugu neesi piesities :D:D,viņš jau tur saimnieko!
15.maijs 2012, 09:44 | links
 
nu pļāācccccc, kamōoooon, ko visi piesipās man..... kā Latvietis vidējais statistikais, naudu aizņēmos un atdošu, lai tiktu pie cita braucamā, un iepriekšējo braucamo pārdevu!!! Jūs mani te par oligarhu pataisat +- aptuveni, lai gan tā nemaz nav!!!
Viss, muti cie visiem!
Turpmāk, tikai, par copi runājam!
15.maijs 2012, 09:41 | links
 
Sročno jāiesūta ašukainim spiegs - kāds sievišķis, lai pielīdzina šo kundziņu vidēji statistiskajam Latvijas copmanim ar šā iespējām ;DDDDDDDD...
15.maijs 2012, 09:40 | links
 
Aldēn, nepārspīlē tikai!

Vienk, es Māku rīkoties ar naudu, neko lieku cenšos nepirkt, man patīk krāt naudu un galvenais, man nav sievas un bērnu :DDD -tur arī visiem precētiem copmaņiem lielākā daļa naudas līdzekļu aizceļo :((
15.maijs 2012, 09:15 | links
 
Bagāts dara kā grib...
14.maijs 2012, 19:33 | links
 
Martins, a kā tad savādāk, lai visiem vietas pietiktu, i nāriņām, i zivīm, i pikšķerēm, i pričendāļiem utt.....
14.maijs 2012, 18:18 | links
 
Nu es ar beidzot atklāju sezonu, vakar līdz pusdienām pa daugavu pabradāju ap Dignāju un kādas 8 copes bij, 3amnestētas bet šāgada līdaku noķertu uz spininga vēl neizdevās nogaršot:)). Nekas paaugs līdz rudenim un tad Tontonam rādīšu kā lielās jāvelk:))
14.maijs 2012, 18:04 | links
 
A začem dīvānu? Nāriņas čpokaķ? :D
14.maijs 2012, 15:14 | links
 
Uaziku :DDD -ar bortiem :)) tā lai zelta zivtiņām un dīvānam vietas būtu gana :DDDDDDDDD
14.maijs 2012, 14:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager