Kas notiek Latgalē

5.30 izbraukšana uz Rāznu.Mēģināsim ko noķert)))Atskaite uz vakarpusi.Šodien kolēģi bij,diezgan labs loms un ledus ir ok,jo pat pa dienu lunku velk ciet,ja ir kastes ēna)) bet tieši Tilžas rajonā,krasti ir ciet un ledus ir drošs pat maniem 120kg))))
5.aprīlis 2012, 22:03 | links
 
Nu vot izskatas ka riitdien jau rihtih ja viss sanaks buus shiigada ledus sezonas noslegums....ar izrietoshajiem secinajumeim
5.aprīlis 2012, 14:54 | links
 
Šodien laba cope 11murdi un 4 tīkli, kādas 50 līdaciņas amnestēju
5.aprīlis 2012, 13:09 | links
 
Ar benzīna dzinējiem gan laikam nevar.var tik inspekcijai ,dabas parkistiem.Kautkā nepiefiksēju ar ko D-epils zinātnieki dragā skaitot ŗāznas ripusus.Labākais ir divi airi, bet četri jau kā motors klusi un ekologiski.
5.aprīlis 2012, 10:07 | links
 
aizkalnis
Ak tā. Kaut kā biju palaidis garām par to nakts copi Rāznā. Laikam tāpēc , ka pats ar to neaizraujos. Paklau, moška ka ar benzīna dzinējiem arī jau atkal atļāva dragāt? Mēs ar čomu paklausīgi braucam ar elektrisko un nemaz nezinam... :)))
5.aprīlis 2012, 09:44 | links
 
es gaaju ezera no Tilziishu liicja puses un gandriiz jau uz robezhas ar pashu raaznu iekshaa.. vel man uzpriekshu kadi metri mw i 200 bija ta vieta kur pec krievu meleas vareja noprast ka vismaz 2,5 kg plakano vechuks gribejis dabuut ar kautkaadu spiekja tipa gafu aaraa bet tas jau pashos \raaznas plashumos
5.aprīlis 2012, 09:19 | links
 
Kāpēc naktī nedrīkst kur jūs to ņēmāt? Visu vasaru pagājušo atķeru. kad bija licenses tad nevarēja.Tagad tik līčos līdz jūnijam no laivas nevar (drošivien lai zvejiniekiem netraucē šiverēties )pārējais manuprāt kā visur.
5.aprīlis 2012, 08:56 | links
 
Paskatījos laika prognozi - ja šitā turpināsies, izskatās, ka izdosies atkārtot personisko rekordu - 10. aprīlis uz ledus. :) Pagaidām naktī uzsalst vairāk, kā dienā nokūst. Vakar agrā rītā Feimaņos termometrs rādīja -8, uz ezera sniegs, skats kā ziemā, gulbjiem šoks, zivis bija sākušas gavēt.
5.aprīlis 2012, 08:45 | links
 
Anzdus69 pat par Tavu profu nestrīdos,bet cepuri nost večiem kas velk Rāznā,Lubančikā,Ludzā un ttt,man tikko atveda
mazu portfelīti no RĀZNAS NU NOLIKU blaklus vecajai ruļetkai,es ohu....l67cm.Vso es ar savu personīgo ezeru esmu dubļos
4.aprīlis 2012, 22:56 | links
 
zivotaaj a Tu Strodos biji,vai kur citur?ja nav noslēpums)))
4.aprīlis 2012, 22:52 | links
 
pa nakti manjau sen tadoma bija bet(((( noteikumi ir un paliek noteikumi laikam no 10 vaka rlidz 5 no riita nedriiskt!!!!
4.aprīlis 2012, 22:44 | links
 
ai, kautkas nesanaaca
4.aprīlis 2012, 22:25 | links
 
tak ko veel norveegji sola Reezeknes apkaartnei - http://www.yr.no/place/Latvia/Rezekne_county/R%C4%93zekne/long.html
4.aprīlis 2012, 22:24 | links
 
Par tīkliniekiem nezinu, bet ūdas piekrastes ciemu veči liek uz nebēdu... un velk smukas līdakas :(
4.aprīlis 2012, 22:20 | links
 
O kā gadalaiki mainās. Kamēr vieni vēl uz pēdējā ledus Rāznā plakanos slāna, tikmēr citi pilsētā gar upi ar garajām pīckām valkājas...
4.aprīlis 2012, 22:13 | links
 
Ak pareiz! Biju piemirsis. Nepareizi jums tur noteikumi. Tad jau pa naktīm tīklinieki var darboties neviena netraucēti.
4.aprīlis 2012, 22:13 | links
 
Ndaa...zivotaajs sakārdināja tautu :)))
p.s Tak pa nakti Rāznā nedrīkst.
4.aprīlis 2012, 22:09 | links
 
Zivotaaj vot es ar nodomāju ka pa nakti vajadzētu pasēdēt jo pie mums pa nakti portfeļi tikai ķērās,citi nāca uz ezeru a šie ar kartupeļu maisu no nakts coppes,teltī ar svecīti,romantika!!!
4.aprīlis 2012, 22:00 | links
 
Zivotaajs, a pa nakti tur neesi mēģinājis? :) Mož ņem tādi portfeļi ka tik turies :))
4.aprīlis 2012, 21:43 | links
 
nu kaapeec taa vajag? tagad arii man 2.lieldienaas jaalien uz ledus, ja? kaut domaaju uz kaadu upi aizshaut. zivotaajs, "neharoshyj ty chelovek" :)
4.aprīlis 2012, 21:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager