Kas notiek Latgalē

Otrdien vēl bija tāds pats mīnu lauks.
12.aprīlis 2012, 12:39 | links
 
Rolix1970.. tagad jau tas plakanais ir iskustejies pa visu Raaznu...un kura vietaa uz vinja var uzrauties tas atkariigs no Fortuunas... Zinu ka chiornaja kjera pretim veikalam bet tagaduzpaakt var tikai caur garam laipam... uz raaznas i Lamashos ( pirmdien) i Strodos i Tiliishos ( vakar)..a kuraa vieta tei tusee jamekle pasham...man sanaaca uz durochku.... eju skatos ar vergu paplashinatie aalinjgji - tatad te kadreiz tupeja apsedos uz diviem .. un pustundas laikaa 2 labas copes katra savaa aalinjgjii - ..... pec tam pa kadam plaukstas lieluma plaudenam i viss....... tad vakar pusee apm metri 40 talak jaunaja uzrbtaja no sakuma kad izurba vispar bija 0 kadu pusstundu a tad uzspeida taa ka ....vai nu ar lielu ciitiibu seedi viena vietaa un gaidi . a janu pienaak.... vai arii vilku kajas baro!!!!
12.aprīlis 2012, 09:13 | links
 
Aldēn, nu tas jau skaidrs, domā ceļu nenogreiderēja vēl??? -viņš jau puslīdz sauss bija sestdien, svetdien vispār gandrīz sauss + šitās siltās dienas, jabūt pašā laikā nogreiderēšanai....
ceļš kā kurā vietā, vietām var lidot pa skaisto, bet vietām kur sākas mīnu lauks, tur ir irsā :DDDD
ja jau LAstičkā tajās vietās ir kā ir braukt, tad golfiņā varu iedomāties kā ir :(( bet nu, gan jau kādreiz nogreiderēs un varēsim kā kungi maukt uz copi :D
12.aprīlis 2012, 07:01 | links
 
Zivotājam,izsmeļoša atskaite,zinu ka visas sīgas salaidi atpakaļ,man darbā par Čornajā svētdienu arī lielījās,bet kurā vietā viņi plaužus ķer Rāznā,gadi nestāsta.
11.aprīlis 2012, 21:39 | links
 
Nagļu kanālā pieļauju,ka nebūs ko meklēt.Upē kaut kādi sīči sāks ķerties,kad naktī vairs nebūs mīnusu.Ceļu droši vien nogreiderēs pirms Jāņiem,tagad var pabraukt tikai uz 50.
11.aprīlis 2012, 21:28 | links
 
martins_

Nu,es Tevi saprotu:DDD
11.aprīlis 2012, 20:29 | links
 
Wodien noleedzu copsezoni Raaznaa.. netiekshu ka baigi labi- neteikshu ka arii slikti...3 cops bij vienu tikai dabuuju . 1,5 kg plakano... viens aizgaj zem pasha ledus, otrs pusuudenii... veel visn ap, 600 vinsapm 500 un rauda ap grami 400 pareji sikaaki kopumaa 4,5 kg.. ve zinu ka bija paris lielo copes blakusesoshajiem bet aaraa nedabuuja .. veel bija iznfa ka svetdien Chornaja vilkushi.. un pirmdien lamashos.. shodien inspektori bija pateica ka nekur neka nav .... tatad man haljava jopraktiski ka pasedos ta 2 copes bija... veel riit puishi teica ka brauks.. aa Vien vechus visu dienu noseedeeja viena alinjgji pie nidremm vinjsh savu 6 kg raudu un raudinju savilka - lielaa pavasara batona neviena!! bet nu tadas ap 150 gramiigu bija daudz
11.aprīlis 2012, 20:21 | links
 
Tēmas uzturēšanai teikšu, ka nē, neesmu tur bijis un neko nezinu :_))
11.aprīlis 2012, 19:28 | links
 
Varbūt āds ir bijis šajās dienās Nagļu kanālā vai Rēzeknes upē? -moš zive sākusi beidzot kustēt?
11.aprīlis 2012, 18:34 | links
 
Ir kas jau dubnā ķēris? Doma šajās brīvdienās aizbraukt kādu ašuku izmānīt vai sapalu itkā tie tur esot)

Uz ezeriem vēl ledus būs pailgi, jo vēl var ķert no ledus pie krāslavas, bet galvenais ir tikt virs un no ledus :)
11.aprīlis 2012, 16:49 | links
 
man shkjiet, ka pats iistais laix ir, kad kokiem lapas saak plaukt (neieskaitot ievas)...
10.aprīlis 2012, 21:59 | links
 
Nu rezem vinji taa dara bet jaliek ir pamatiigs naktstaarpa gabals... ji tad siikie to nevar ieriit - vai nu vispar nenjme vai airi piesuucas kaa deles un karaajas DDD , Es kjeeru taa...nomeri dziljumu saregule pludinju ta lai tas slieks buutu apm cm 5 virs gruntes un tad ar makhskjers galunju vieglitricinot ta ka ziemaa bik paspelee... un pat var just ka ir sitiens pa kaatu... bik pagaidi un ceert... pat ja nepiecirsts atkriit... kar iekshaa buus klaat kaa likts
10.aprīlis 2012, 18:34 | links
 
Šis jau vairāk vai mazāk kā ķīsis - pagājušajā gadā pārliecinājos. Sāk skrubināt slieku, pludiņš pakust kādu brītiņu un norimst. Nu laikam būs slieku nolupinājis. Izvelku - ak vai, mērkaķis ierijis slieku līdz aknām un velci vien ārā...
10.aprīlis 2012, 17:47 | links
 
ka tik uudeji valjaa taa lielu sleiku un ar garo piickinju auklu turot rokas ka ar bljitku gar krasta zaaleem.. tap[agajusgad pamegjinaju vienakaruusu diikjii karuusu necopes laikaa...10 izmakareeju bet nu taadus cepamus laba spriiwa garuma.. vinjsgh tak kriit ka izbadejies sunc virsuu tikai biki japagaida lai bik ierij.. bet tikai biki!!! savadaak kajis buus jamakaree no pusvedera araa
10.aprīlis 2012, 16:59 | links
 
Kāds ir mēģinājis rotanus ķert ar spiningu ar? Kaut kur lasīju, ka arī šādā veidā var gūt panākumus, protams, ievērojot zināmus nosacījumus - mazs vizulītis, lēna vilkšana u.tml.
Tas tā - tīri teorētiski. Bet kā ir ar praktisko pusi?
10.aprīlis 2012, 16:56 | links
 
Man tādas aizdomas, ka tie mērkaķēni ņem cauru gadu, arī miegā....
10.aprīlis 2012, 16:45 | links
 
Ledus kūst, drīzi būs vaļā arī ezeri. Kāds rotanu copes lietpratējs varbūt pateiks, kad var šos mērkaķus sekmīgi sākt ķert. Pagājušajā gadā dažus mazus saķēru, bet šogad gribētos kādu mazliet lielāku.
10.aprīlis 2012, 15:12 | links
 
to televiks:
Tās taču Lubanas lielāko brahaņeu automašīnas, vēl tikai pietrūkst Kraukļa BMV un Klaniņa velosipeda.
10.aprīlis 2012, 13:06 | links
 
Veči vēl šodien paķēra motiļus un aizskrēja uz Feimaņiem ķert no ledus. :)))
10.aprīlis 2012, 12:45 | links
 
Sencis, naakoshgad laboshos :)
10.aprīlis 2012, 11:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager