Kas notiek Latgalē

Ashukainim,tikko saskaitīju uz kalkulatora,tieši 7,5kg,sveicu,man diemžēl palielīties nav,nu tā vakariņam drusku,līmenis ezerā strauji krīt nevar neko pagaidām saprast.
29.aprīlis 2012, 21:09 | links
 
Biju copē šodien, rezultāts sekojošs -2 karpiņas pa 2kg, 2 karpiņas pa 1kg, apaļā karūsa grami 600, karpiņa ap 500gr, līnēns ap 400 gr.....
realizēju 7 no 13 copēm uz fīdera.
29.aprīlis 2012, 19:41 | links
 
Zivotāj,nemāku klusēt no pozitīvas puses protams,bet nostučišu Lacky,viņš karašus ķer uz nebēdu
29.aprīlis 2012, 13:30 | links
 
Vakar pabradaju pa Rezekniiti dazhi mazinji un talak augoshi sapalinji.... un viena maz raudinja -- vai nu nemaku... vai vienkashi ,mani ignoree DDD Diikjos dzirdeju un arii redzeeju pirmas izvfilktas karuusinjas - man tikai 5 ratani
28.aprīlis 2012, 08:02 | links
 
jeeskam
:DDD
27.aprīlis 2012, 19:22 | links
 
iekāpju netā, lūkojos, kas jauns copeslietās!!! a te kolēģi joprojām par tām ērcēm murmina :DDD
šodien tāda saulīte a jobi bobi..... mazliet iesvilt dabūju :DDD labi, ka bija pastiprs vējiņš, tad bija fantastiš cope, žēl, ka raudas un pārējās zivis, laikam, iznārstojušas, kuras to vēlējās - vairāk neķerās kā iepriekšējās 2 nedēļas nogales, šodien 1 plaudēns grami 500, 1 rauda grami 300 un rudulēns grami 400, a pārējās siļķes un mazas raudiņas, tiesa atkal bija viens p. siens pa fīderi ne pa knapo - piecirtu -0.18 pavadas nav!!! no 5 copes reizēm tajā kanālā otro reizi kaut kas smukāks paņēma un čau, gribētos viņam acē ielūkoties, bet kamēr siļķes čakarēs bobi, to izdarīt būs baigi grūti, un arī 1. maijs nav aiz kalniem, kad būs ūdeņi arī manā pusē makšķerējami....
Ne asakas veči! :))
27.aprīlis 2012, 19:19 | links
 
co[man
Tā jau tajā pasaulītē ir....no savas ērces neaizmuksi un tavu zivi neviens nenoķers:-)
27.aprīlis 2012, 19:19 | links
 
aricam56

visi 1. maiju gaida, pagaidi arii Tu:DDD
27.aprīlis 2012, 19:09 | links
 
Pasham ar no x vietas taa smuki sanaaca eerci izvilkt,nekaada vaina, seedi saulee,shuupojies viljnjos,cikt!un aaraa...

Ashuk, likteni nepiemaaniisi,ka lemts...

A taalaak pashi ziniet:DDD
27.aprīlis 2012, 19:08 | links
 
Gribēju palasīt,vai kāds zivīs bija,bet visi ērces baro.Interesanti,laikam jauna fiška tāda.Bet ja nopietni, kurp braukt brīvdienās,kas var ko teikt.
27.aprīlis 2012, 13:45 | links
 
veca paruna vēstī - "kas pats nesargajas to arii dievs nesargaas" protams var jau gadities ka pagriezies celja maalaa apskatiities dabas jaukumu un noliet uudeni un erce klat - bet var gadiem bradaat pa kruumiem un nikaa!!! bet tad ir viens vinja augstiiba Gadiijums tpu tpu tpu nedod die, un kas tad vainiigs..
27.aprīlis 2012, 11:13 | links
 
:D :D :D
27.aprīlis 2012, 09:25 | links
 
Ērces izvilkšana no vietas X, izmantojot vēzi pincetes vietā...
viss, neko vairāk negribu zināt :D:D:D:D
27.aprīlis 2012, 09:20 | links
 
Martins
Ir jau man arī ērces piesūkušās, tai skaitā copes laikā. Ko vien vērts gadījums ar ērces vilkšanu, atrodoties uz laivas, no x zonas, kad vienlaicīgi i raudāt i histērijā smieties gribējās... :))) Bet vai tad tas var no copes/vai vēžošanas atturēt!?...
27.aprīlis 2012, 08:51 | links
 
eduk, tev ganjau armijā mācījā slepeno paņēmienu kā ar ērci cīnīties :))) vot šās i nelien.. a ašuks to tik tagad uzzināja :)))
27.aprīlis 2012, 08:36 | links
 
Ašukaini nu Tu gan kā jauna meiča ;))). Mēs 4-tā pagājušo sv izbradājāmies i Nagļos, i v.Maltā un čota nevienam no 4 ērce netrāpījās. Saprotu, ka jābūt uzmanīgam, bet nu jau ne līdz ērčufobijai ;)...
Par potēm, piekrītu Martinam, tās tiešām grauj cilvēka dabīgo imunitāti. 2 gadus pēc kārtas nedēļas laikā biju gultā ar augstu temperatūru un tādu vājumu, ka pāris dienas pa istabu knapi rāpoju - tik ujova kā abas tās reizes nekad mūžā nebija bijis. Pirms un pēc tam ne ar ko nopietnu nebija nācies slimot... Tagad jau paziņām smejos, ka lai vai kāda gripa nenāktu, kaut vai zivju gripa, tāpat labprātīgi nepotēšos...
27.aprīlis 2012, 08:23 | links
 
Pret gripu vakcinēties vispār ir diezgan dīvaini - tā tak katru gadu savādāka un katru gadu jāšpricējas. Pie tam neviens no gripas vēl nav nomiris. Visi mirušie ir no slimības komplikācijām un faktiski tie visi ir gaudeni ļauži ar novājinātu imunitāti un sliktu veselību. Tādā gadījumā mazāk jāvakcinējas, bet ar steigu jāsāk leksēt burkānus un skriet krosus.

"vienkārši mans uzskats, ka katra šitā pote ir imunitātes pi*ana... " - tieši tā. Katra pote ir faktiski slimībā vieglākā formā. Pieņemu, ka ar mūsdienu medicīnas sasniegumiem nebūtu problēmu izārstēt difteriju, nav jau viduslaiki.
27.aprīlis 2012, 08:18 | links
 
endijs327, nea, esmu biki "svaigāks" :)) tā kā aptuveni zinu, kas manī ir ticis sadurts :)
vienkārši mans uzskats, ka katra šitā pote ir imunitātes pi*ana...
Ja visam pieiet pārāk nopietni, tad jau pat pret malāriju jāpotējas, ja nu kāds ceļotājs slimu odu atveda? :D
Nu vsjo, gona! Visiem veiksmīgi norukāt 5dienu.. lai rīt norukātu par 1dienu :)))))
27.aprīlis 2012, 07:46 | links
 
uz copi domāts braukt pēc 9 rītā, bet viena otra, 4kājaina radība mani pamodināja pirms 6 no rīta, kārtējo rītu pēc kartas, ipio!!!
27.aprīlis 2012, 07:19 | links
 
ashukainis,tad ne asakas,un tos rāpuļus neņem galvā,bet spraud uz āķa:))
27.aprīlis 2012, 07:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager