Kas notiek Latgalē

Vabolīt, nedzeru! :DDD
a ja nopietni - neesmu bijis tajā galā, par cik Aiviekste zem ūdens.....
te pie žogotu tilta sen jau zems bij ūdens līmenis, bet kad Lubānā jau ledus gāja uz beigām Rēzeknes upē bija smuks ūdens līmenis -tas bija pirms nedēļām 3, kad braucām ekskursijā uz Aivieksti palūrēt līmeni.....
pēdējas 2 nedēļas ganos Kalnagala slūžu rajončikā..... visdrīzāk arī šodien uz to pusi došos....
27.aprīlis 2012, 06:39 | links
 
ashukainis,tak paņem vienu mēriņam nebūs bail no ērcēm:)) kāds līmens ir rēzeknes upē labāk uzraksti....
27.aprīlis 2012, 06:16 | links
 
Aldēn, gan jau,ka ir, bet ne tādos kvantumos....
Rolix, bet mēs esam novērojuši, par gripu runājot, to, ka sapotējoties, ja nu apslimsti ar gripu -tas viss daaaaaaaaaaudz vieglākā formā ir!
Darbā ar visi smējas katru gadu, kad uzzin, ka sapotejāmies pret gripu, visu ziemu atrukāju darbā, nevienu dienu darbu nekavēju, a lielās zvedzējas atslimoja ar gripu 2-3 nedēļas :D
tas jau viss atkarīgs no katra cilvēka imunitātes utt... cits ne reizi ar gripu nesaslimst mūžā, cits katru otro gadu....
Martin, paldies! Tagad zināšu kā cīnīties ar tiem kukažiem sīkajiem, kuri ir nogāzuši daudz cilvēkus no kājām....
27.aprīlis 2012, 06:14 | links
 
martins_
Ja esi 40- sniekā, nemaz nezini, cik un kādas vakcīnas esi dabūjis "sieru" laikā..) no pieredzes- copējot var just katru ērci rāpojot, bet rukājot, ja ievīsti- gadās, ka krāna galā ieķeras...
26.aprīlis 2012, 22:24 | links
 
ašuk, spešelī tev :)))))

26.aprīlis 2012, 22:14 | links
 
Kādēļ izvairos no visām potēm?
Pa visiem saviem gadiņiem esmu ar gripu nogāzies vienu vienīgu gadu, tajā gadā arī vienīgo reizi biju sapotējies. Tas ap 10 gadi atpakaļ. Kopš tiem laikiem nivienas potes :) Katru gadu med apskatē skalo galvu par to ka difterijas potes sen beigušās a es šos sūtu ieskrieties :)
Kopš tā gada nekā vairāk par kādu saaukstēšanos nav bijis. Tā kā savus secinājumus par vakcīnām esmu izdarījis.
26.aprīlis 2012, 22:12 | links
 
ashukainis
:) :) http://www.youtube.com/watch?v=atXu26E1apY
26.aprīlis 2012, 22:09 | links
 
Ar tām ērcēm arī ir hohma,pats sencim no olas rāvu ārā',viens pazīstams džeks izvilka pačurāt.no rīta brauca uz traupunktu atrādīt medmāsiņai galiņu.Citam naudiņas nepietiek kārtīgu spoli nopirkt,kur nu vēl 2 reizes potēties,arī potētie pret gripu slimo
26.aprīlis 2012, 22:02 | links
 
Domā tajos krūmos pie Aiviekstes nav ērču?
26.aprīlis 2012, 21:19 | links
 
Martin, neviens nestreso, vienk štukojot, kurp rīt laisties uz copi - uzrakstīju, ka uz nagļu kanālu nebraukšu, jo tur ir ļoti daudz ērču :DDDD -priekš kam man tās ērces lasīt, ja varu aizbraukt uz citu vietu, kur viss kā pludmalē, nevis mežā....
26.aprīlis 2012, 20:18 | links
 
zini kā ir -skopais maksā divreiz :(( -labāk tos Ls par poti izmetu, nekā gadījumā ja iekožās slima ērce, tad to visu mūžu varēs atcerēties un domāt, vot pažēloju tik un tik Ls, a tagad..... ar ērcēm jokot nevar, to es labi zinu, ir vairākiem pazīstamiem cilvēkiem gadījušās slimas ērces.....
26.aprīlis 2012, 20:16 | links
 
Ja no visa šitā bīties, tad jāieslēdzas pieliekamajā.. un arī tur var traka pele iekost :)))
Katrs atdos galus no tā, kas viņam paredzēts. Būs lemts no erces nobeigties, tā tev pa sanatorijas logu naktī ielēks :D:D:D:D

Novēlu vairak copēt un mazāk stresot..
26.aprīlis 2012, 20:15 | links
 
Ašukaini
Tad nafig Tu potējies un maksā naudu.:-)
Es kad braucu copēt, par tādiem mēsliem nedomāju.
26.aprīlis 2012, 20:06 | links
 
Man agrāk ar bij pie kājas, bet pagājušogad Nagļos vienā copes reizē moš kādu 2h laikā atradu uz sevis 10 ērces...... ja zinātu, ka viņas nav slimas būtu po, bet ja nu kāda ir slima? -tad ir .irsā galīgā - i pote neko nedos.....
26.aprīlis 2012, 20:03 | links
 
Ašukaini
Es neesmu potējies...un jānospļaudas....laikam mans alus un šnabis viņām nepatīk.....visu vasaru dzīvoju mežā, purvā un pie ūeņiem, pa visu dzīvi trīs ērces esmu norāvis(ar nagiem), tās pašas Valmieras parkos norautas.
Ko es Tev varu ieteikt.....izej dabā un par pārējo aizmirsti....ziemā puņķi un krekšķis neskaitās, vasarā ...arī to pašu var noraut, galvenais nedomā par kukaiņiem...labs kukainis ir beigts kukainis.. :-)
26.aprīlis 2012, 19:55 | links
 
Jeeska, ja Tu zinātu cik Nagļos ir ērču....
it kā esmu potējies pret encefalītu, bet tāpat man tie rāpulīši mazlie nepatīk :((
Uz Aivieksti gan labprāt aizbrauktu, ja varētu izbrist līdz vietai.....
26.aprīlis 2012, 19:50 | links
 
Asukaini
Nu Tev gan problēmas...ziemā puņķis-uz Peipusu tā arī neaizbrauci, tagad ērces-uz Aivieksti nebrauksi...tur piedevām vēl odi varētu būt (ar malāriju)....tad jau izvēlies propilki:-)
26.aprīlis 2012, 19:29 | links
 
ir kādi jaunumi par Aivieksti pie Lubāna ezera? nav kādam nācies garām braukt? :((
Rīt jālaižas uz copi, bet nevar saprast, kur lai laižās.... nagļu kanālā ērces lasīt īsti negribās, Rēzeknes upē vel nedrīkst tur, kur gribētos pacopēt, par Aivieksti māc šaubas par līmeni :((
paliek ierastais variants vai kaut kur pa veco maltu un pa to galu gar ezeru.... hvz kurp doties :((
26.aprīlis 2012, 19:25 | links
 
Cope no laivas no 1. maija un līdakas varam paturēt arī no 1. maija..
26.aprīlis 2012, 16:37 | links
 
Tā arī nesanāca tikt tajās forelēs - pietrūka laika. Eh...
25.aprīlis 2012, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager