Kas notiek Latgalē

Vasalji!

Atklaaju shodien sezonu, nesen paarados, biju 1.5 st pavingrinaaties, aizgaaju da Daugavenjai uz pludmales pusi pie universitaates. Laiks patiikams, pameetaaju arsenaalu nedaudz, augstaak pret strumi sagaidiiju patiikamu mezenes copi, uz aci 1.5 kg, garums 56 cm, resna kaa aalants, palaista razboinichatj taalaak, peec kaadas pusstundas tukshas meetaashanas vienaa dziljaa appluudushaa liici pie arkas smuka cope uz kriitosho gummi, ar spoles kaucienu un shodu.peec peedaam-smuka zaljaa nospruka:)))lai jau tiek, galvenais tak emocijas un to man shodien pietika...

ne asakas!
11.maijs 2012, 18:34 | links
 
Tikko no Dubnas.. Ūdenī redzamība līdz 1 metram.. Atnācu, redzēju kā viens onkulīts izvilka sapalu uz 37 cm. Pagāju metrus 30 no viņa līdz upes līkumam un kādā piektajā metienā, kaut kas reāli skaisti uzdeva pa kātu, pēc sek 20 zivīte atrādījās - stabils mērs, uz aci 1.5 līdz 1.7 kg un es atkal aizmirsu viņu pavilkt malā no zālēm - rezultātā viņa smuki izbrauca caur zālēm, pacēlās līdz ūdens virsmai un smuki izspļāva manu sarkanbalto gumijzivi, kas gandrīz ielidoja man sejā.. Pāris sekundes šoks :) un turpināju mētāt, pēc min 10 pagāju tālāk pa līkumu, pēc pamatīgas mētāšanas izvilku zīmulīti uz 35 cm, šis smuki nošļakstinājis ar asti devās mājup.. Tāda mana diena, gribējās protams to lielāko arī paturēt rokās, bet ja ne tad ne, garīgais uzlabots.. :)
11.maijs 2012, 17:53 | links
 
Pasaulē ir oi ku daudz smukāku un labāku swimu.. rozīne tomēr ir un paliek viduvējs produkts ar augstu cenu un lielisku PR aizpagājušajā sezonā..
10.maijs 2012, 21:37 | links
 
iZumi pa sēkļiem strādā labi, ja vadi pareizi. ;)
10.maijs 2012, 21:31 | links
 
Tonton, beidz tak sezonas rekorda latiņu stiept šitā uz augšu :))))

Nekas, 7dien ailaidīšu es ar uz to pašu bodi :))) gan ko uztaustīs :) A tagad hoķis.
10.maijs 2012, 21:15 | links
 
Martins
Jā, naf viņu tur, bet es vairāk ašukus gribēju pārbaudīt, bet no viņām baidījos un izsargājos gan.
Biju akal aizskrējis uz 6 stundām uz veikalu :), bet veikals šodien bij aizslēgts, pareizāk vējš baigi traucēja copēt, dancināju voblerus visu dienu, jo gumijas bij garām galīgi. Galu galā trāpījās 1 mamzelīte, pierijuse pilnu vēderu līdz ausīm un svari rādīja 3,55kg. Vēl 3 siļķes atlaidu un asarīti arī. Vietējais ar sūdzējās, ka tik 2 copus pa visu dienu redzēja, a trešais biedrs bij ar vienu 1,5kg un 8 atlaistām, tā izteicās.
10.maijs 2012, 21:06 | links
 
Vakar vakars uz Rāznas deva man 4 līdakas - 3x~1,2kg un 5,5kg.
Viss pa sēkļiem, lielākā uz izumi kropli. Kollegiem ar bij cops, viena 2kg velcītē 7m uz lelees ar iegrimi līdz 4,5m! Tirot vienai bij varde iekšā, kaut arī līdz krastam vismaz 0,5km?
10.maijs 2012, 09:14 | links
 
To Rolix1970:
Ja to sievieti nepareizu ņemsi , tad arī labā laivā ar to čurāšanu ne aljo var sanākt:)
10.maijs 2012, 09:12 | links
 
man miers tagad kaadu laiku no Rushonas un spininga.. pietiek, nomeetaajos liix, 1na 1,52kg un ashux 0,28, un 1nu liidacenu ap 40cm izlaidu, lai paaugaas..., jaaiet guleet, atvaljinaajumam kaput, riitaa uz darbu...
9.maijs 2012, 22:56 | links
 
Tikko nesen no ŠKe/n.Kamēr nokrāosju laivu,uzliku ozolkoka grīdu,nu tāds kreseris sanāca,kā saka tormoza pridumaļi trusi,rezka apstādināt b ūs voi,toties paradīze,kad nav vid/ejā sēdekļaa\matraci iekšā,un sievieti iekšā.Paspēju no20/00pacopēt,1,2 līdaks 3 aiz borta visas vēl pa niedŗēm,ja es vēlreiz brauktu ar gumiju,tik neērti,pat čurāt grūti.
9.maijs 2012, 22:29 | links
 
šodien maijvaboļu uzlidojums- brīvdienās jāmēģina kādu sapalu Daugavā piemānīt...:0
9.maijs 2012, 22:02 | links
 
ašuk, priecājies, viņi palaida slūžas, lai jums būtu elektrība :D:D:D:D

Tonton, šnappiji slepenajā klusē?
9.maijs 2012, 21:21 | links
 
Sapriecājos šodien, ka darbā nav elektrības :DDD

Bet veltīgi, jo aizbraucot uz Aivieksti pacopējot kādu h, tika atvērtas slūžas laikam un straume kārtējo reizi izjāja copi pēcpusdienā, ibitīt matos!!!
9.maijs 2012, 21:06 | links
 
Šodien biju pusdienās līdz vakaram ierikšojis slepenajā uz ašukiem. 2 trāpījās 120-170g, vēl 2 copes un 1 pamuka. Tīrot izrādījās, ka šiem vēl pieņi vēderā un spāres kāpurs. Par agru vēl.
9.maijs 2012, 20:46 | links
 
Cegls.Ar airim i ar motoru.
9.maijs 2012, 06:33 | links
 
Paldies par infu)Būs jāapmeklē Rāznas sēklīši)))) Šodien biju no 15.00- 20.00 aizskrējis līdz Vjaremkai patestēt fīderīti.Nu pilnīgs goļaks,3 copes,2 realizētas abas karūsiņas.Visi onkas staigā un brīnās,tiem vispār necope.( Laikam tā ievu ziedēšana visu bojā(((
8.maijs 2012, 21:56 | links
 
valnaans
Tjoska, a tu pa Rāznu kanteji ar airim, voj motoreņu?
8.maijs 2012, 21:04 | links
 
Arnix333. Vakar Rāznā kolēģi normu paturēja un 1 vai 2 atlaida spiningojot pa sēkļiem. Lielākā zem 4kg. Detaļas nezinu, bet pieļauju ka uz SEBILE vobleriem, pērn tie bija topā starp biezajiem (es domāju makšķerniekus) un tādiem, kuri gribētu būt.
8.maijs 2012, 20:26 | links
 
Cegls, viņš kad sāka kristies- katru dienu pa 10-15 cm kritās..... zābakus kājās, drošības pēc, un aidā uz Aivieksti! :)) -vienīgais straume nezin kāpēc -paliela!!! :((
7.maijs 2012, 17:46 | links
 
Kā ir ar Rāznas līdakām?Ir kas dzirdams?
7.maijs 2012, 17:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager