Kas notiek Latgalē

nu jā, cik atceros, tajās slūžās parasti veči asarus ķēr..... a citur asarus saķert nemāk, vot i pārkāpj MN....
22.aprīlis 2012, 21:14 | links
 
Nu vienkārši ir tāda cilvēku kategorija,kam slūžas ir labākā copes vieta un viss.Tādus inspektori var sodīt kaut vai katru dienu.Savulaik bija tādi kuriozi,ka vienam uzliek sodu divreiz dienā.Inspektori vienreiz sastāda protokolu un aizbrauc,onka atkal uz slūžām.Atbrauc citi inspektori un atkal šo noķer.Tur nu vajadzētu konfiscēt inventāru,vai,ja noķer 2reiz gada laikā,likt atsēdēt 15 sutkas...
22.aprīlis 2012, 20:31 | links
 
a tur šodien kā pludmalē daudzi sēdēja ašās slūžās nekautrēdamies..... :DDD -laikam tur inspektori no Madonas sen nav bijuši, ka tik droši pašās slūžās copēja gabali 10!
22.aprīlis 2012, 20:23 | links
 
Ar fīderi vajag pamēģināt blakus kanālā,kur mazās slūžas.Dažkārt pavasaros tur gadās kas lielāks.Vai arī lejpus lielajām slūžām,kur beidzas 100m liegums.
22.aprīlis 2012, 20:21 | links
 
Šodien ar bija jautri :DDDD
aizbraucam, iekārtojamies, pirmo mēģinu pludiņmakšķeri..... .raudiņas ņem katrā laidienā, dāzs labs met bumbas bezjēgā moš ik pēc minūēm 3 pa bumbai, ne mazai!!! līdz vienu brīd man tas apriebās, uztaisīju spainīti barības un nolliku pludiņmakšķeri prom un paņēmu fīderi :DDDDD
nepagāja ilgs laiciņš, kā barības plunkšķi apklusa, vai arī barība cilvēkam beidzās :DDD
uz fīdera copju vēl vairāk kā uz pluda..... tik kā jau rakstīju, izmērs varēja būt lielāks....
22.aprīlis 2012, 20:12 | links
 
Onku bija daudz,bet vietas pietika visiem.Rezultātu noteica iebarojamais un ēsma.
22.aprīlis 2012, 20:07 | links
 
Braucu gar Tartakas upīti, kas ietek Cirītī - nu neviena veča, lai gan parasti tur šo netrūkst. Pie paša ezera ar neko diži savādāk.
Vai tad tiešām vēl par agru? Vai tad zive vēl neatjēgusies no ziemas?
22.aprīlis 2012, 20:07 | links
 
a kolhozs labs bija Aldēn? :DDD -es kolhoza dēļ labāk aizbraucu uz mazāku kolhozu gabaliņu nostāk no Nagļiem :))
22.aprīlis 2012, 20:03 | links
 
Sievasmāte atņēma kaķiem.
22.aprīlis 2012, 19:54 | links
 
Biju kādus 300m uz leju no slūžām.Es eju gar krastu kājām.Žēl lauzt mašīnu pa tiem dubļiem.Bija jau koriši,kas vietām šķūrēja dubļus ar mašīnas apakšu.Karasis 200gr.
22.aprīlis 2012, 19:53 | links
 
Aldeenam,bet no sievasmātes atpirkies?
22.aprīlis 2012, 19:52 | links
 
Apskaužu.Un tomēr nākošās brīvdienas manējās.
22.aprīlis 2012, 19:51 | links
 
vakar arī esot bijuši inspektori Nagļu kanālā, tas priecē! :))
karūsis liels? -slūžu rajonā biji vai arī pa taisno uz kādu līkumu brauci, Aldēn?
22.aprīlis 2012, 19:29 | links
 
spanjs ar zivim, vairokums asari un iznorstovushi... takaa kaa, kur iznaarstojis un kur ne
22.aprīlis 2012, 19:17 | links
 
Šodien biju aizbraucis ekskursijā līdz Rēzeknītei.Straume liela,nu nemāku es makšķerēt tādā straumē.Bet onkas sēž.Tikai mainās.Vieni aizbrauc,nākošie ieņem tās pašas vietas.Braucu tālāk uz Nagļiem.Tur onku nu ļoti daudz.Tie,kas baro velk raudiņas,kas nebaro-staigā no vietas uz vietu.Priecē tas,ka bija onka no VVD un pārbaudīja makšķerēšanas kartes.Pašam karūsis,pāris raudiņas,pāris asarīši un ķīsīši,nu no sievasmātes kaķiem izdevās atpirkties.
22.aprīlis 2012, 19:10 | links
 
Aric, piekrītu, tā viņš ir, vismaz reizi nedēļā neaizbraukt uz copi- tā jau ir nolaidība augstākajā pakāpē! :DDD

A ja par tēmu, tas pats kanāls virs Kalnagala slūžām, process notiek visu laiku bez pārtraukumiem, tikai izmērs varēja par kādu kalibru būt lielāks..... bet atpūta pa smuko, lai gan nespēj mest un vilkt fīderi.... kāda nu tur atpūta- smags darbs! :)) a ptički pojūt, ļeguški kvakajūt, ehhh.....
22.aprīlis 2012, 19:08 | links
 
Noķēras ašukainis,uz acss gr 200,ikru cik pats sver,vaja dzēja taču jau sen iznārstot,ir pazīstams ihtialogs,viņi paši nesaprot kas notiek ar zivju faunu
22.aprīlis 2012, 15:36 | links
 
Ashukainim.Paldies par atsaucību,bet kādas tās atsauksmes nebūtu un attālums,tomēr tās vietas vilina katru reizi,kad uznāk velme pasēdēt ar makšķeri.
22.aprīlis 2012, 12:46 | links
 
aizkalni, itkā komandu sacensības dambretē šodien, bet es tomēs braukšu copē, laikam, jo šīs brīvdienas tādas izjātas galīgi -no trīs dienām tik šodien uz copi tieku :(( mana zive lai izguļās, lai liekais lietus beidzās, aizbraukkšu uz copi un viss notiksies, ja būs lemts! :))
22.aprīlis 2012, 08:53 | links
 
asukaini brauc copēt nesēdi pie kastes prabivaj vietas uz tevi pus rajona skatās.vakar biju karūsu līdaku dīkī privātaja pa virsu staigā karūsi,asars, līdaks dzenā bet neko nedaūju pat neponel kāpēc.
22.aprīlis 2012, 08:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager