Kas notiek Latgalē

Šodien Rāznā ""Tilžas gubā"" no 10.30-16.00,rauda 5kg.Blakus lunkā kungs breksi~3kg izvilka,vo skats bija))))
22.marts 2012, 22:08 | links
 
Iemetīšos es ar, taisnīb sakot drusk ne pa tēmu, bet tepat pie Latgales robežas vien ir.
Nu šorīt 5:30 ar Možo13 un vēl 2 nemierīgiem penzionāriem devāmies brāļu republikas virzienā, lai baudītu šīs sezonas vienu no pēdējām copēm. Ledus vēl ir, bet, nu bet....
Nu par copi. Visiem jau sen zināms, ka visi brauc uz copi atpūsties, relaksēties, paelpot svaigu gaisu, bet ... tomēr pastāv "kurš noķers vairāk, kuram lielākā zifs, u.t.t.". Tā nu mēs ar Možo gribēdami tikai labu, sākām art, vagot un visādi citādi urbināt leišu malas ezeru, pieelpojāmies pilnas krūtis svaigo bezVisaginas AES gaisu, bet pa to laiku mūsu kolēģi vilka un skaldīja, tā nu rezultātā bijām godīgi apķerti gandrīz vienos vārtos. Tā nu man kopā 3kg, 17 ašuki, 3 raudas un pusplaudēns, Modrajam ar līdzīgi, ceru, ka druski mazāk :), bet mūsu kolēģiem nu, nu, nu gandrīz pilnas kastes. Vot šitā gadās ar to lielo lomu pretējā krastā. Nefiltrētais tērvetnieks tagad palīdzēs notīrīt arī šito brango lomu. Ne asakas!
22.marts 2012, 20:56 | links
 
Nju luuk arii mans atskaitiisies!:DDD

Vakardien V apkaime,ezers L:))),ar vienu copes koleegji dodamies ieskatiities aciis spuraineem.Shis uz ziemas copi nebija 5 gadus, taa kaa to vajadzeeja labot.ierodamies pie ezera ap 5.40,noliekam vaagen,panjemam visu nepiecieshamo un brienam pa kreisi.daudz jau neazsalushu aalinjgju, priekshaa preteejaa pusee jau seezh copeetgribeetaaji.izurbu 4 aalinjgjus apkaart niedru salinjai un sabaroju tos ar motili,savukaart koljeega-vecos neaizsalushos-a bariibu. Taa kaa saakumam,ledus biezums paari shnekam,70-80 cm noteikti.Vairaak urbt nevajadzeeja.:)))cereetaa asara vietaa kaa no lozhmeteeja plaukstas un nedaudz lielaaki finieriishi,pa vidam kaada skaista auda un kjiisis.12 beidzam,jo dushu otveli peec pilnas programmas, maishelji piepildiiti.taada vienkaarsha pleziira cope,bez aktiiviem zivs mekleejumiem,toties kas par emocijaam to brekshu beernu copi veerot.daudz kas no nokjertaa atlaists ar, taa kaa-pleziirs izdevaas.appakalj brienot, pie krasta jau kaartiiga peljkje,bet, domaajams riit copeetgribeetaaji bez probleemam varees apmekleet ezeru L, V apkaimee:DDDD

Lai veicas!
22.marts 2012, 09:41 | links
 
Tur jau ir tas jox . ka maijs atnaks pec kaljendara un grapika bet vel pavasara batoni Raazna jaatrod!!
22.marts 2012, 09:23 | links
 
Eh, broļi :) lasu te par jūsu lomiem un priecājos, bet pašam uz to pavasara purināšanu un šūpošanu vairs ni nestāv. :) Mans jau maija gaidās. Kā reiz biki brīvdienu izmanotot lai šo to kārtībā savestu, štrumus pirms sezonas apčubinātu, da i maciņu patukšot :)
Un ticiet man, nebūs tā kā te vienam otram ar ziemu, ka rīki sapucēti a ziema netuvojas.. :) maijs atnāks pēc grafika :)))))))
22.marts 2012, 09:20 | links
 
Es ar ar kundzi shodien pabijaam Raaznaa,arii atvilkos.Cope iesaakaas tikai peecpusdienaa. Raudas-raudinjas un plichi,dazhi pat tiiri neko. Kundze vairaak gar zaaleem,ap 3kg pielasiija,es pa seekli ap 6kg. iistie batoni negadijaas,taadi pusbatoni gan pa kaadam. kundzei gadijaas kas nopietnaaks,dzirdeeju tik bljaavienus i vsjo..chau,rasma... Veel pusseptinjjos njeema,tachu pietika,jo kaadam veel jaatiira...
21.marts 2012, 23:27 | links
 
shodien biju Raaznaa - shitaadu atvilcienu ka shodien nebiju piedzivojis... kopumaa 7,5 kg un % 95 rauda.. trapijas visada no pirksta garuma lidz pusbatoniem no trijiem dienaa lidz 4, pa stundu no viena aalinjgja 47 galvas..... 45 raudas viens pilceens, viens asariitis....neizurbu nevienu !!! caurumu... gaju uz dullo..... pirmais aalinjgjis - dziljums apm 2 m .... 10 minutes ne pieduuriena ..... eju taalaak....dziljums apm 2,5 m..... ar papeedi izsitu .. skatos o diametrs tiiri neko... atrodu grunti... nolieku murmuli cm 5 no tas - ( gribeejas duumu uzvilkt) .... divi pieduurieni un sardzinjam stojaks, pieceertu IR... arvienu roku turu auklinuu ar otru no mugursomas mkareeju gafu, bet nevajadzeja , diametrs aalinjgjim bija tads ka iegaaja... nu uz aci 600 - 700grami... taa nekur citur arii negaaju.... apkaart +- 20 m atradu 4 alinjgjus ... bik pabaroju ar krekercepumiem saberztiem, riivmaizi un bik motiliiti - taa visu laiku pa tiem 4 caurumiem arii norinjkjoju. Uz ezera biju ap 10....aizbraucu bik pari 17. pa bikim ghrabinaja visos aalinjgjos .. no riita bija bija asariishu vairaak... pec 12 praktiski tikai rauda...un ap 4 saakaaas , bet tikai viena aalinjgji.... tur dilums bija apm 2,8 - 2,9 m..un rauda njeema visaadi gan viegli grimstoshu gan staavoshu murmuli.. gan metru no gruntes gan pie pashas gruntes... ljoti cereeju ka vel kads plakanais paraadiisies bet nekaa. shiisziemas ledus labaakaa cope--pagaidaam!!!
21.marts 2012, 22:19 | links
 
Vasaļi!
Nez kā Lubānā ar ledu? Kādas prognozes par ledu 6dien?
P.S. Vietējie ezeriņi galīgi skopi. :(
21.marts 2012, 15:56 | links
 
Četras dienas pa raznu biju nekaa laba nedabuuju čornajaa smalka rauda strodos sodien arii nekaa pa kaadam plakanajam lamašos no rīta pa kaadai labākai raudai bija tad apklusa jāmeklē citi medību lauki.
21.marts 2012, 13:41 | links
 
Es esmu Norfinu ielocījis somā, pāriešu uz ko vieglāku, bet domāju ka uz ledus vēl tikai kādu reizi uzkāpšu, jo Dubna ir nosusināta un līdz ar to manas mīļās vietiņas ir pazudušas un nekur tālāk arī negribās braukt, par Daugavu vispār nerunājot - ar laivu var braukt :)
19.marts 2012, 20:35 | links
 
Kādam varbūt ir informācija par Rāznu? Runā, ka nedēļas nogalē esot labi pavilkts.
19.marts 2012, 16:27 | links
 
Kā jau ierasts brīvdienās biju uzcopi Lubāna ezerā pa savām vietām. Uz ledus bijām ap 06:30 un tikmēr aizsoļojām uz copes vietu pagāja kādas 30 min. Paņēmu līdzi paziņu, kas Lubāna ezerā pirms tam tikai 2x bija bijis. Man liels prieks par viņu. Pasēdējām līdz pusdienlaikam, jo citi darbi arī mājās jādara. Viņam loma kopējais svars ap 6kg, man ap 4 kg. Es ķēru tikai uz baltā, tāpēc man rupjākas raudas, bet viņam uz sarkanā tārpa smalkākas raudas, bet tāpat bija ļoti priecīgs. Tēvam viena rauda ap 500g. Ļoti ceram, ka vēl šajās brīvdienās tiksim uz ledus. It kā urbjot vēl salīdzinoši ciets bija, bet vēl visa nedēļa priekšā, jācer uz minimāliem mīnusiem naktīs, lai vismaz augšējo kārtu sasaldē.
19.marts 2012, 10:41 | links
 
Ivars 1703
Vari saviem Štirliciem paziņot, ka ir apjāti, manis vakar tur nebija, biju pie žalgiriem braļukām. Kājas vakar labi izvingrināju, kādus 6-7km nokātoju, bet iešana pa ledu gūt, arī rezultāts drusku bij, bet gribējās brangāku :) Kopā 2 kg, no kuriem 1,5kg - 10 ašuki, pārējie pliči 50-100g. Jebkurā gadījumā tādus asarus pie mums ezeros grūti atrast, arī Peipusā nebij.
Čoms bij Rušonā, ap 10kg pusplauži, lielākie 6 ap 500g., pārējie standarta, pirmajā laidienā bij breksis, atrādījās, atdūrās pret ledus malu un aizmuka ar pīrsingu lielīties saviem korišiem, vot šitā. Par sezonas aizvēršanu neesmu pat iedomājies, ne asakas!
19.marts 2012, 09:42 | links
 
biju Rushonaa, zivis kaaa 1nmeer bija vakar un riit, bet savus gandriiz 6 kg pieskaldiiju, siika zive... process bija, un kaaa vienmeer savi 7-8km nosoljoti - a prieksh kam? nebutu soljojis, buutu vairaak pieskaldiijis... nekas pa nedeelju darbvietaa noseedeeshos, kaajas arii kaukad jaaizvingrina :)
18.marts 2012, 20:06 | links
 
Ne kāpēc Tontons nelielās pēc vakardienas copes Daugavā pie Indricas. Štirlici Tontonu atpazina un noziņoja, ka cope pasūdīga.
18.marts 2012, 16:12 | links
 
Vakar biju Cirmā.Nezinu,bet liekas ka Sensas barībai ir liela atškirība,veikalā nebija priekš plaužiem,nopirku raudām,rezultātā 100%gandrīz smuku raudu,plauža neviena,pirmo reizi šogad redzēju kā izskatās ķīsis,ienāca info ka pa Stoļeravas pag.ezeriem cope vāja,pēc pusdienām aizjozīšu uz savu ezeru'vajadzētu pēdejam asarim jau sākt sist,gribētos palasīt kā citiem veicas.
18.marts 2012, 11:03 | links
 
Vai kādam ir info par copi uz Cirmas ezera, kā tur īsti ir ar tiem plaužiem.
18.marts 2012, 08:29 | links
 
Vakar biju uz Lubānas ezera. Copēju pie Bargā sēkļa tā D un DA malā. Copē pārsvarā raudas, izmērs apmierinošs, pat iepriecinošs. Bonusā 1 plaudis 1,2 kg. Kopumā pilns lielais Maximas maiss (ap 9 kg būs noteikti). Vakarpusē mājupceļā pie Aiviekstes iztekas rajona ruduļu cope ne kādā. Makšķernieku pa niedrājiem mudž kā skudras pūznī. Pa retam kāds izvelk pa rudulim, Bet pārsvarā visi kursē no cauruma līdz caurumam (kā svētceļinieki). Starp citu uzbraukšana vakarā no ezera uz krastu pie Aiviekstes slūžām galīgi ne kāda. Nācās stumt un mazliet parakties pa dubļiem. Ja nu tikai ar 4x4, tad tikt viršu vēl varēs. Un vēl kas, Aiviekstes upē lejpus slūžām vakar jau manīti divi makšķernieki ar vasaras makšķerēm.
18.marts 2012, 08:24 | links
 
nu? ko taads klusums? Latgalee nekas nenotiek? luudzu, kas kur kreeraas, kur riitaa man doties? vai visi Peipusaa? ka taac klusums...
17.marts 2012, 21:45 | links
 
Šodien uz Lielā Ludzas ezera pusplauži ņēmās kā negudri. Kopā vidēji ap 15 kg būs. Visiem standarta voblas izmērs.
16.marts 2012, 19:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager