Kas notiek Latgalē

GAZiku paņēmi? :D
14.maijs 2012, 12:19 | links
 
jau 3 nedēļas kādas jauns bērītis -kurā var vairāk copes štrumu, šmotku un zivju sakraut :DDD šodien aizdzinu uzlikt gāzes iekārtu jaunajam bērītim :DDD
14.maijs 2012, 10:40 | links
 
kas jau tev par jauno bērīti?
14.maijs 2012, 10:28 | links
 
Cegls, nu re.....
Pats ar pa brīvdienām uz copi tā arī nekur netiku......
Ta laiks ne tāds, ta plāni visi mainījās utt. kr4 kujovamu tancoru i mešajet......
Šorīt aizdzinu jauno bērīti apseglot, tad arī varēs sākt domāt par copi nedēļas nogalē :)))
14.maijs 2012, 10:03 | links
 
Vakar Aiviekste. Ūdens duļķains, tautas maz. No rīta ar spiningu kājniekos biju vienīgais, vēl tikai divas laivas bija. Viena ekipāža ar benzīnieku aizpirda uz Ičas pusi. Līdz 14.00 tikai viena cope un precīzi 1,60kg. līdaka krastā, paņēma apmēram plkst. 10:45. Veči, kuri bija aizlaiduši ar laivu līdz Ičai (un pa Iču arī) dabūja arī katrs tikai pa vienai līdakai... Tāda vot necopes diena. Tīrot līdaku, kuņgi no zarnas nevarēja atšķirt - pilnīgi tukšs. Gaidāma razdača.
14.maijs 2012, 09:45 | links
 
Es ar šodien dabas māti pakutināju, mēģināju pierunāt uz labvēlību,bet kā vienmēr :) No rīta ar sīko 1 Līksnas dīķī karūsas un rotanus kacinājām, mans ņēma virsroku, 11:8 galarezultātā. Karūsas aug ģerevņas dīķi, rotanus apēda Mur-Murjevičšs un 1 noprovēja Džeris.
Pēcpusdienā aizlaidu kā vienmēr, diemžēl rezultāts, nē, naf rezultāta. Uz 2 atlaistas kādas 5, pārējās rāvās nost kā trakas, kaut kāda neņemamā diena šīm bij, 1 smuka dikti nopurinājās jau pie laivas, lāgā neredzēju, gan jau.....
13.maijs 2012, 22:14 | links
 
No beerniibas atceros,dziivojot Raaznas apkaartnee,vecie buki meedza teikt,ka lielo liidaku laiks esot tad,kad cerinji zied... Tik toreiz nebija ne vobleru, ne dazhaadu gumiju,tik chjornospinka un veel kaads leishu blekju komlekts.. Shodien nebiju copee,laiks nobiedeeja.Tachu naakamaas nedeeljas nogalee buus pashaa laikaa..
13.maijs 2012, 21:59 | links
 
Pļac, tas ka tava spole kauc, vēl nenozīmē, ka tur vispār ir zivs :D:D:D:D
13.maijs 2012, 21:16 | links
 
Labvakar!

Ka kompanjons nesen uzrakstiija, zvejas rezultaats ir juutams visaa kermenii, it sevishki rokaas un muguraa...
Shodien vareeja dariit visu ko, ar noteiktu pieeju un mekleeshanu zivis njeema, paskaitiiju, man tomeer 14 zivis, 2 -50.5 cm(martinam_-acumeers muus neapmaaniija) un 56 cm sagaadaatas galdam, paareejas peld un lamaajas:DDD

Izmeers ap knapmeeru un zemaak, bija arii copes ar spoles kaucienu, daudz arii shodu, skreejienu pakalj liidz laivai, atraadiishanas utt.bija arii patiikami braukt appakalj maajaas, nokjerot zivi peedeejaa metienaa:)))

Lai veicas
13.maijs 2012, 21:13 | links
 
rolix, tu voblerus dali pē cenām? tad mož vajadzēja dvacāru satīt trubiņā un cauri āķi izvērt, varbūt ķera būtu labāka. žēl, ka nepieaksīji pie cik latu auklas tas viss bija piesiets :D

Ja par copi - bijām, gāja forši, labā roka sāp kā pēc malkas skaldīšanas :))) Gaisu paostīt dabūja tieši divdesmit gabalas, copes neskaitāmas, pat ar svecītēm gaisā. vienīg izmērs varētu būt labāks, lielākā biki zem 1,5 kg. Intrigas uzturēšanai jau varētu teikt, ka starp nopūdelētajām copēm bija arī riktīgie krokodīli, bet šķiet, ka tā nebija gan :)
Kārtējo reizi pārliecinājos, ka vairums troļļu ir 3,14zdaboli :))) Kuri tādi nav, sapratīs, ka tas nav par viņiem.
Za ribalku
13.maijs 2012, 21:01 | links
 
Šodien 2-ais Kalupes- pa visu diemu 1 mērs, 6 zemmēri, cops švaks...
13.maijs 2012, 20:48 | links
 
Pilnīga bezcope,pat nezinu ko teikt,bija mētāti daikti pa4ls,3,8ls un pat 8ls super vobleris,nu hren,nu nezinu,
13.maijs 2012, 20:40 | links
 
šodien upītē X divi zemmēri peld tālāk, nu galīga necope. Laikam laika apstākļi šodien daudz ko ietekmēja
13.maijs 2012, 17:44 | links
 
Šorīt līdz pusdienām Rušons. Sākums cerīgs - velcītē jau pirmajās 10 min pāris copi un paturēts kaut kas sīks, uz sēkļa cops un 3kg laivā. I vsjo... Līdz pat saulītes parādīšanās, tad pa zālēm paaudzināja sīkaļas, prom braucot kollega vienu mēru pierunāja un nākamajā metienā amnestija. I atkal vsjo...
13.maijs 2012, 17:24 | links
 
Toties kas par prieku man ir, kad laivaa blakus esoshais martins_ saraustaas pie kaarteejaas spoles dziesmas:DDD

Ni asakas,

Koleegji!
12.maijs 2012, 11:37 | links
 
Možais draud, draud, tad aizbrauc uz laukiem un uz 2 dienām par copi aizmirst:) Laikam vēl sezonu naf atklājis, taupās :)
Modrais
Tu takš zini, ka 0,06mm spolei liek dziedāt pat pie piecirtiena, manējā :))))) Ne asakas brīvdienās! Kaut kur ar maukšu, bet laika prognozes var pamainīt plānus.
11.maijs 2012, 23:18 | links
 
tā jau tās basņas rodas... :D
11.maijs 2012, 21:03 | links
 
Martin, parasti Tontonam ar 80gramīgie asarīši spoli kaucina:)))
11.maijs 2012, 20:52 | links
 
Copmann, a kā spole iekaucās? "Bļāāāāāāāāc" vai citādi? :)
Un tā kā es ar tevi vienā laivā esmu bijis, tad tevis atregulēto bremzi pat zirgazobi trinkšķina... karoče neticiet viņam!!! :D:D:D:D
Za ripalku! :D
11.maijs 2012, 20:51 | links
 
Nu beidzot es ar atklāšu sezonu rīt pēc hokeja došos uz daugavu kādu paņemt, bet svētdien cerams ka laiks atļaus kārtīgi lusti nosist pa saviem slepenajiem Daugavas līkločiem. Pēc nostāstiem ūdens baigi strauji krītas un cerams ka tikšu tur kur gribēšu:) Vieta apmēram no Līvāniem līdz Dunavai.
11.maijs 2012, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager